Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

28 inde yumurtladım canım 30 gunde bır adet oluyorum yarında bat günüm tabi gecıkme olmazsa ovulasyon testim hep aynı marka
gebelik testini sormuştum bir neg bir poz dedin.gebelik testinde poz gördüysen hamilesindir cnm ovu testinde baya koyu çünkü hayırlı haberlerini bekliyorum

gebelik testini sormuştum bir neg bir poz dedin.gebelik testinde poz gördüysen hamilesindir cnm ovu testinde baya koyu çünkü hayırlı haberlerini bekliyorum
gebelik testlerim bebetime ovu testlerim laboquick. bu testleri kullandım.dün ıkı tane gebelik testim cok silik cıktı ovu testim yine aynıydı. bugun gebelik testim negatif ovu testımde resimdeki gibi. inşallah vardır :KK43:

Kızlar ovulasyon testim yumurtlamadan beri pozitif c kadar koyu değil ama kırmızı yinede. ve yarın adet günüm. dün gebelik testim silik çıktı. bugün tekrar gebelik testi yaptım ama negatif. sizce ????:KK17:
bu da ovulasyon testim hep böyle çıkıyor
Eki Görüntüle 1738293
Testlerin markasi farklimiydi canim birinde silik cikip oburunde cikmamasi tuhaf. Bide yaptigin saatde onemli. Sabah yap bence. Gun icinde yapilanlar pek guvenilir olmayabilir.

Testlerin markasi farklimiydi canim birinde silik cikip oburunde cikmamasi tuhaf. Bide yaptigin saatde onemli. Sabah yap bence. Gun icinde yapilanlar pek guvenilir olmayabilir.
testin markaları aynıydı canım dun aksam yaptım silikti bugun sabah ve aksam yaptım negatifti ama ovu testlerimde 2 çizgi bisey anlamadım :KK43:

gebelik testlerim bebetime ovu testlerim laboquick. bu testleri kullandım.dün ıkı tane gebelik testim cok silik cıktı ovu testim yine aynıydı. bugun gebelik testim negatif ovu testımde resimdeki gibi. inşallah vardır :KK43:
Bence kan testi yaptir. Olmasaydi gebelikte hic cizgi çıkmazdı. Genede test yaptir icin rahat etsin. İnsallah hamilesindir canim

[QUOThayırlısı canm559, post: 44511080, member: 610534"]aynen yarın bi daha yapcam bende cok sabırsızımdır coktan kanda yaptırırıdım da eşim engel oluyo :)[/QUOTE]
Hadi hayirlisi canm insallh vardır bir çıkıp bir çıkmaması anlamadım ovu testinde koyu bence var gibi ama tabi ovu testi çokkköyü çıkıp da hamis olmayanlarda var ama gebelikte silik te olup çıkmasi bence vardır ama diğerlerinde çıkmaması anlamadım hadi güzel haberler verrsn insallh yaz sonucu mutlaka bizr

28 inde yumurtladım canım 30 gunde bır adet oluyorum yarında bat günüm tabi gecıkme olmazsa ovulasyon testim hep aynı marka
Merhaba, benim de yumurtlama günüm 28 aralıktı yalnız şöyle bi durum var, yumurtlamadan 14 gün sonra bat olacağına göre bugün bat olmuyo zaten, bizim bat pazartesi günü cnm.. Ben de sabah test yaptım hiçbişey çıkmadı beklemedeyim...

Merhaba, benim de yumurtlama günüm 28 aralıktı yalnız şöyle bi durum var, yumurtlamadan 14 gün sonra bat olacağına göre bugün bat olmuyo zaten, bizim bat pazartesi günü cnm.. Ben de sabah test yaptım hiçbişey çıkmadı beklemedeyim...
canim amaben 30.gun adet oluyorum hep bugunde 30.gun bu ay gec yumurtladim.sence ?

birde bisey sorcam sende test yaptin mi ovu yada gebelik ?

canim amaben 30.gun adet oluyorum hep bugunde 30.gun bu ay gec yumurtladim.sence ?
Evet cnm bence bu durumda geç yumurtlamışsın demek oluyo..
Ben ovulasyon testiyle takip ettim yumurtlama zamanımı.. Bugün normal gebelik testi denedim negatif.. ovulasyon testiyle gebelik tespitinin doğruluğu da kişiden kişiye değişiyo burda okuduğum kadarıyla.. o yüzden ovulasyon testiyle hiç denemedim pek de denemek istemiyorum ama belli de olmaz, test manyağı oldum zaten bu ay :KK57::KK45:

Evet cnm bence bu durumda geç yumurtlamışsın demek oluyo..
Ben ovulasyon testiyle takip ettim yumurtlama zamanımı.. Bugün normal gebelik testi denedim negatif.. ovulasyon testiyle gebelik tespitinin doğruluğu da kişiden kişiye değişiyo burda okuduğum kadarıyla.. o yüzden ovulasyon testiyle hiç denemedim pek de denemek istemiyorum ama belli de olmaz, test manyağı oldum zaten bu ay :KK57::KK45:
hayirlisi olsun canim insallah bu ay gelir bebislerimiz:KK5:

birde bisey sorcam sende test yaptin mi ovu yada gebelik ?
cnm sen bu sabah yaptınmı test, ben tekrar araştırdım çıkması pek mümkün değil 10.günden sonra kanda 12.günden sonra idrar da çıkıyorki en garanti 14 gün bekleyip idrar da yapmak.benimd 29 da ovu oldu ben pazartesi yapmayı düşünüyorum

X