Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

IMG_20151226_222822.jpg

[QUOGünolan koyuydu"nuraninbebegi, post: 44313661, member: 641632"]Eki Görüntüle 1728947
22. Gun olan koyuluğu nnasıl kızlar yumurtlama günü yaptımdi[/QUOTE]
cnm 22.gün daha koyu olması gibi sanki ama sıvı tüketimi fazla ise olabilir, bugünkü içine normalde böyle çıkabiliyor ama gebelik olmadığı anlamına gelmez. bence birdahaki ay gündüz 11 gibi sıvı kısıtlaması ile yap

Canım sE="deniz1983, post: 44313728, member: 702417"]22. Gun olan koyuluğu nnasıl kızlar yumurtlama günü yaptımdi[/QUOTE]
cnm 22.gün daha koyu olması gibi sanki ama sıvı tüketimi fazla ise olabilir, bugünkü içine normalde böyle çıkabiliyor ama gebelik olmadığı anlamına gelmez. bence birdahaki ay gündüz 11 gibi sıvı kısıtlaması ile yap[/QUOTE]
Canim sıvıyı çok tuketnce pozitfmi cikiyo

Canım sE="deniz1983, post: 44313728, member: 702417"]22. Gun olan koyuluğu nnasıl kızlar yumurtlama günü yaptımdi
cnm 22.gün daha koyu olması gibi sanki ama sıvı tüketimi fazla ise olabilir, bugünkü içine normalde böyle çıkabiliyor ama gebelik olmadığı anlamına gelmez. bence birdahaki ay gündüz 11 gibi sıvı kısıtlaması ile yap[/QUOTE]
Canim sıvıyı çok tuketnce pozitfmi cikiyo[/QUOTE]
sıvıyı çok tüketince idrar içinde hormon azaldığı için negatifleşiyor,yani az sıvı alsaydın tam poz olurdu belki

Merhaba arkadaslar. Benim hamilelik testim negativ cikti ama onun yerine ovul testi positiv cikti. Bugün adet görmem lazim ama olmadi. Sizce ovul testi hamileligide belli edermi?

Merhaba arkadaslar. Benim hamilelik testim negativ cikti ama onun yerine ovul testi positiv cikti. Bugün adet görmem lazim ama olmadi. Sizce ovul testi hamileligide belli edermi?
Meraba canim bazı arkadaşların adet zaman da ovu testi koyu çıkınca hamile olduklarını öğreniyoruz ama bazılarında aynı koyulukta olmasına rağmen gebelik olmayabilyr insallh senn vardr

Merhaba. Insallah öyledir ama dogum kontrol hapini 1 ay oldu birakali. Adetin ilk günü ovul testi aslinda positiv göstermemesi lazim benim bildigim kadariyla. Ama insallah senin dedigin gibidirde seviniriz :-)

Canım hapı yıl kullandn yıl amzeli1991, post: 44319021, member: 725681"]Merhaba. Insallah öyledir ama dogum kontrol hapini 1 ay oldu birakali. Adetin ilk günü ovul testi aslinda positiv göstermemesi lazim benim bildigim kadariyla. Ama insallah senin dedigin gibidirde seviniriz :-)[/QUOTE]
Canim hapi yil kullandn

iki çzgide aynı koyuluktamı? eğer öyleyse 1.iki kere yumurtlayabilirsin (başıma geldi) 2. başka bir hormon yüksekliğinde poz veriyor olabilir 3. hamilesindir ki eğer aynı renkteyse gebelik testinde ilk idrar ile çıkması lazım

Hapi 7 senedir aliyordum bi ay oldu tam birakali. Iste dün adet görmem lazimdi ama olmadi. Ovu-Test de cizgi baya belirgin ikiside,hamilelil testi ise hic cizgi yok. Bende bunu anliyamiyorum iste. Demekki 2 defa yumurtalamam olmus ama bu adetin ilk günlerinde olucagini hic tahmin etmemisdim

Kaç yilOTE="nuraninbebegi, post: 44319585, member: 641632"]Canım hapı yıl kullandn yıl amzeli1991, post: 44319021, member: 725681"]Merhaba. Insallah öyledir ama dogum kontrol hapini 1 ay oldu birakali. Adetin ilk günü ovul testi aslinda positiv göstermemesi lazim benim bildigim kadariyla. Ama insallah senin dedigin gibidirde seviniriz :-)[/QUOTE]
Kac yil
Canim hapi yil kullandn[/QUOTE]
Kac
Foto iste ovutest böyle bende dün
Bayagi koyu canm hapu yeni birakmssn uzun sene kulkanmssn hemen kalamayblirsn biraz zamn ver kendine bakalm arada testi yenile

X