Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Devamı ge="Buket buket, yerleşme kanamsdr 737128, member: 713570"]Ben de saskinim bildiğin adet sancısı var su an ve kahverengi yı gordum [/QUOTE]
Devami gelmz ve insallh yerlesme kanamasdr bence bi git sabaha cogalmazsa adet

Sürekli test yapmaktan bunalan arkadaşlar yeni konu açtım gelin beraber kafa dagitalim moral depolayalim yeni topiğim: hamile kalmak isteyenler testleri atalım moral toplayalim

Slm kızlar bakarmısınz bugün adetim in 10.günü vw ve adetlerim düzensiz -yumurtlama günlerimi bilmiyorum son adetim tuhaftı zaten azar azar geldi ilk defa oldu buu ben bugün ovülasyon testi yaptım ve soyle cıktı bunu yorumlarmısnz ne demek oluyor

Eklentiler

• IMG_20160124_150247.jpg
    14,3 KB · Görüntüleme: 84
Canım valE="Sendiiii, post: 44821857, member: 729658"]Slm kızlar bakarmısınz bugün adetim in 10.günü vw ve adetlerim düzensiz -yumurtlama günlerimi bilmiyorum son adetim tuhaftı zaten azar azar geldi ilk defa oldu buu ben bugün ovülasyon testi yaptım ve soyle cıktı bunu yorumlarmısnz ne demek oluyor[/QUOTE]
Canim tam yumurtlama oldu denilmesi için sanırım ikisinin da aynı koyulukta olması gerekiyrms ama sennkide bayağı köyu cikms degerlendr bugünleri hayırlısı insallh

Iyi aksamlar bayanlar. 8 aylk evliym.Bu ay 3. Klomen kullanisim olacak. Dr yumurtamin kendilginden catladgni soyledi igne yapmadi. bugun yarin adet olmam gerekiyor forumlardan ovulasyon testinin gebeligi gosterdigini okudum sabah denedm pozitif cikti suan cok akintim var surekli adet oldm diye wc ye gidiyorum ama bisey yok. Gebelik testi yapmaya korkuyorm . Ovulasyon testi sizce gebeligi gosterir mi ?

Valla canım değerlendirdik biz bugünde degerlndircez yarın tekrar ov testi ypcm tekrar bklm hyrlısı

Canım valla bnce idrar testi yapıp daha iyi bilgi alırsn Çünkü ov testi yanıltabilir lh hormonu hep yüksek oldugu için bazen cift cizgi cıkblir ama bazılarıda gebeliğini ov testyle ögrenmiş

Test yapp bklö bnde merak ettim varsa var yoksa yok üzülme inş olur daha 8 aylık evlisin bnm 2,5 yıldır olmuyor en azından yumurtan catlıyor cnm

Sagol sendicim Insallah Allah aratmasin. Beklemek zor dimi.korkuyorm bigun daha beklicem test icin :) umutlnmk istemiyrm. Sn kullndn mi klomen

İnş cnm dua adecem sana ewet bklmk zor hmde cok zor bn iki ay kulndm klomen ilk ayy kimyasal oldu şuan hala hamile degilim hyrlısı olsn esinde biraz sorun var inş bnde 2016da hamile klırm daha yasım 20 senin yas kac

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…