Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

benim adetin 26. günü ovu testiyle yumurtlamayı tesbit edip o günleri değerlendirdik. şimdi üzerine 14 gün sayınca adet olmam gereken tarih çıkıyo. suan adetime 3 gün var ve ben bi heves ovu testi yaptım ama malesaf negatif. silik çizgi cıktı.yani kendimi alıştırsam iyi olur bu ayda hamile değilim moralim çok bozuk. sanki artık vakit hiç geçmiyo. haftalarım yumurtlamamı belirleme ve adetimi bekleme arasında dönüp duruyo

hepimiz aynı dertten müzdaribiz canım.nevrimiz döndü resmen :111:

hepimiz aynı dertten müzdaribiz canım.nevrimiz döndü resmen :111:

Off valla ne zormus kizlar ya bende korunmayi birakinca hemen olcak saniyodum adetime 7 gun var dsha beklemek ne zorr

💑🚼🚼🚼💑

Off valla ne zormus kizlar ya bende korunmayi birakinca hemen olcak saniyodum adetime 7 gun var dsha beklemek ne zorr

💑🚼🚼🚼💑

benım ablam korunmayı bırakır 2 ay sonra hamıle kalırdı.bu sekılde 3 gebelıgıde 2 ay sonra olmustu.ne kadınlar var dimi bizde yıllarca uğraşalım tık yok

kırmızıyı gördüm bugün yine hayal kırıklığı dün gece yatarken kahverengi akıntı oldu bende acaba yerleşme kanamasımı diye heveslendim ama bugün söktü kıpkırmızı baya adet oldum.her böyle ümitlenip yere çakılınca kendimi aptal gibi hissediyorum

Hamile olan bayanlar ovulasyon testiniz yumurtlama gününüzden adet gününüze kadar hep pozitifmiydi yoksa siliklesip adete bikacgün kala tekrar mi pozitif oldu....

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Uzulme canim ya hakkimizda hayirlisi demekki hayırlı zaman degilmis senin icin umudunu kaybetme calismaya devamm

💑🚼🚼🚼💑

Eki Görüntüle 1174293 Eki Görüntüle 1174294
merhaba arkadaşlar benim testlerim de bunlar belirgin olan yumurtlama testi diğeri gebelik testi resimde az görünüyor ama silik de olsa var ikinci çizgi
az önce de kan verdim 3 buçuk gibi sonucu alıcam inşallah
eğer pozitifse ben de desteklemiş olucam inşallah yumurtlama testlerinin gebelikte pozitif çıktığını
bu arada en son 6 haziranda adet gördüm bat temmuz 3 ile 6 arası

Canim insallah bebisin seninledir sonucu yaz mutlaka bekliyoruz senii

💑🚼🚼🚼💑

sonucumu buraya da yazayım
25,12 çıktı yani pozitif en son 6 haziranda adet oldum temmuzun da 3 ile 6 sı arası bekliyordum
adet döngümün 26. günü bugün

sonucumu buraya da yazayım
25,12 çıktı yani pozitif en son 6 haziranda adet oldum temmuzun da 3 ile 6 sı arası bekliyordum
adet döngümün 26. günü bugün

Gozunaydin canim Allah saglikla kucagina almayi da nasip etsin insallah

💑🚼🚼🚼💑

Allah anali babali büyütsün benim 6 gün var adetime ovu test yaptim negatif erken mi yaptim acaba yada hamile degilim bilemiyorum senin hep pozitif mi kaldi ovu testin acaba...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım ben yeni aldım ovulasyon testini sırf gebelik testi yerine kullanmak için:)
çünkü son 3 gündür gebelik testi yapıyordum ve hep negatif ya da ben gördüm falan diyordum ama aslında pek bişey görünmüyordu,
ben de denemek için aldım yaptım ve koyu çizgi çıkınca hemen gebelik testi de yaptım orda da çıktı ama ilk defa bugün çıktı silik de olsa gebelik testinde

Hayırlı olsun canım. Benim de sat 6 hazıran bat bugündü. Ben de ovulasyon testi yaptım ıkıncı cızgı net ama sanki senınkı gıbı cok koyu değil. Hayal kırıklığına ugramaktan korktuğum icin gebelik testi yapmadım. Ovulasyon testinde gebelik icin cok mu koyu olması lazım ıkınci cizgi. Adetim gelmezse yarın tekrar yapıcam belki daha koyu olur umarım ins

sağol canım Allah a emanetiz artık.
Rabbim bana da size de hayırlısıyla sağlıklı gebelikler versin.
ovulasyon testlerinin açıklamasında,
testin ovulasyon için en az kontrol çizgisi kadar koyu olması gerektiği yazıyor,
çünkü kadınların vücudunda az da olsa lh her zaman varmış,
ama gebelik için ne kadar koyu olması gerek bilemiyorum.

kızlar yazdıklarınızı okudum ve adetime yakın bi ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi birinciye yakın koyulukta çıktı çok şaşırdım. iki kere yumurtluyo olamazdım. o gün de kasık ve bel ağrım vardı ve göğüslerim çok şişmişti. dün gittim kan verdim beta hcg 20,80 çıktı hamileyiim.

kızlar merhaba aranızda yeniyim..bu ay bende ovulayon testi aldım ve dün adedimden sonraki 14.gündü..çift çizgiyi yakaladım..ilişkiden sonra uzun süre yattım..İnşaallah Rabbim aratmasın isteyen herkese evlat nasip etsin..bakalım bekliyoruz...dikkat etmem gereken birşey varmı? Rabbim verirse ilk bebeğim olacak...

Hayırlı olsun canım Rabbim sağ salim elinize almayı nasip etsin..bizlerede versin inşaallahh..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…