Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

ilk bebek mi olak sağlık problmi varmı
Evet canim ilk bebek benim bi saglik problemim yok cok sukur ama esimin daha baktirmadik 9 ay kadar korundugumuz icin hemen olmamasi normal diye soyledi doktorum. Yumurtlama gunlerini hic bilmiyorum kac ay boyunca o yuzden kacirdik sanirim,gecen ayla bu ay adam akilli bi calisma yapmaya gayret gosteriyoruz iste. Bide bugnku ovu testime bi bakabilirmisin acaba? Yeni yaptim anlayamiyorum su ovu testini ya

Eklentiler

• image.jpeg
    28,6 KB · Görüntüleme: 116
Suan tekrar baktim bu yolladigimdan bi tik daha koyu ikinci cizgi bu sekilde canim

Eklentiler

• image.jpeg
    50,4 KB · Görüntüleme: 118
cnm büyük ihtimal yarın koyulaşır bu ay olmazsa birdahaki ay inofolic kullan
Ay hadi insallah dun aksami degerlendirdik bu aksamida degerlendirelim ozaman dimi? . Kullaniyorum valla burdan arastirdim internetten arastirdim bayaa bu ay reglimin bitmesine yakin basladim sabah aksam 1er tane iciyorum insallah etkisini gorurum nasip olur bu ay

yok cnm bugün gerek yok dinlen yarın koyulaşırsa ertesi gün çatlar

yok cnm bugün gerek yok dinlen yarın koyulaşırsa ertesi gün çatlar
Canim surekli seni sey ediyorum ama vallaha bilemedigimden yoksa surekli boyle rahatsiz etmek istemem,bak son halide bu. Bu raddeye kadar getirdik insallah kacirmayiz bu ay nasip olur ya. Bu aksam dinlenelimmi diyorsun

Eklentiler

• image.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 112
Canim surekli seni sey ediyorum ama vallaha bilemedigimden yoksa surekli boyle rahatsiz etmek istemem,bak son halide bu. Bu raddeye kadar getirdik insallah kacirmayiz bu ay nasip olur ya. Bu aksam dinlenelimmi diyorsun
cnm sıvı tüketimin nasıldı bunu yapmadan önce birde kaç saat tutdun

Canim en son tuvalate gittim sonra 3 saate yakin sivi hic bi sekilde tuketmedim baya da sıkışmıştım o sekilde yaptim testi
dediğim gibi yarın koyulaşır ertesi gün çatlar, çift çizgiyi gördükten sonra üst üste 3 gün ilşki veya gün aşırı ilişki deniliyor.dün ilişki olduysa bence gerek yok sperm zaten 72 saat yaşıyor.ama yinede sen bilirsin

Canim cok tesekkur ederim helal et hakkini gercekten ugrastirdim senide baya. İnsallah Rabbim emeklerimizin karsiligini verir bu ay

Canim cok tesekkur ederim helal et hakkini gercekten ugrastirdim senide baya. İnsallah Rabbim emeklerimizin karsiligini verir bu ay
yok cnm olurmu herzaman..keşke faydam olsa hepimiz aynı sınavdayız ama ben inanıyorum olacak.inş sağlık sorunun yoksa her ay hamile kalma şansın artıyor.incir yerseniz ii olur sende şinde ve eşine evicap al yan etkisi yok vit iyi olur

Keci boynuzu pekmezi yediriyorum sabah aksam esime bende yiyorum arada inofolic kullaniyorum bi yandan inciride denerim canim bi zarari olmaz dogru diyorsun. Aynen oyle canim hepimizin bi sinavi Rabbim muhaffak etsin hepimizii bu ay

Keci boynuzu pekmezi yediriyorum sabah aksam esime bende yiyorum arada inofolic kullaniyorum bi yandan inciride denerim canim bi zarari olmaz dogru diyorsun. Aynen oyle canim hepimizin bi sinavi Rabbim muhaffak etsin hepimizii bu ay
benim testimde aynı çıkdı yarın koyulaşır inş hadi inş bu ay olur benim biraz zorda umut

SağolkuzuE="deniz1983, post: 44312546, member: 702417"]3 saat sıvı kısıtlaması yapıp test yapmak lazım[/QUOTE]
Sagol tatlm ben akşamları yapiyodm hep birsuru çaysu felan iciydm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…