Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Bu erken gebelik testlerini hic bi eczanede bulamadim ya meraktan catlicam adetime 3 gun var belim de ve kasiklarimda agri var bi sicak basiyo bi usuyorum surekli uyuyorum baygin gibiyim ayaklarim agriyo bide gazim var bunlar hamilelik bekirtisi mi? 4 gun once kan testi yaptirdim 1,2 cikti yani negatif ama adetime 1 hafta vardi o zaman. Bide benim kan testlerim hep 0.01 cikardi ilk defa 1.2 cikti. Ovulasyon testinden bahsetmissiniz onu hic denemedim bilmiyorum o da gebeligi gosteriyor mu erken gebelik testiyle ayni sey mi?

Kzlar ovu testini ne zaman yapmalym bat 15 haziran.bide koyuluk derecesi var mi.yoksa silik cizgide gecerli mi

mrb arkadaşlar ben gebeliğimi ovülasyon testiyle öğrendim adetime 3 gün kala önce ovülasyon testi yaptım ve pozitif çıktı daha sonra gebelik testi yaptım ve çok silik bi çizgi çıktı adet günüm bugün bugün tekrar ovülasyon testi yaptım iki çizgide kopkoyu ve gebelik testim net gözüküyor. bu arada adetime 6 gün ve 5 gün varken yaptığımda negatifti.

Kızlar adetim 3 gün geçiyo ve gebelik testi yaptım çıkmadı ama ovülasyon testi yaptığımda ikinci çizgi silik çıktı. Böyle olan var mı bu ne demek bilen varsa yardım etsin lütfen (

Kızlar adetim 3 gün geçiyo ve gebelik testi yaptım çıkmadı ama ovülasyon testi yaptığımda ikinci çizgi silik çıktı. Böyle olan var mı bu ne demek bilen varsa yardım etsin lütfen (

Benim gebelik testin silik ciktiginda ovu testi ayni yumurtlama daki gibi ikiside ayni renk cikti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimkide ayni seninle hikayem şuan 6+1 hamileyim cuma günü kesem 11.7 mm di seninde bebegin hayirli olsun

Benimkide ayni seninle hikayem şuan 6+1 hamileyim cuma günü kesem 11.7 mm di seninde bebegin hayirli olsun

saol canım seninde hayırlı olsun benim daha 4+2 de canım sende şubat 2015 annesisin o zaman

Kizlar reglime 2 gun var ovu testim böyle cikti sizce gebe olma ihtimalim nedirr

♥♥♥♥♥

Eklentiler

• $1402417507456.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 1.025
son adet 12 mayıs normalde 28 günde olurum bugün 30. günüm gebelik testlerim negatif ovulasyon testim de böle sizce varmı bişiler umutlanmakta istemiyorum hayırlısı nasip artık

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar reglime 2 gun var ovu testim böyle cikti sizce gebe olma ihtimalim nedirr

♥♥♥♥♥
selamlar sizde durum nedir benimde aynı sizin gibi çıktı adet günüm yarın gebelk testim negatif ovu testim de böle kafam karıştı sizi merak ettim yazarsanız sevinirim tşkler

selamlar sizde durum nedir benimde aynı sizin gibi çıktı adet günüm yarın gebelk testim negatif ovu testim de böle kafam karıştı sizi merak ettim yazarsanız sevinirim tşkler

Canım benimde adet gunüm bugün ama olmadım gebelik testi negatif ovu. Testi böyle

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

herkeze merhaba....ben 24 günde bir adet olurum..8 ile 10. gün yumurtlamam başlar o aralar yaptığım testler hep pozitifdi..şimdi adet günüme 5 gün kaldı..dün ovulasyon testi yaptım her iki çizgide koyu renk çıktı..yumurtlama döneminde bile bu kadar koyu çıkmamıştı..kafam karıştı haliyle ya halen yumurtluyorum :)) pekte umutlanmak istemesem de gebelik mi var acaba diyorum..Allah hakkımız da hayırlısını versin..

Canım benim önceki yazılarımdan bir tanesini alıntılamışın ama bulamadım :)
neyi merak ettin hemen cevaplayam

Hamilemisin canim merak ettim

💑🚼🚼🚼💑

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…