Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Cok tesekkurler canim Allah tez zamanda sanada saglikli hamilelik nasip eder insallah ben adetime 3 gun kala yapmistim o testleri ve gercekten yumurtlama gunu kadar koyu cikti.belki iki kez yumurtlamisimdir dedim kasik agrim vardi cunki sonra dusundum zaten yumurta rezervim az bir tane zor oluyor ayda nasil iki kez yumurtlayim dedim bir umut kan verdik ve cok sukur sonuc pozitif.belirtilerde ayni adet olucakmisim gibiydi belim ve kasiklarim cok agridi halende agriyor.
Caniim tebrik Ederim Sağlıkla kucağına alırsın inşallah bize de dua et

Cnm allah kucagına almayı nasil etsin inşallah bizede versin inşallah bn de 2,5 yıldır evliyim olmuyor cocugum esiminde sperm kalitesi düşük cıktı hani bn Aralık ayında 15aralıkta rahim filmi çektirdim temiz öıktı doktor rahim den sonra hamile kalman cok yüksek ama bnm adetin 7günü gecmişti snra kahverengi akıntım olduu 3gün sonra kanama başladı cok yoğun degildi azar azar oda 3gün sürdü ilk defa basıma böyle bişi geliyor test yptm negatif cıktı snra o kanmadn 9 günü ovülasyon testi yptm iki cizgi cıktı zaten adetlerim düzensiz 40,50günü bulduğu oluyor yani 9 günü yumurtlama olurmu şöyle cıktı yorumlarmısnz cnm kb biraz uzun oldu ama merak ediyorum napim :KK17::KK17::KK17::KK17:

Eklentiler

• IMG_20160124_150247.jpg
    IMG_20160124_150247.jpg
    14,3 KB · Görüntüleme: 76
image.jpeg
Slm arakadaslar bugun de test yaptim ve daha iki günüm var adetime sizce hamile olabilirmiyim kirmizi olan ovulasyon testi silik cikan hamilelik ne diyosunuzzz sevinmek icin erken mi

Eki Görüntüle 1758657 Slm arakadaslar bugun de test yaptim ve daha iki günüm var adetime sizce hamile olabilirmiyim kirmizi olan ovulasyon testi silik cikan hamilelik ne diyosunuzzz sevinmek icin erken mi
Cn m ovülasyon testi hep silik cıkıyor zaten yukardaki arkadas bk atmış onunki koyu cıkmış senin ki silik kendini ümitlndrme cnm ama allahtan umudunu yitirme inş vardr ama ovülasyon testi silik cıksa inanmıyorum koyu cıkması lazım

Öylemi haa kb canım o zmn vardr bnce cnm adetin daha varsa test silik cıktysa bnce vardr hemen mi cıktı o silik yoksa uzun süreden sonra mı

5 dakika icinde belirginlesti olabilirim diyosun yani pazartesi yeni bi test daha yapiyim diyorum umutlanmaya korkuyorum artik

Umutlandrmak istemiyorum ama vardr bn kime var desem cıkıyor inş hamilesin cnm

Inlshhhh canim yaa cok sagol kafa karisikligimi giderdin birazda olsa pazartesi yeni bi test yapip yazarim

Daha ne kuzum h
Eki Görüntüle 1758657 Slm arakadaslar bugun de test yaptim ve daha iki günüm var adetime sizce hamile olabilirmiyim kirmizi olan ovulasyon testi silik cikan hamilelik ne diyosunuzzz sevinmek icin erken mi
Inlshhhh canim yaa cok s
Inlshhhh canim yaa cok sagol kafa karisikligimi giderdin birazda olsa pazartesi yeni bi test yapip yazarim

Daha ne olsun canm gozun aydin bence allahn izniyle hamilesin ovu testi koyu hamile testi silik milik degl baya belli oh masallh bizde bu heyacani yasayaczmi

Offf heyecanldim simdi yaa o kadar alistirmisim ki kendimi sevinemiyorum bile inlsh dediginiz gibidir saolun cokk

Sorun bile yoktu ki tek adet düzensizligim vardi doktor adet düzensizligime ragmen hamile kalabilrisin demisti psikojik sanirim 2yilli gecti evliligimiz ilk 6 ayda vajinusmusla ugrastim uyusturucu kremlerle yendim bu arada iki kez kullandim ve kurtuldum cok sükür

Sorun bile yoktu ki tek adet düzensizligim vardi doktor adet düzensizligime ragmen hamile kalabilrisin demisti psikojik sanirim 2yilli gecti evliligimiz ilk 6 ayda vajinusmusla ugrastim uyusturucu kremlerle yendim bu arada iki kez kullandim ve kurtuldum cok sükür
Canm bu ikinci cizgnn koyuluğu hemen cikiyomu yoksa biraz bekleyncemi daha koyu oluyo ben yaptm ikinci hemen belirginleşti ama biraz durunca attgm resmdekiki gibi oldu adetime uç dört gün var ama hep bekedgmden geç geliyo bazen aynı zaman oluyo

Eklentiler

• IMG_20160130_141352.jpg
    IMG_20160130_141352.jpg
    12,5 KB · Görüntüleme: 107
X