Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Herşey ="deniz1983, post: 44683354, member: 702417"]evet özelde allah hepimzin yüzünü güldürsün inş dua edelim[/QUOTE]
Hersey duayla canm bak ben bisey duydm mutlaka doktrnla gorus doğum aşısı diye haberlerde de çıktı tüp bebekte kullnlyrms internetten arastr

Herşey ="deniz1983, post: 44683354, member: 702417"]evet özelde allah hepimzin yüzünü güldürsün inş dua edelim
Hersey duayla canm bak ben bisey duydm mutlaka doktrnla gorus doğum aşısı diye haberlerde de çıktı tüp bebekte kullnlyrms internetten arastr[/QUOTE]
neymişki o bakayım br ilk defa duydum

Hersey duayla canm bak ben bisey duydm mutlaka doktrnla gorus doğum aşısı diye haberlerde de çıktı tüp bebekte kullnlyrms internetten arastr
neymişki o bakayım br ilk defa duydum[/QUOTE]
Yeni cikms sebebsz tup bebegi tutmayanlar düşük yapanlar kan pıhtılaşması olan PCO olan vs bunlara tüp bebek yapilrkn yapiyrlarms ankarada yapılmaktadır çalışmaları birçok özel kullanmaya baslams o günlerde fox TV de cikti

Kızlar bugün adetim gecikeli 8gun oldu. 4.günde gebelik testi yaptım resimdeki gibi çıktı (ince olan) ertesi gün kanda HCG 1,2 o günden sonra aynı zamanda ovulasyon testi yaptım hep silik çıkıyordu biraz önce tekrar ovulasyon testi yaptım ikinci resimdeki gibi çıktı yarın tekrar kan vereceğim umudum geç döllenme olması sizce bu mümkün olabilir mi ?

Eklentiler

• IMG_20160115_143329.jpg
    IMG_20160115_143329.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 146
  • IMG_20160119_140919.jpg
    IMG_20160119_140919.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 138
Kızlar bugün adetim gecikeli 8gun oldu. 4.günde gebelik testi yaptım resimdeki gibi çıktı (ince olan) ertesi gün kanda HCG 1,2 o günden sonra aynı zamanda ovulasyon testi yaptım hep silik çıkıyordu biraz önce tekrar ovulasyon testi yaptım ikinci resimdeki gibi çıktı yarın tekrar kan vereceğim umudum geç döllenme olması sizce bu mümkün olabilir mi ?
cnm kan testi yanlış olması lazım bu durumda çünkü 2 testde poz. ama kan testinin yanlış olması küçük bir ihtimal. fakat ovu testin poz bence biran önce başka biryerde kan baktır hamilesindir inş

olması imah tatlım sabahı iple cekiyorum ama hüsrana uğramak istemiyorum :
Canm kanda o kadar dusukken idrarda o kadar belirgin olmasi çok zor bi ihtimal ama eğer rabbm ol dediyse herşey olur insallh hamilesndr bizede yaz en azından böyle olup da hamile olanlar olduğunu bilms olurz

X