Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar ="nuraninbebegi, post: 44335979, member: 641632"][/QUOTE]
Canim adet olmam gereken gunlerdym iki gündr kahve leke geliyo test bu şekilde sağlığını nn dahami koyuydu bide ikinci çizgi hemen cikiyomu koyulasiyomu benmki böyle

[QUOTrazı olseniz1983, post: 44334685, member: 702417"]aslında esmaül hüsna çekebliriz ben bakayım bir
Allh razi Olsn senden bide şey var ismi azam duası zaten allhm isimlerinden oluşan dua ve duann başında ihlasla okuyann yanı inanarak okuynn allh ne isteği varsa kabul eder diyo hergun okuyalm bir tane hem birbirimize hem kendimize niyet[/QUOTE]
Can'ım ben de duaya varım ama nereye hangi aralıklarla yazıyorsunuz yetişemiyorum öğretmenim her zaman giremiyorum

Allh razi Olsn senden bide şey var ismi azam duası zaten allhm isimlerinden oluşan dua ve duann başında ihlasla okuyann yanı inanarak okuynn allh ne isteği varsa kabul eder diyo hergun okuyalm bir tane hem birbirimize hem kendimize niyet
Can'ım ben de duaya varım ama nereye hangi aralıklarla yazıyorsunuz yetişemiyorum öğretmenim her zaman giremiyorum[/QUOTE]
cnm dua edicek olanlar yazsın sonra liste oluşturalım inş haber veririz sanada bende çok yoğunum ama ilgilencek bir arkadaş çıkar

Kızlar ="nuraninbebegi, post: 44335979, member: 641632"]
Canim adet olmam gereken gunlerdym iki gündr kahve leke geliyo test bu şekilde sağlığını nn dahami koyuydu bide ikinci çizgi hemen cikiyomu koyulasiyomu benmki böyle[/QUOTE]
inş inş hamilesindir ovu testi neg olanlarda oluyor sabah ilk idrar ile gebelik yap

T
Can'ım ben de duaya varım ama nereye hangi aralıklarla yazıyorsunuz yetişemiyorum öğretmenim her zaman giremiyorum
cnm dua edicek olanlar yazsın sonra liste oluşturalım inş haber veririz sanada bende çok yoğunum ama ilgilencek bir arkadaş çıkar[/QUOTE]
tamam canım

rica ederim cnm keke faydam olsa sağlıkcıyım ben kendime bile faydam yok ama deneyimim var ve sektörün içindeyim malesef iyiyi bildiğim gibi kötüyüde görüyorum bu yolda çok sömürülen insanlar var dikkatli olmak lazım
Aksam saatlerinin vazgecilmezii yineee bennnn denizcimmmm :)))) ahahahahha. Daha ovu testi yapamadimm baska bisey soracam canim sana sol kasik agrim bugunde devam ediyor hatta ayaga kalktigimda kasigim geriliyor bacagima dogru vuruyor bugunde kac gunden sonra cok afedersin sumukumsu kivamda akintim geldi yumurta catliyor olabilirmii?

Aksam saatlerinin vazgecilmezii yineee bennnn denizcimmmm :)))) ahahahahha. Daha ovu testi yapamadimm baska bisey soracam canim sana sol kasik agrim bugunde devam ediyor hatta ayaga kalktigimda kasigim geriliyor bacagima dogru vuruyor bugunde kac gunden sonra cok afedersin sumukumsu kivamda akintim geldi yumurta catliyor olabilirmii?
cnm güldürdün beni:)evet aynen çatlama olmuş olabilir ağrın devam ediyorsa çatlıcaktır ovu testinide koy bakalım

cnm güldürdün beni:)evet aynen çatlama olmuş olabilir ağrın devam ediyorsa çatlıcaktır ovu testinide koy bakalım
Yaa ne zamandir tam bu saatlerde hemen seni ariyor gozlerim napayimmm :)))) ovu testim bitmisti esime aldirdim canim yine ayni sivi kisitlamasi yaptim 3saate yakinda tuvaletimi tuttum zor olsada agahahaha :)) siliklesmis cizgim kasik agrim var akintimda yogunlasti

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 135
Yaa ne zamandir tam bu saatlerde hemen seni ariyor gozlerim napayimmm :)))) ovu testim bitmisti esime aldirdim canim yine ayni sivi kisitlamasi yaptim 3saate yakinda tuvaletimi tuttum zor olsada agahahaha :)) siliklesmis cizgim kasik agrim var akintimda yogunlasti
çatlamıştır cnm bugünü de değerlendir, çalışıyonmu sen

internetten al ovu testini ucuz oluyor

çatlamıştır cnm bugünü de değerlendir, çalışıyonmu sen
Yok canim calismiyorum ama bu ara ev tasima islemimiz var o yuzden gunduzleri testi yapamiyorum aksamustune sarkittim bende.. Bu ay internetten alacaktik aslinda ama ben hemen teste baslamak istedigim icin gun kacirmamak adina eczaneden almistim :KK70: Allahhh'immmm ne tez canliyimm yaa duramiyorum yerimde :))))))

Yok canim calismiyorum ama bu ara ev tasima islemimiz var o yuzden gunduzleri testi yapamiyorum aksamustune sarkittim bende.. Bu ay internetten alacaktik aslinda ama ben hemen teste baslamak istedigim icin gun kacirmamak adina eczaneden almistim :KK70: Allahhh'immmm ne tez canliyimm yaa duramiyorum yerimde :))))))
internette 2 günde geliyor:) bir dahaki aya ki umarım gerek kalmaz gündüz yap ben ikisinide denedim gündüz daha sağlıklı çıkıyor

internette 2 günde geliyor:) bir dahaki aya ki umarım gerek kalmaz gündüz yap ben ikisinide denedim gündüz daha sağlıklı çıkıyor
İste o 2 gun bana kayip gibi geldi ahahhaha :))) umarim gerek kalmaz ama tekrar almam gerekirse bu sefer reglim bitmeden hemen sipris verecem canim boylesi biraz pahaliya geldi valla :KK43: senin bat gunun yakinmi canim?

İste o 2 gun bana kayip gibi geldi ahahhaha :))) umarim gerek kalmaz ama tekrar almam gerekirse bu sefer reglim bitmeden hemen sipris verecem canim boylesi biraz pahaliya geldi valla :KK43: senin bat gunun yakinmi canim?
yok canım bugün 14.gün hala poz göremedim :KK43: bekledikçe olmuyor..14.01 bat

yok canım bugün 14.gün hala poz göremedim :KK43: bekledikçe olmuyor..14.01 bat
Olur olur canim benim uzme kendini strese de sokma tam bilemiyorum ama okudugum kadariyla aydan aya yumurtlama gunleride oynayabiliyormus oyle ayina denk gelmistir belkide.. Strese yer yok gelecek bebislerimiz hayirlisiyla

Olur olur canim benim uzme kendini strese de sokma tam bilemiyorum ama okudugum kadariyla aydan aya yumurtlama gunleride oynayabiliyormus oyle ayina denk gelmistir belkide.. Strese yer yok gelecek bebislerimiz hayirlisiyla
aynen valla stresden gelmeyen kalmadı başıma :)hayırlısı bakalım inş hepimiz birgün müjde veriri

Slm hanımlar birşey sorucam size ovu testi pozitif çıkınca bu kesin yumurtanın çatlayacağı anlamına gelir mi yani pozitif çıkıp yum çatlamaması oluyor mu acaba bilen var mı int de araştırdım ama birşey bulamadım

Slm hanımlar birşey sorucam size ovu testi pozitif çıkınca bu kesin yumurtanın çatlayacağı anlamına gelir mi yani pozitif çıkıp yum çatlamaması oluyor mu acaba bilen var mı int de araştırdım ama birşey bulamadım
poz olduktan sonra silikleşmesine takip edeceksin silikleştiğ an çatlamış demektir,sonrasında da 6-24 saat yaşıyor yumurta

X