Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Hamilelik testi mi bu? Benimkide böyleydi 5 dakika bekledim silikti simdi daha belirgin[/QUOTbebek ikE]
YOk nerdeeee ovu testi canm of kizlar cok yoruldm ben sizi bilmiym kac yildr ugrasysnz bes yildr ugrasyrm 6 yillk evliym bes asilama bir tup bebek yaptrdm ikinci tüp bebek bir yumurtanın hızlı buyumsyle iptal oldu sorunda yok yumurta tembelliği dışında bir bbuçuk yıl önce sınır testi yaptrdm iltihap tablosu çıktı dün yine verdm bakalm en azndan onlar temz Olsn varsa sorun ilacını iceym

Adetime 7 gün var serophenenin 2.ayındaydım halbuki ve ovulasyon çift çizgi çıkınca değerlendirmiştik, bugün test yaptım ovulasyon çok silik çıktı bu ay da mı olmadı Allahım sen sabır ver , tez hayırlı haberler ver çok ihtiyacım var
Hamilelik olsa koyu çıkardı demi arkadaşlar

image.jpeg
Ovu testi ikici cizgi hemen koyu olarak mi cikiyo
Benim okudugum kadariyla ovulasyon testinde cizgilerin koyu olmasi lazim mis ozaman hamilelik ihtimali oluyo sanirim ama hamilelik testinde cizgi cok belirgin olmasa bile hamile olma ihtimali yüksek bende bu kadarini biliyorum umarim yardimci olmusumdur bak benim yaptigim testler böyle koyu olan cizgiler ovulasyon testi digeri hamilelik adete iki gün kala yaptim

Cok saol canim
benim ovulasyon testlerim son 3 gün koyulasmaya baslamisti gögüslerimde agri yok ama bel ve kasik agrisi cok bende sanki adet olucakmisim gibi bide gaz problemi oldu bu hafta sasirmistim hatta noluyo diye

Cok saol canim
benim ovulasyon testlerim son 3 gün koyulasmaya baslamisti gögüslerimde agri yok ama bel ve kasik agrisi cok bende sanki adet olucakmisim gibi bide gaz problemi oldu bu hafta sasirmistim hatta noluyo diye
Adetine kaç gün kala başladı bel kasık ağrısı tatlım, paranoyak oldum resmen bi yerime bişey olsa acaba hamilelik mi var diyorum sabah gözüm karardı hemen ona yordum, adete 5_6gün kala ne gibi belirtilerin oldu acaba yoksa erken mi daha bilemedim

Adetine kaç gün kala başladı bel kasık ağrısı tatlım, paranoyak oldum resmen bi yerime bişey olsa acaba hamilelik mi var diyorum sabah gözüm karardı hemen ona yordum, adete 5_6gün kala ne gibi belirtilerin oldu acaba yoksa erken mi daha bilemedim
Bence son 3 gün kala ovulasyon test yap koyulasmasi lazim benim 2 gün oldu agrilarim baslayali ama son bi hafta gaz ve wc ye gidis gelisim cogalmisti

Saol cok canim inlshh seninde en kisa zamanda test yapinca yazarsin yine
Yazarım olumlu olumsuz ama ne bileyim karamsarım biraz belirtim hiç yok ,1.5 yıldır hiç hamile kalamadım 3.5 yıllık evliyim pcoymuşum yeni öğrendim ekim de, yumurtlamıyormuşum 2 aydır serophene içiyorum bu ay o.v tutmuştum ilaç içmiştim umut olmuştu ama Rabbim hayırlısını versin bu ay olmaz ise hsg çektirmeyi düşünüyorum artık.6 ay vajinusmusla uğraşan ben çok zorlancam ama hayırlısı

[QUOTE="wiyal, post: 44931942, member: 733590özel bisTTACH=full]1759224[/ATTACH] Kizlar ben dayanamadim bugun yeni bi test yaptim ve sonuc pozitif hala inanamiyorum[/QUOTE]
Tebrik ederm canm masallh bizede dua et ben ozel bisey sorcm kaç günde bir ilişkiye girdnz sıklık derecesi ne yani

[QUOTE="wiyal, post: 44931942, member: 733590özel bisTTACH=full]1759224[/ATTACH] Kizlar ben dayanamadim bugun yeni bi test yaptim ve sonuc pozitif hala inanamiyorum
Tebrik ederm canm masallh bizede dua et ben ozel bisey sorcm kaç günde bir ilişkiye girdnz sıklık derecesi ne yani[/QUOTE]
Tamamen sans diyebilirim canim esimle calisma tempomuzdan dolayi haftasonlari anca denk getiriyoruz ama kisa bi venedik tatili yaptik stres den uzak cok iyi geliyo tavsiye ediyorum kesinlikle kisa tatiller tuzu biberi

wiyimkânı olsa canmst: 44941535 .!.:
Tebrik ederm canm masallh bizede dua et ben ozel bisey sorcm kaç günde bir ilişkiye girdnz sıklık derecesi ne yani
Tamamen sans diyebilirim canim esimle calisma tempomuzdan dolayi haftasonlari anca denk getiriyoruz ama kisa bi venedik tatili yaptik stres den uzak cok iyi geliyo tavsiye ediyorum kesinlikle kisa tatiller tuzu biberi[/QUOTE]
Ah o tatil imkani olsa canm okadar çok ihtyacm varki nasip artık hastaneye gttnmi kanda baktirdnmi

Tamamen sans diyebilirim canim esimle calisma tempomuzdan dolayi haftasonlari anca denk getiriyoruz ama kisa bi venedik tatili yaptik stres den uzak cok iyi geliyo tavsiye ediyorum kesinlikle kisa tatiller tuzu biberi
Ah o tatil imkani olsa canm okadar çok ihtyacm varki nasip artık hastaneye gttnmi kanda baktirdnmi[/QUOTE]
Bugun gidicem canim umarim bi sorun yoktur

[QUOTgittinmi so, post: 44959322, member: 733590"]Ah o tatil imkani olsa canm okadar çok ihtyacm varki nasip artık hastaneye gttnmi kanda baktirdnmi[/QUOTE]
Bugun gidicem canim umarim bi sorun yoktur[/QUOTE]
Canm gittinmi sonuç ne

[QUOTgittinmi so, post: 44959322, member: 733590"]Ah o tatil imkani olsa canm okadar çok ihtyacm varki nasip artık hastaneye gttnmi kanda baktirdnmi
Bugun gidicem canim umarim bi sorun yoktur[/QUOTE]
Canm gittinmi sonuç ne[/QUOTE]
Gittim canim nokta gibiymos daha cok yeni yani 2 haftalik anca kasik agrilarim devam ediyo hala sanki adet olucakmisim gibi bi sonraki randevum 19 da bakalim artik hayirlisi

X