Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

[QUdeğerin ctem2013, post: 44290936, member: 724853"]Ne kadar sanslisin canım ya ben beş yildr. Ugrasiyrm inanki kanda kaç çıktı değerin yumurtaların gelişsn diyemi verdi iigneyi adı ne canim
Klomen hapı yumurtaoluşması için verdi onlar büyüyünce de çatlatma iğnesi oldum canım değerin 312 çıktı Hiç bozma moralini Rabbim zamanı gelince nasip eder inş kimine geç kimine erken[/QUOTE]
Oo degerin çok güzel masallh canm öyle tabi vakti zamanı var demekki inslalh bizde kavuşurz bebeklerimize allahım kimseyi evlat hasretyle birakmasn[/QUOTE]

[QUdeğerin ctem2013, post: 44290936, member: 724853"]Ne kadar sanslisin canım ya ben beş yildr. Ugrasiyrm inanki kanda kaç çıktı değerin yumurtaların gelişsn diyemi verdi iigneyi adı ne canim
Klomen hapı yumurtaoluşması için verdi onlar büyüyünce de çatlatma iğnesi oldum canım değerin 312 çıktı Hiç bozma moralini Rabbim zamanı gelince nasip eder inş kimine geç kimine erken[/QUOTE]
Oo degerin çok güzel masallh canm öyle tabi vakti zamanı var demekki inslalh bizde kavuşurz bebeklerimize allahım kimseyi evlat hasretyle birakmasn[/QUOTE]
Amin inş canım Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin benimkide çok yeni Rabbim tamamına erdirsin artık inş seninde hayırlı haberlerini alırız inş canım

Kizlar testlerime bi bakarmisiniz ya ya benim ovu gunum 10.gundu bilemiyorum ya da bu testleri yapmayi beceremiyorum sanki iki cizgiyi hic goremicem. Bide ayni saatte de yapamiyorum gelenim gidenim oluyor mecbur en kotusunden kahve icmek zorunda kaliyorum sonra bekliyorum 2-3 saat ustunden gecsin diye of napacam ben ya. Yalniz bugun akintim fazla bide sol tarafimda inceden agrilar var acaba yakinmiki ovu

Eklentiler

• image.jpeg
    58,5 KB · Görüntüleme: 123
Canım pozE="Alsayılması için 44298122, memberçizgi koy015"]Kizolması sgerekiyrmstu bakarmisiniz ya ya benim ovu gunum 10.gundu bilemiyorum ya da bu testleri yapmayi beceremiyorum sanki iki cizgiyi hic goremicem. Bide ayni saatte de yapamiyorum gelenim gidenim oluyor mecbur en kotusunden kahve icmek zorunda kaliyorum sonra bekliyorum 2-3 saat ustunden gecsin diye of napacam ben ya. Yalniz bugun akintim fazla bide sol tarafimda inceden agrilar var acaba yakinmiki ovu[/QUOTE]
Canim pozitif sayilmasi icin ilkinin birinci cizgi koyulugnda olmasi gerekiyrms

9. gun fln yaptnizmi cunku ilk testnz hepsinden koyu gozukmus yavas yavas siliklesmis. Adet ne nemn bitti?
Yada yapmaya dvm edin ilerleyen gunlerde koyuyu goreblrsnz.

Bnde testlerimi yolluyorn benide yorumlsrsanz sevinirm. 12 ve 13. Gun yaptim. Bgn cift cizgi olustu gbi ama yrn daha koyu olma ihtimli varmi yoksa siliklesrmi bilemedm calismamizi yptik biz yinede

Eklentiler

• 20151225_173354.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 132
Canim pozitif sayilmasi icin ilkinin birinci cizgi koyulugnda olmasi gerekiyrms[/QUOTE]
Ozaman kacirmadim insallah test yapmaya devam desene off ne zormus yaa gercekten stres oluyor insan istemeden hakkimizda hayirlisi artik ya

Reglim 1 hafta suruyor 8.gun calisma olmadi 9.gun oldu 10.gunde teste baslayim dedim iste ama ilk defa kullandigim icin ovu testini tam bilemiyorum malesefki,devam edecem testi yapmaya ama ilki biraz boyle koyu cikinca acaba kacirdimmi diye dusundum iste
Testiniz baya koyu ama bence siz yinede bugunu yarin aksami degerlendirin,soraki gunlerede gun asiri devam edin. Bende oyle yapacam cunku. Hepimiz en kisa zamanda bebislerimize kavusur insallah

Amin insallah
Sizde teste devam edin mutlaka bazi arkadaslrn 18. Gun fln yumurtlamasi oluyo blki ilerleyen gunlerde cift cizgiyu girursunz

Amin insallah
Sizde teste devam edin mutlaka bazi arkadaslrn 18. Gun fln yumurtlamasi oluyo blki ilerleyen gunlerde cift cizgiyu girursunz
10.gunun bi gunduz bi aksamustu yaptigim testin ilk hali ben galiba kacirdim bu ay ya suan cok mutsuzum

Eklentiler

• image.png
    151 KB · Görüntüleme: 166
kızlar merhaba. adet düzensizliği yaşadığım için yumurtlama dönemlerimi testlerle takip ediyorum. resimde yolladığım ovulasyon testini sizinle paylaşıyorum. çok koyu geldi ama bu arada gebelik testi yaptım ama negatif çıktı. adet olmam gereken hafta içindeyim ama hiçbir belirti yok. göğüslerimde çok şişlik olurdu ama şuan yok ve ayaklarım çok üşüyor ve sürekli esniyorum depresyonda gibi elim kolum kalkmıyor. yorumlarınıza yardımlarınıza ihiyacım var

Kızlar herkes çok farklı günlerde yumurtluyo benim size bi onerm var telefonunuza yumrtlamanizi gösteren adet takvimi yukleyin ve o günlerde testinizi yakın bakalm takvimle doru orantılı gdyomu mesela ben 35 günde felan bir adet okuyrm dolayısıyla yumurtlama 21.22. Günlerde oluyo ve sanirm iki kere yumurtluym takvmmn gösterdiği tarihte yaptm tseti köyü çıktı harici günler silik çıktı bu takvm de ise yariyo tavsiye ederm

cnm stres yapma birde sıvı kısıtlancak tamamen kesmene gerek yok senin döngün kaç gün zaten en erken 14.gün görürsün

cnm sen bu geceyi değerlendir yarın açılır test büyük ihtimal

cnm stres yapma birde sıvı kısıtlancak tamamen kesmene gerek yok senin döngün kaç gün zaten en erken 14.gün görürsün
Ben bilemedigim icin komple kesiyorum siviyi zaten suyla normal hayatta da pek isim olmaz icmem yani cok :))) bugun yaptigim test ilk etap baya silikti suan bu durumda. Normalde 28 gunde bir regl oluyorum ama son 3aydir ilk defa gecikmeler yasiyorum. İlk 1hafta gecikti sonra 4 gun son ayda 1 gun gecikmeli oldum. Bugunku testimide koydum bi bakabilirmisin?

Eklentiler

• image.jpeg
    69,7 KB · Görüntüleme: 191
regle 5 gün kala... üstteki lh dün akşam alttakı koyu olan biraz önce yaptım.. gebelik testi negatif

Eklentiler

• 12436327_1660794630804047_1835995258_o.jpg
    25,5 KB · Görüntüleme: 168
cnm devam et daha var

gecikme 7 günden sonra problem diye değerlendiriliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…