Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Yeni hamis olan arkadaslarim bisey sorsam yardimci olabilirmiii?
Bisey kafama takildi mesela karninizi yani alt karin bolgenizi boyle mutfak tezgahina veya lavabo tarafina hafiften carptiginizda aniden bi sancigiriyormu alt karin bolgenize? Nolur bi cevaplayin

[QUOTrazı olsinemnur, post: 44604622, member: 80179"]Tam bir pamuk maşallah, darısı inşallah bizlere olur nurancım, ben senin için de dua edeceğim...[/QUOTE]
Allh razi olsun canm insallh rabbm hepimizi en güzel hayırlı evlatlarla sevndrsn

Bisey kafama takildi mesela karninizi yani alt karin bolgenizi boyle mutfak tezgahina veya lavabo tarafina hafiften carptiginizda aniden bi sancigiriyormu alt karin bolgenize? Nolur bi cevaplayin

Evet canim sizi seklinde oluyordu benim. 11 yasinda kizim var 2. Icin ugrasiyorum :)

Evet canim sizi seklinde oluyordu benim. 11 yasinda kizim var 2. Icin ugrasiyorum :)
Allah bagislasin canim guzel gunler gostersin Rabbim evladina 2. bebisinde insallah en kisa zamanda olur. Benimde bugun yarin bat ama sabahtan beri boyle bi skntim var sanki anlik ufak bi elektrik carpmis gbi sirkeleniyorum hemen geri geliyorum yani istem disi oluyor merak ettim cok, insallah bendekide guzel bi belirtidir cok tesekkur ederim cevap verdigin icin

Alstatlm post: 44604814 .!.:
Bilmiyorum tatlm sen hamilemisin hsmilelimtenmi suphelenyrsn

[QUOTrazı olsinemnur, post: 44604622, member: 80179"]Tam bir pamuk maşallah, darısı inşallah bizlere olur nurancım, ben senin için de dua edeceğim...
Allh razi olsun canm insallh rabbm hepimizi en güzel hayırlı evlatlarla sevndrsn[/QUOTE]
Amin canım, amin inşallah. Senin hikayen nasıl?

Kendime hamiş diyemiyorum henüz, kk daki en az 20 kişi hamile olduğumu düşünüyor ama ben kanda görmeden inanamayacağım hatta usgde, son 3 gündür testlerim silikde olsa çift çizgi çıkıyor, aly karın ağrısına gelince aynen öyle, mutfak trzgahına, lavoboya dokunduramoyorum, eşim elini koysa sızıdan kaçıyorum, eğer ki hamileysem ve bana hamileliğin erken belirtisi ne derseniz kesinlikle ve kesinlikle kasık alt karın sızısı.

[Qyıllık evliysinemnur, post: 44605076, member: 80179"]Allh razi olsun canm insallh rabbm hepimizi en güzel hayırlı evlatlarla sevndrsn[/QUOTE]
Amin canım, amin inşallah. Senin hikayen nasıl?[/QUOTE]
6 yillik evliyim beş yildr istiyorum bes sasilama bir tüp bebek yaptım herşey yolunda olmasına rağmen olmadı ikinci tüp bebegmde yarıda iptal oldu yumurtanın biri hızlı buyudu o yüzden şimdide bekliyorum öyle doktrlarda gore sebebi yok ama yumurta tembelliği var.. Senn nasıl kaç yildr istiyrsn

Alsngzminşallah hamilesi4605138 .!.:
Bat bugun yarin bekliyorum canim daha henuz olmadim,testte yapmak istemiyorum evde guvenmiyorum cunku artik testlerede. Sabahtan beri 1-2 kere basima geldide boyle bisey merak ettim bi sorayim dedim. Saol canim yinede
Ne deyim tatkm insallaah hamilesindr ya heber sonucu bize umudumuz olun insallh

Kendime hamiş diyemiyorum henüz, kk daki en az 20 kişi hamile olduğumu düşünüyor ama ben kanda görmeden inanamayacağım hatta usgde, son 3 gündür testlerim silikde olsa çift çizgi çıkıyor, aly karın ağrısına gelince aynen öyle, mutfak trzgahına, lavoboya dokunduramoyorum, eşim elini koysa sızıdan kaçıyorum, eğer ki hamileysem ve bana hamileliğin erken belirtisi ne derseniz kesinlikle ve kesinlikle kasık alt karın sızısı.
Bende ayni senin gbi sayilirim canim evde test yapmicam diye kendime soz verdim bekliyecem eger regl olmazsam 1 hafta kadar sonra direk kan verecem. Bat bugun yarin olmam lazim ama sabahtan beri tezgaha dokundurdugumda veya elimle bastirdigimda canim aciyor sanki ufak bi elektrik carpmis gbi irkiliyorum umarim ikimizde hamisizdir ve buda bizim belirtimizdir canim :KK200:

Arkadaslar bilen varsa tüp bebek için belirli bir yıl beklemek gerekiyor mu acaba

Bende ayni senin gbi sayilirim canim evde test yapmicam diye kendime soz verdim bekliyecem eger regl olmazsam 1 hafta kadar sonra direk kan verecem. Bat bugun yarin olmam lazim ama sabahtan beri tezgaha dokundurdugumda veya elimle bastirdigimda canim aciyor sanki ufak bi elektrik carpmis gbi irkiliyorum umarim ikimizde hamisizdir ve buda bizim belirtimizdir canim :KK200:
Amin canım inşallah, ben yarın kan sonucunu yazarım, sen de habersiz bırakma.

Tüp bebeOTE="ezo26, post: 44605556, member: 682016"]Arkadaslar bilen varsa tüp bebek için belirli bir yıl beklemek gerekiyor mu acaba[/QUOTE]
Tup bebek için değil çocuk tedavisine başlamak için evliliğin bir yıl olması gerekiyo sonra eğer normal hamile kalma şansın varsa en az iki kere iğneli aşılama yaptrman gerekiyo sonra tüp bebeğe gecesin ama ege eşinin sperm leri çok düşükse yada siz nin tüplerin tikaliysa direk tüp bebe geciyorsun evliliğin bir yıl olnca aşılama felan yapmylar. Tabi bütün bu dedikleri devlet hastanesi için geçerli özele gidip hemen tüp bebek yapmak istyrm dersen yapar

Tüp bebeOTE="ezo26, post: 44605556, member: 682016"]Arkadaslar bilen varsa tüp bebek için belirli bir yıl beklemek gerekiyor mu acaba
Tup bebek için değil çocuk tedavisine başlamak için evliliğin bir yıl olması gerekiyo sonra eğer normal hamile kalma şansın varsa en az iki kere iğneli aşılama yaptrman gerekiyo sonra tüp bebeğe gecesin ama ege eşinin sperm leri çok düşükse yada siz nin tüplerin tikaliysa direk tüp bebe geciyorsun evliliğin bir yıl olnca aşılama felan yapmylar. Tabi bütün bu dedikleri devlet hastanesi için geçerli özele gidip hemen tüp bebek yapmak istyrm dersen yapar[/QUOTE]
Aşılama deyince ben özellerde yapılan çatlatma ignesiyle oluyor sanıyordum ama öyle degilmiş heralde aşılama için bile belirli bir deger mi gerekir eş için çünkü benim eşimin şuanki degeri 1 milyon canlılık %50 ameliyat olalı da 2 ay oldu

Tup bebek gecen yil yaptirdim hastanelerde olacaksa eger esinde veya sizde sorun varsa doktor direk yonlendiriyor mesela tuplerib kapali olmasi durumda, ben direk ozele gittim cocugum 3yildir olmuyor dedim zaten ozel oldugu icin direk tup bebek yapildi kimyasal gebelik yasadim .. ama.devlet karsilamiyor gecenyil 10 binlirayi buldu harcamalar canom tup ten once iyi dusun iyi doktorlar bulun derim.cokgecmis olsun

Arkadaslar bilen varsa tüp bebek için belirli bir yıl beklemek gerekiyor mu acaba
özelde yaptırırsan hayır ama devlet karşılasın dersen prosedürleri bilmiyorum.ben özel bir tüp bebk merkezine gitim eşimin sonuçları sıkıntılı olduğu için yapalım hemen dedi

X