Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Gunaydin kizlar. Bugun catlatma ignesinin 12. Gunu. Ignenin etkinin surdugu 8 gun boyunca ovulasyon testi pozitifti. Bugun meraktan ovulasyon testi yaptim gebelik testinde pozitif cikmaz cunku cok erken. Ama ovulasyon testi de negatif. Cok silik cikti. Sanirim bu ay da olmadi :KK43:

poz olduktan sonra silikleşmesine takip edeceksin silikleştiğ an çatlamış demektir,sonrasında da 6-24 saat yaşıyor yumurta
Evet Cnm okudum onları ama ne biliyim kaç Yıldır uğraşıyoruz eşim tedavi oldu Dr artık normal yolla çocuğun olur Demiş bende gitmiştim Dr a 5 ay fln oldu ama ne biliyim hep pozitifi yakalıyorum ama sonuç hüsran yani merak ettim pozi Çıkıpta yum çatlamıyor olabilir mi diye olmazsa birdahaki ay yum takibi yaptırırım belki yeterince gelişmiyodur ne biliyim yaaaa offf(uzun oldu bayaaaa)

Evet Cnm okudum onları ama ne biliyim kaç Yıldır uğraşıyoruz eşim tedavi oldu Dr artık normal yolla çocuğun olur Demiş bende gitmiştim Dr a 5 ay fln oldu ama ne biliyim hep pozitifi yakalıyorum ama sonuç hüsran yani merak ettim pozi Çıkıpta yum çatlamıyor olabilir mi diye olmazsa birdahaki ay yum takibi yaptırırım belki yeterince gelişmiyodur ne biliyim yaaaa offf(uzun oldu bayaaaa)
Canim catlamiyor olabilir tabi kii. Yumurta buyuyup kalabiliyor oylece. Takip yaptirirsan iyi yaparsin

c
cnm öyle birşey olmaz poz yakalıyorsan (iki çizgi aynı koyulukta olacak) sıkıntı yoktur yumurtlamada ama tüplerde veya rahimde olabilir düşük bir ihtima eşin ölçüm yaptırsın güvenilir bir yere

çatlamada sıkıntı olanlarda adet düzensizliği olur eğer yumurta çatlamazsa kiste dönüşür,lh ın pik yapması yumurtanın çatlıcağı anlamına gelir..

Birşey daha sorucam hanımlar bundan 4 ay öncesi fln yaptıgım ovu testleri adetin 15-16. Günü pozi çıkıyordu gecen ay 14. Gün bu ay 12. Gün pozi çıktı adetim 29-31 gün arası falan böyle değişen var mı acaba her ay aynı olmak zorun da mı

Birşey daha sorucam hanımlar bundan 4 ay öncesi fln yaptıgım ovu testleri adetin 15-16. Günü pozi çıkıyordu gecen ay 14. Gün bu ay 12. Gün pozi çıktı adetim 29-31 gün arası falan böyle değişen var mı acaba her ay aynı olmak zorun da mı
Bende de bu ay öyle oldu Can'ım gecen ay16 bu ay 13.gördüm

Canim tabi ki farkli olabilir. Ben normalde cok cok gec yumurtlarim ilaclarla bile. Ama gecen yil bir hamilelik yasadim ve 10. Gun falan yumurtlamisim yumurtam catlamis ve dollenme olmustu. Her ay degisebilir dongu

Hayır canm E="senem0906, post: 44360024, member: 572120"]Birşey daha sorucam hanımlar bundan 4 ay öncesi fln yaptıgım ovu testleri adetin 15-16. Günü pozi çıkıyordu gecen ay 14. Gün bu ay 12. Gün pozi çıktı adetim 29-31 gün arası falan böyle değişen var mı acaba her ay aynı olmak zorun da mı[/QUOTE]
Hayir canm degl farklı yumurtlayablrsn

Sarili olan dun aksam ki digeri bugun oglen.. Oglenkini idrar tutmadan yaptim..2016 ugurlu bebisli gelsin ins..

Daha onceki ovulasyon testlerimden alinti yaptim..bugun bat ama agri var kendi yok.. Gebelik negatif.. Voulasyon da son ekledigim.. Cok umutsuzum artik bu ay son bir daha ugrasmayacagim sanirim cocuk icin..

Eklentiler

• 1451458504420.jpg
    1451458504420.jpg
    23,8 KB · Görüntüleme: 105
cnm ovu testi için birşey söylemek zor hayırlısı olsun

off işte bı negatif hiç çizgi yok bı boyle koyu çıkıo.. anlamıyorum yani.. bi de 2 gündür cok ağrım var ama olmuyo.. ayın 16 sı aksam t diğerinden koyu oldu.. 16 sında bi gün içinde pik yaptı yani.. bu durumda 14 gün sonrası bugün olması gerek bakalım.. olur herhalde.. herkese hayırlısını nasip etsin..

Daha onceki ovulasyon testlerimden alinti yaptim..bugun bat ama agri var kendi yok.. Gebelik negatif.. Voulasyon da son ekledigim.. Cok umutsuzum artik bu ay son bir daha ugrasmayacagim sanirim cocuk icin..
Can'ım öyle deme Allah'ın gücüne gider hepimiz aynıyız ınan regli olduğum Zaman'lar kapanıyorum eve usandım dıyorum bız de insaallah güleceğiz az sabır

Canim senin bayagi koyu cikmis. Bugun yapmadin mi? Benim de catlatma ignesinin 13. Gunu. O kadar silik ki cizgi. Hic umudum yok

Can'ım öyle deme Allah'ın gücüne gider hepimiz aynıyız ınan regli olduğum Zaman'lar kapanıyorum eve usandım dıyorum bız de insaallah güleceğiz az sabır

geçen gün ağladım bir sürü eşim üzüldü baya stres yapma dıyor.. bir oğlum bır dış gebeliğim var.. belki ben de sorun diyip duruyor kendince.. yaza beraber doktora gidelm diyor.. bakalım kısmet artık ne diyelim insan üzülüyor.. ben 2 gebeliğime de korunurken hamile kaldım.. biri adetin 9. günü siklus 31 gündü biri 10. günü siklus 35 gündü düşün yani şimdi o kadar denk getiriyorum olmuyooo.. Allah ol derse olacak inşallah ne diyelim.. isteyen herkese nasip etsin inşallah hayırlısıyla..

Canim senin bayagi koyu cikmis. Bugun yapmadin mi? Benim de catlatma ignesinin 13. Gunu. O kadar silik ki cizgi. Hic umudum yok

bugün 2. idrarla yaptım gebeliği.. yok bişi :KK43:

X