Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canim senin bayagi koyu cikmis. Bugun yapmadin mi? Benim de catlatma ignesinin 13. Gunu. O kadar silik ki cizgi. Hic umudum yok
Slm canim beni hatirladinmi? Bende catlama ignesinin 12 .test yaptim benimde cok silikti..ve hamileydim..canim benim insallahhh sende hamilesin...dualarim seninle..

Slm canim beni hatirladinmi? Bende catlama ignesinin 12 .test yaptim benimde cok silikti..ve hamileydim..canim benim insallahhh sende hamilesin...dualarim seninle..
Hulyaa hatirladim tabi ki canim benim. Canim benimki gebelik testi degil ama. Ovulasyon testi silik cikan. Gebelik testi negatif malesef

Hulyaa hatirladim tabi ki canim benim. Canim benimki gebelik testi degil ama. Ovulasyon testi silik cikan. Gebelik testi negatif malesef
Canim benim ben yanlis anlamisim kusura bakma...canim benim insalllah en kisa zamanda hamile kalirsin..sizlere cok dua ediyorum..herseyde var bi hayir..

Canim benim ben yanlis anlamisim kusura bakma...canim benim insalllah en kisa zamanda hamile kalirsin..sizlere cok dua ediyorum..herseyde var bi hayir..
Canimcim ne kusurlugu olur mu hic? Senin bebis nasil? Ayy kocaman olmustur simdi o. Topigimizin ilk bebislerindendi o

Benim reglime 12gün var Can'ım ara ara sancı oluyor ama psikolojik diye önemsemiyorum
Sen o zaman belirtilere hic takilma canim. Senin daha cok erken. Belirtiler adete yakin basliyor ve kisiden kisiye tamamen degisiyor. Benim tahmini adete 4 gun var ama tık yok. Adet oncesi sisen goguslerimde bile hicbisey yok

Canim senin kacinci gunun? Bende de hic belirti yokk bu defa :KK43: onceki hamileligimde hic boyle degildi?
Teyzesi mina buyumus iki ay sonra iki 1,5 ay sonra iki yaşina giricek...sizinle olan gunleri hic ututamam..eski günlerimizi cok özlüyorum..insallah sende en kisa zamanda bize müjdeyi verirsin..minayla beraber seni öptük.

Teyzesi mina buyumus iki ay sonra iki 1,5 ay sonra iki yaşina giricek...sizinle olan gunleri hic ututamam..eski günlerimizi cok özlüyorum..insallah sende en kisa zamanda bize müjdeyi verirsin..minayla beraber seni öptük.
Masallah ona yaa... Ne tatlidir simdi. Ins veririm canim. Ben de cok opuyorum ikinizi de

Canim insalllah hamilesin..herkeste belirti farkli olur..mesala bende olmadi..inan benim kusmalarim mide bulantilarim kizimin kalp atsini duyduktan sonra basladi.
Ayyy insaallah Can'ım yaaa Allahım ne olur duy sesimizi her ay dinliyorum kendımi bir şey çıkmıyor

Hanimlar reglim dundu ama olmadi.. Bu sabah cok kotu bir bas donmesiyle uyandim.. Dun ki kasik agrilarim kayboldu gitti.. Bas dinmesi beni mahvetti sabahtan beri.. Idrar testini sabah aceleyle yaptim tam bakamadim bile.. Belki grimsi bi cizgi cikti gibiydi ama tam bekleyemedim.. Lapowuick. Test kullaniyorum gebelik icin .. Arkadasin 1000 li degerlerinde silik gistermisti acaba gec mi gösteriyor.. Yoksa kebdimi mi kandiriyorum.. Tamam hamile degilim ama niye boyle basim donuyor sabah dusakabine tosladim resmen dusuyordumm..

Bir de ayin 16 sinda aksam testinde t c den daha koyu oldu sonra siliklesti.. Yumurtlama olmadigi icin gecikio desek test boyle cikmazdi dimiii??

Hanimlar reglim dundu ama olmadi.. Bu sabah cok kotu bir bas donmesiyle uyandim.. Dun ki kasik agrilarim kayboldu gitti.. Bas dinmesi beni mahvetti sabahtan beri.. Idrar testini sabah aceleyle yaptim tam bakamadim bile.. Belki grimsi bi cizgi cikti gibiydi ama tam bekleyemedim.. Lapowuick. Test kullaniyorum gebelik icin .. Arkadasin 1000 li degerlerinde silik gistermisti acaba gec mi gösteriyor.. Yoksa kebdimi mi kandiriyorum.. Tamam hamile degilim ama niye boyle basim donuyor sabah dusakabine tosladim resmen dusuyordumm..
Canim bir kan testi yaptir kurtul bu soru isaretlerinden

Canim bir kan testi yaptir kurtul bu soru isaretlerinden
bayanlar benim de Bat ya bugün ya yarın tam emin değilim 4 gün önce ovulasyon testi yaptim ikinci cizgi varla yok arası bisey çıktı. bugün sabah gebelik testi yapayım dedim ama bitmiş tekrar ovulasyon testi yaptım bu sefer 2. çizgi daha koyu çıktı. ama ben hiç 2. çizgiyi c kadar koyu görmedim , benim yumurtlama olduğunda da bundan 1 tık daha koyu oluyor. yarın kan tahlili yaptircam ama heyecan yaptım. siz ne yorum yaparsınız?

Eklentiler

• 20151231_074312.jpg
    20151231_074312.jpg
    17,7 KB · Görüntüleme: 146
bayanlar benim de Bat ya bugün ya yarın tam emin değilim 4 gün önce ovulasyon testi yaptim ikinci cizgi varla yok arası bisey çıktı. bugün sabah gebelik testi yapayım dedim ama bitmiş tekrar ovulasyon testi yaptım bu sefer 2. çizgi daha koyu çıktı. ama ben hiç 2. çizgiyi c kadar koyu görmedim , benim yumurtlama olduğunda da bundan 1 tık daha koyu oluyor. yarın kan tahlili yaptircam ama heyecan yaptım. siz ne yorum yaparsınız?
Canim benim hep boyle cikiyor. O yuzden bir sey diyemiyorum. Catlatma ignesi vuruldugumda vucutta beta hcg varken meraktan ovu testi yapmistm. Kopkoyu cikmisti ovu testi. T cizgisi c den bile koyuydu. Benim de gebelik testi negatif. Beklemedeyim. Ins kanda cikar canim gebeligin.

X