Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

benim eşimdede var sperm düşüklüğü sadece 1 milyon çıktı sizin adetleriniz düzenliyse eger eşinizde sonradan olusan bi rahatsızlık olabilir sigara da kullanmıyorsa eger

benim eşimdede var sperm düşüklüğü sadece 1 milyon çıktı sizin adetleriniz düzenliyse eger eşinizde sonradan olusan bi rahatsızlık olabilir sigara da kullanmıyorsa eger

Canim ankarada 1 numara olan kaan.aydos ta.muayene oldu esim sigara kullanmiyor hic ama isi geregi surekli pc basinda ve telsizlerle ugrasiyor radyosyon öldururmus , gecen ay tahlil verdi 9 milyondu keçı boynuzu kuru yaptim 20 gun kadar cok sukur 15 milyona yukseldi ,gerci Allah buyuk ol derse 1 tanesindende oluyor ama biz genede ugrasiyoruz findik badem yedirdim bakalim son 1 hafta. :)

bende denicem ama radyasyondan diyorsun benim eşimde sigara vardı baktı cocuk olmuo bırakıcam dedi sigarayı 1 haftadır içmiyor ama deniz altı gemisinde subay benim eşim mecbur radyasyon var ortamda oksijensiz ortam

bende denicem ama radyasyondan diyorsun benim eşimde sigara vardı baktı cocuk olmuo bırakıcam dedi sigarayı 1 haftadır içmiyor ama deniz altı gemisinde subay benim eşim mecbur radyasyon var ortamda oksijensiz ortam

Allah yardimcilar olsun canim benimkide asker :) mutli vitamin vermisti kaan bey . Gecen yil onu kullandi 70 milyon yukseldi ozaman tup bebek yaptirdik kimyasal gebelik yasadim o ilaci arastirin canim emodeks ismi

Allah yardimcilar olsun canim benimkide asker :) mutli vitamin vermisti kaan bey . Gecen yil onu kullandi 70 milyon yukseldi ozaman tup bebek yaptirdik kimyasal gebelik yasadim o ilaci arastirin canim emodeks ismi
benim eşimde lökosit degeri 10 milyon canlılık %50 sayı 1 milyon ..multi vitamin kullanıo bitane ama o artırırmı bilmem bi ara proxeed plus kullanmıştı 47 milyon olmuştu bıraktı 1 milyon oldu suan

benim eşimde lökosit degeri 10 milyon canlılık %50 sayı 1 milyon ..multi vitamin kullanıo bitane ama o artırırmı bilmem bi ara proxeed plus kullanmıştı 47 milyon olmuştu bıraktı 1 milyon oldu suan

Ya lokosit miktarini yanlis yazmissin yada esinde asiri derece enfeksiyon var,1 haftalik antibiyotik tedavisi gormesi lazim..hangi antibiyotigi kullanmasi icin ozel test yaptirmasi lazim , herhangibi antibiyotik kullanilmiyor..

Ya lokosit miktarini yanlis yazmissin yada esinde asiri derece enfeksiyon var,1 haftalik antibiyotik tedavisi gormesi lazim..hangi antibiyotigi kullanmasi icin ozel test yaptirmasi lazim , herhangibi antibiyotik kullanilmiyor..
spermde 1 milyondan asagı olması lazımmıs eşimdi 9 10 milyon yazıo antibiyotık alcak seyirden gelince tekrar cıkcak doktora

1 ay kullandı 13 14 milyonken 9 milyona indi

Yanlis antibiyotik tanisimi konuldu acaba ? Enfeksiyon cinsine gore etkili antibiyotik Ozel test sonucuna gore yaziliyor..yaptirdinizmi o testi
özel hastaneye gittik orda verdi bi antibiyotik hormon ilacıda verdi 1 ay kullandı ama 1 hafta önce yine lökosit görüldü ama 9 milyona düşmüş seyire cıkmadan tekrar hem idrarda hem spermde bakcaklar yarın sonucunu ben alıcam hastaneden eşim olmadıgı için gelincede ona göre ilac vericek doktor ameliyat işe yaradımı onun içinde renkli usg yapıcak

Anladim Allah sifa versin .. keciboynuzu kuru de uygula cok artiriyor birde (çakşir)öz suyu arastir keciboynuzundanda etkiliymis ama esim icemedi dehset kötü kokuyor :)

Anladim Allah sifa versin .. keciboynuzu kuru de uygula cok artiriyor birde (çakşir)öz suyu arastir keciboynuzundanda etkiliymis ama esim icemedi dehset kötü kokuyor :)
eşim sigara içmeseydi zamanında belki yükselirdi deger ama bıraktı şimdi 1 haftadır keciboynuzu şişesini bitirdi ama hiç deişiklik yok :)) sigarayı bırakıcam artık cocuklarım ölüo dio :))

eşim sigara içmeseydi zamanında belki yükselirdi deger ama bıraktı şimdi 1 haftadır keciboynuzu şişesini bitirdi ama hiç deişiklik yok :)) sigarayı bırakıcam artık cocuklarım ölüo dio :))

:) dogru cok etkisi buyuk siperm uzerinde zamani vardir canim herseyin hayirlisi Rabbim.gonlunuze gore versin tez vakitte

Ya kızlar bişiy sorcamm ben meryem ana otunu isladm iciym yoğun bi akintm var ve içtikten sonra basım agriyo varmı içip deneyen böyle olan

Evet Arkadaş lar test edilip onayladim ben hamileligimi ovulasyon testi ile öğrendim çünkü hamile kaldığım ay ovu testi adetine kadar yaptim cift cizgi surekli kppkoyu cikti en son adet gunumdede yaptim yine kotu cift cizgi olduğunu gorunce gebelik testi yaptim cift cizgi hemn kan testi yaptırdım ve hamileydi cok şükür binlerce kez RABBİM e

Ne mutlu sana canm sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…