Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Hayırlı ol"wiyal, post: 44976234, member: 733590"]Bugun gidicem canim umarim bi sorun yoktur[/QUOTE]
Canm gittinmi sonuç ne[/QUOTE]
Gittim canim nokta gibiymos daha cok yeni yani 2 haftalik anca kasik agrilarim devam ediyo hala sanki adet olucakmisim gibi bi sonraki randevum 19 da bakalim artik hayirlisi[/QUOTE]
Hayirli Olsn canm allh kucağına almayı nasip etsn

Arkadaşlar merhaba bi sorum olacaktı ben ilk defa bu ay ovulasyon testi kullandım 11. Gün net pozitif çıktı 12. Gün silikleşti bundan 5 gün sonra yani dün tekrar ovulasyon testi yaptım ve baya bi net çizgi çıktı testi ekliyorum konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim

Eklentiler

• 20160203_224557.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 129
Şuan ben adetliyim bugun yaptim bende bundan daha koyu ama tam koyu degil adet zamanini bekle bence..

Şuan ben adetliyim bugun yaptim bende bundan daha koyu ama tam koyu degil adet zamanini bekle bence..
Zaten adete çok var daha böyle görünce testi kafam karıştı çatladıkta sonra yaptığım teste göre daha koyu çıkmıştı. Bugün tekrarladım baya silik sanırım 2 kez çatladı yumurtam

Zaten adete çok var daha böyle görünce testi kafam karıştı çatladıkta sonra yaptığım teste göre daha koyu çıkmıştı. Bugün tekrarladım baya silik sanırım 2 kez çatladı yumurtam
2.kez çatlama diye bsey oluyor mu bilmiyorum adetiniz duzenliyse hamilelik olabilir ama pko vs varsa durum farkli

2.kez çatlama diye bsey oluyor mu bilmiyorum adetiniz duzenliyse hamilelik olabilir ama pko vs varsa durum farkli
2. Ye çatlama oluyormuş duyduğum kadarıyla ama tam olarak bilemiyorum tabii.. adetim düzenlidir. Ama günüme daha çok var hamilelik olsa bile çıkmaz henüz zaten çizgide silikleşti dediğim gibi

2. Ye çatlama oluyormuş duyduğum kadarıyla ama tam olarak bilemiyorum tabii.. adetim düzenlidir. Ama günüme daha çok var hamilelik olsa bile çıkmaz henüz zaten çizgide silikleşti dediğim gibi
Catlama 1 defa oluyor adetten 13 14 gun once olur ama stres oldugunda sökülmesi gec olur benim her ay yumurta catoadiktan sonra lh dusuyor 2. Cizgi kayboluyor ama adet olmaya yakin diger yumurta buyuyor sanirim hafif hafif koyulasmaya basliyor adetten 10 gun sonrada catliyor boyle boyle devam ediyor

Benim ikinci kez pozitifi görmem ilk çatlamadan 5 gün sonra yani adete daha çok var hem yumurta olgunlaşmaya devam etse pozitif olamaya devam ediyor olması gerekmez miydi .. ay kafam karışık valla hayırlısı bakalım zaman gösterecek ne olduğunu

Bu testler dogruyu gosteriyor aslinda benim adetim genelde 40 gunde olurdu 23. Gun yumurtlamam olurdu bu ay 12. Gun pozitif oldu ve 13 gun sonra kanama oldu 25 gunde adet oldum hayret ettim :) iyi takip et en koyu oldugu gun yumurtlama gunundur

Eklentiler

• sssssssssss.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 152
biri bana söyleyebilir mi ben yeniden mi yumurtluyorum, gebelik testine göre gebe değilim, peki neden ovulasyon testim çift çizgi çıkıyor???? kızlar kafam karıştı

bolduğu için na sasıl pozitiiçin iki ebilir mi aynı koyulukta olması n mi yumurtluyorum, gebelik testine göre gebe değilim, peki neden ovulasyon testim çift çizgi çıkıyor???? kızlar kafam karıştı
Tatlm ovu testi hep pozitif cikiyo vucutta lh hormonu hep oldugu icin ama asil demek icin iki cizgnn de ayni koyulukta olmasi gerek

Ya kızlar ne olcak bizim halimiz yumurta ve yumurtlamak kelimesini tavuklar için bile kadar kullanmamsszdr kafayı buldk yumurtlamayla allhm artk su yumurtalardan tatlı tatlı ciccivlermz çıkıp gelsin insallh bakiyomda hamile olanlar tek tek kayboluyor listeye sürekli yenileri geliyo allahim en kısazamanda bizide sevndrsn

Şekerim dün gebelik testim tek çıbıkken, ovulasyon testim silikte olsa çift çizgiydi, bugün hem yumurtlama hemde gebelik testim hayalet görüntülü çift çizgimsi Bu sebeple ki kafam bügün bihayli takık

[QUOTE="testinde silikt, post: 45087479, member: 695vardır Şekerim dün gebelik testim tek çıbıkken, ovulasyon testim silikte olsa çift çizgiydi, bugün hem yumurtlama hemde gebelik testim hayalet görüntülü çift çizgimsi Bu sebeple ki kafam bügün bihayli takık [/QUOTE]
Gebelik testinte silik te olsa ikinci varsa gebelik vardr testte bi bozukluk yoksa hadi insallh yarin sabah ilk idrarla yap bidaha

Bu testler dogruyu gosteriyor aslinda benim adetim genelde 40 gunde olurdu 23. Gun yumurtlamam olurdu bu ay 12. Gun pozitif oldu ve 13 gun sonra kanama oldu 25 gunde adet oldum hayret ettim :) iyi takip et en koyu oldugu gun yumurtlama gunundur
Bu durumda benm normal düzenime göre adetime 5 gün var ama çatlama gününü baz alırsam 2 gün var o zaman adetime.. En koyu olduğu zaman 11. günümdü 12. gün silikleşti benim

Canım ne yapE="moonheart, post: 45062906, member: 695988"][/QUOTE]
Canim ne yaptın sen adet bekliyrdn yalns hatrlamiyrsam varmı bi gelişme

[QUOinsanın onheart, post: 45126395, member: 695988"]Evet canim maalesef bugün gebelik testi için kan verdim ve eve gelene kadar adet oldum [/QUOTE]
Ayy insann siniri cok boxuluyo ya ama allah boyle dilediyse bi hayirlisi vardr

Kizlar bu benim Bat a 5 gun kala ovulasyon testlerim sabah gebelik testi yaptim negatif kan vermeyede gitsem mi bilemedim

Eklentiler

• image.jpeg
    39,1 KB · Görüntüleme: 190
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…