Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Mrb arkadaslar. Daha oncede yazmistim bu foruma ovulasyonla gebelik ogrenilebilir mi diye? Betahcg hormonu ve lh hormonu birbirine cok benzer hormonlar oldugu icin ogrenilmesi olagan gelmisti bana. Ve bunu test ettim onayladim :) gercekten ogreniliyor. Adet günümde gebelik testi yaptik silik cizgi cikti kanlada test edip onlayladim. Adetimi 2 gun gectiginde aklima geldi bi ovu yapiyim dedim. Gercektende cikiyomu diye. Ve yaptim. Ikinci cizgi ilkinden daha koyuydu. Gercektende ovulasyon testleri ile gebelik ogrenilebiliniyormus :) ama adetinizin bikac gun gecerse oyle yapin

cnm lh takılma gebelik durumunda kisi aynı koyulkta çıkıyor ama çıkmayanlarda var adet günü beta yap
canım cevabın için teşekkürleer.. gebelik testimde iki ince çizgi çıkıyor ortası boş.. t kısmında..çok çok silik.. kuruyunca koyulaşıyor.. negatif yani aslında ama umut işte.. inşallah yanlış görmüyorumdur... dış gebeli,k tehlikem de var rabbim hayırlısını nasip etsin inş.

canım cevabın için teşekkürleer.. gebelik testimde iki ince çizgi çıkıyor ortası boş.. t kısmında..çok çok silik.. kuruyunca koyulaşıyor.. negatif yani aslında ama umut işte.. inşallah yanlış görmüyorumdur... dış gebeli,k tehlikem de var rabbim hayırlısını nasip etsin inş.
cnm gebelik poz ozaman foto koy bakalım

Oglen 12 gbi test yaptim soluk cikti dedigin gbi aksam 17 gbi bir daha yapacagm sanrim yumurtladm dunku koyudan snra acildgina gore. Bugunu de degerlndrmek lazim simdi degil mi?
dün akşamı değerlendirdinmi ya gece ya sabaha karşı çatlamıştır yumurtanın ömrü 6-24 saat arasında değişiyor kiiden kişiye bugün akşam olmadan fırsat olursa değerlendir derim ben

bu canım..

Eklentiler

• 12435443_1660806464136197_801951292_o.jpg
    12435443_1660806464136197_801951292_o.jpg
    16,1 KB · Görüntüleme: 148
gecikme 7 günden sonra problem diye değerlendiriliyor
1hafta geciktigi ay doktora gittim hemen regl oldugum gun hicbi problem cikmadi cok sukur canim. Ama iste su ovu tarihini belirleyemiylrum bi turlu anlayamiyorum ama ovu testine devam edecem dualarinizi eksik etmeyin nolur :KK43: Rabbim hepimize tez zamanda nasip etsin

dün akşamı değerlendirdinmi ya gece ya sabaha karşı çatlamıştır yumurtanın ömrü 6-24 saat arasında değişiyor kiiden kişiye bugün akşam olmadan fırsat olursa değerlendir derim ben
Dun aksam ve bgn ogleden snrayi degerlendrdm insallah spermler ve yumurta bu ay bulusmayu basarirlar

1hafta geciktigi ay doktora gittim hemen regl oldugum gun hicbi problem cikmadi cok sukur canim. Ama iste su ovu tarihini belirleyemiylrum bi turlu anlayamiyorum ama ovu testine devam edecem dualarinizi eksik etmeyin nolur :KK43: Rabbim hepimize tez zamanda nasip etsin
amin stres yapıyorsun bence ben yapamıyom ama kendini rahat bırakabilirsen ii olur

Kızlar regle 2gün var dun biraz kahverengi akıntı oldu çok az ama adet olucam galiba diye düşündüm olmadım bügünde az vardı akıntı ve ov testi yaptım yorumlarmısınız lütfen aciil

X