Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

cnm sen bu sabah yaptınmı test, ben tekrar araştırdım çıkması pek mümkün değil 10.günden sonra kanda 12.günden sonra idrar da çıkıyorki en garanti 14 gün bekleyip idrar da yapmak.benimd 29 da ovu oldu ben pazartesi yapmayı düşünüyorum
yok canim yapmadim esim aksam yap bnde bakim dedi aksama yaparim ama yine cikmicak bnce :KK43:

cnm sen bu sabah yaptınmı test, ben tekrar araştırdım çıkması pek mümkün değil 10.günden sonra kanda 12.günden sonra idrar da çıkıyorki en garanti 14 gün bekleyip idrar da yapmak.benimd 29 da ovu oldu ben pazartesi yapmayı düşünüyorum
Canim simdi test yaptim hayalet cizgi varla yok arasi yerini belli ediyo ama bi rengi flan yok cok zor gorunuyo. :KK64:Sence?

Öyle de olsTE="yagmur559, poinsallh 29528tamamını erdrsn : 610534"]Canim simdi test yaptim hayalet cizgi varla yok arasi yerini belli ediyo ama bi rengi flan yok cok zor gorunuyo. :KK64:Sence?[/QUOTE]
Oyle de olsa bence var canm insalkh allh tamamina eedrsn insallh

Canim simdi test yaptim hayalet cizgi varla yok arasi yerini belli ediyo ama bi rengi flan yok cok zor gorunuyo. :KK64:Sence?
cnm çizi varsa poz dir. sabah yap birdaha ilk idrar ile.yalnız testlerde ikinci çizgi dikkatli bakılınca gri gibi gözükür o değil dimi.pembeleştiyse hamilesindir inş

yagmur5böyle varmı yok mu st: 44529yaşatma kendmber: 610534 .!.:
Canim simdi test yapaçıdan zararlı izgi varla yok arasi yerini belli ediyo ama bi rengi flan yok cok zor gorunuyo. :KK64:Sence?
Ya varya bence boyle varmi yokmu eziyetini yasatma kendine git kan testi yaptr stres her acidan zararli canm

Kızlar ben en son reglimden sonra korunmadım benim adetime 2 gün var belirtilerim de var adet için. bugün ovulasyon testi yapacağım iki çizgi çıkarsa bu gebe olma ihtimalim var mı demek oluyo??

Canım E="sweetdreams1985, post: 44541704, member: 208832"]Kızlar ben en son reglimden sonra korunmadım benim adetime 2 gün var belirtilerim de var adet için. bugün ovulasyon testi yapacağım iki çizgi çıkarsa bu gebe olma ihtimalim var mı demek oluyo??[/QUOTE]
Canim kişiden kişiye gore değişiyor hiç takılma evet adet zamanı ovu testi ikisinde çok koyu çıkıp gebeliğin öğrenen arkadaşlar var ama daha koyu çıkıp hamile olmayanlarda var insallh sennde vardır adeti bekle gecknce genellikle testi yap haber bizede tatlm

Selam rabbim kimsenin emegini bosa cikarmasin insallah arkadaslar bende sizler gibi sabirsizlikla bekliyorum 5 ocakta çatlatma ignemi oldum muhtemen 17 veya 21 de hasta olmam lazim bugin ov testi yaptim ikiside coknet kirmizi idi acaba catlatma ignesinin etkisimi ,catlatma ignemi yapali bugun 4. Gun. :)

IMG-20160109-WA0000.jpeg

Selam rabbim kimsenin emegini bosa cikarmasin insallah arkadaslar bende sizler gibi sabirsizlikla bekliyorum 5 ocakta çatlatma ignemi oldum muhtemen 17 veya 21 de hasta olmam lazim bugin ov testi yaptim ikiside coknet kirmizi idi acaba catlatma ignesinin etkisimi ,catlatma ignemi yapali bugun 4. Gun. :)

Malesef iğnenin etkisi :KK51: 10 - 12 gün testler yalan söyler. Rabbim gönlüne göre versin..

[QUOThakkında sra, post: 44548987, member: 635566"]Selam rabbim kimsenin emegini bosa cikarmasin insallah arkadaslar bende sizler gibi sabirsizlikla bekliyorum 5 ocakta çatlatma ignemi oldum muhtemen 17 veya 21 de hasta olmam lazim bugin ov testi yaptim ikiside coknet kirmizi idi acaba catlatma ignesinin etkisimi ,catlatma ignemi yapali bugun 4. Gun. :)[/QUOTE]
Allh hakkinda hayirlisini versn canm

Amin canim hepimiz icin Rabbim önce hic bu duyguyu yasamayanlara versin daha sonra bana versin .. cunku bende birtane emaneti var binlerce şükurler olsun .. birsey sorayim esim sigara kullanmiyor bildigimiz gibi sipermleri ölduruyor.. ben tiryakiyim ama sigara icip hamile.kalan var mi ? Esimde siperm dusuklugu var , bendeki nikoteyin az olan sipermleri de öldururmu acaba cnku 5 yildir olmadi bebis benim gibi olupta hamile kalanlar varsa umudum dahada artar. :)

Amin canim hepimiz icin Rabbim önce hic bu duyguyu yasamayanlara versin daha sonra bana versin .. cunku bende birtane emaneti var binlerce şükurler olsun .. birsey sorayim esim sigara kullanmiyor bildigimiz gibi sipermleri ölduruyor.. ben tiryakiyim ama sigara icip hamile.kalan var mi ? Esimde siperm dusuklugu var , bendeki nikoteyin az olan sipermleri de öldururmu acaba cnku 5 yildir olmadi bebis benim gibi olupta hamile kalanlar varsa umudum dahada artar. :)

Tabiki sigara kullanmamanız en iyisi ama nikotinin spermlere etki edeceğini tahmin etmiyorum,
sperm düşüklüğü var diyorsunuz gebe kalmamanıza büyük ihtimalle bu sebep oluyor dölliyemiyor yum.
yum.varki çatlatma iğnesi kullandınız ,umarım bu sefer tutar hayırlısıyla..

X