Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Benimde bundan cok az daha koyu cikiyor ve bugun bat gunum pko da yok en son iki ay once kontrole gitmistim olsa soylerdi herhalde doktorum bilemiyorum yani suan ama sonucu sizle paylascagim buradan

Kizlar simdi yine ovu testi yaptim dunkine gore.koyulasma.olmus resimde yine pek net degil gibi ama bi bakarmisiniz

Eklentiler

• P_20160216_094557.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 164
Ben bayadir bu testlerle ilgili yazilari okuyorum ama hep dedikleri su ki t cizgisi damlatir damlatmaz koyulasip c nin koyulugunu geciyormus suana kadar yuklenen testler benimkiler de dahil olmak uzere oyle degil. Bakalim daha silik de olsa hamislik var mi? Boyle bi durumda hamile kalan oldu mu diye soruyoruz ama bu konuda da cevap veren yok

Bende cok merak ediyorum bu sorunun cevabini

Merhaba arkadaşlar duphaston klomen tedavisinin 3. Ayındayım ilk ay 1 hafta sonra adet oldum 2. Ay 3 gün sonra gittikçe kısalacağını duymuştum ama bu ay 6. Günüm hala adet olmadım evde ovulasyon testi vardı bi yapayım dedim anında T çizgisi koyu C de koyu bi hal aldı cift çizgi ben yumurtlamama bakarken bile bu kadar koyu bi çizgi olmamıştı. Sizce hamilelik söz konusu olabilir mi

Buda benim test sonucum t çizgisi çok koyu ve hemen koyulaştı

Eklentiler

• IMG_20160216_115056.jpg
    16,7 KB · Görüntüleme: 193
Hamile olma ihtimaliniz var cunku baya koyu ama soyle bi durum var ki klomen kullanmak ya da pko lu olmak bu testi cift cizgi cikarabiliyor. Bence kan testi yaptirin kesin sonuc icin insallah bebisiniz gelir

Hamile olma ihtimaliniz var cunku baya koyu ama soyle bi durum var ki klomen kullanmak ya da pko lu olmak bu testi cift cizgi cikarabiliyor. Bence kan testi yaptirin kesin sonuc icin insallah bebisiniz gelir
İnşallah ovulasyon takibi yaparken böyle koyu olmamıştı hep bi silik çizgi halindedir. Klomen biteli bi 20 günden fazla oldu şuan kullandığım bi ilaç yok ama pko etkiliyorsa bilmiyorum Rabbim isteyen herkese versin inşallah

inş hamişsindir ama lütfen sonucun pozitif çıkarsa benide etiketleyip haber verirmisin gerçekten dogrumu merak ediyorum
Tmm cnm bugun de erken gebelik testi yaptim boyle cikti anlamiyorum iz gibi bisi var ucunda.son iliski tarihi 8subatti iyice delirdim artik bakalim birkac gun daha bekleyip kanda baktiricam gelmesse adetim cnm

Eklentiler

• 20160216_153105.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 218
Tmm cnm bugun de erken gebelik testi yaptim boyle cikti anlamiyorum iz gibi bisi var ucunda.son iliski tarihi 8subatti iyice delirdim artik bakalim birkac gun daha bekleyip kanda baktiricam gelmesse adetim cnm
İnşallah hamilesindir. Pozitif olunca yazın burdan da moral olsun

Bugünde koyu iki çizgi ile karşılaştım doktorumdan cuma günü icin randevu aldım 2 gün daha sabır

Eklentiler

• IMG_20160217_093634.jpg
    18,9 KB · Görüntüleme: 172
Hayirli sabahlar kizlar bu ay ilk kez ovulasyon testi kullandim ayin 6 sinda cift çizgiyi gordum 7sinde siliklesti bir iki gun sonra ayin 10uydu sanirim yaptığimda ikinci cizgi gorunmedi bile adete 5 gun kala yaptım silik bi sekilde göründü dun de birazcik koyulasma olmustu.
Ay soracagim seyden uzaklastim :)
Simdi bnm adet tarihim tam catladigi gunden 14 gün sonrasi kesin dimi
Bir sivilce disinda hicbir adet belirtisi yasamiyorum da

Simdi yine ovu testi yaptim dunkiyle alt alta cektim bi bakarmisiniz koyulasiyo mu banami oyle geliyo

Eklentiler

• P_20160217_104823.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 126
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…