Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

kızlar merhaba bende forumda yeniyim ve yorumunuzu rica ediyorum bu bat tan sınraki 20 ve 22 ci gündeki ovulasyon testleri benim ovulasyon günüm 9 idi ama hala pozitif çıkıyor gerçi bat bittikten sonra iki günde bir ovulasyonu beklemeden ilişki oldu .. Bu hala nie beni ovulasyonda gösteriyordur sizce kafam karışı 😔

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnsallah cnm hayirli haberler olsun

Merak ettim adet oldun mu

Gebelik testi yapmayı düşünüyor musun ?
Tam anlamadım düzenini ama belki de hamilesindir ?

Merak ettim adet oldun mu

Gebelik testi yapmayı düşünüyor musun ?
Tam anlamadım düzenini ama belki de hamilesindir ?

Valla anlamadım gitti dün pozitif göstern bir ovulasyon testim vardı bu sabahta hala az olmakla beraber kanamam var aklım iyice karıştı üstelik sat 23 mayıs olması lazım

Sat degilde bat mı 23 mayıs anlamadım ?
bence bi gebelik testi denemelisin?

belki de hamilesindir bende bir gebelik testi yap yerleşme kanaması olabilir bu canım inşallah öyledir.

Son düzenleyen: Moderatör:
belki de hamilesindir bende bir gebelik testi yap yerleşme kanaması olabilir bu canım inşallah öyledir.

Valla aklım karıştı artık gelen miktara göre değerlendiricemm yerleşme kanamasımı yoksa adetmi keşke hamiş olsam bundan sonra ovülasyon testide yapmam heralde baksanıza dün pozitif çıksın bugün kanama

Ewet bat aklım o kadar karıştı farkında bile değilim daha 8 günüm var ama bugün geldi 23 mayısta olmam lazımdı

Bence de biraz daha bekle..yerleşme kanaması ise belli olur...ve yerleşme döneminde isen henüz gebelikte de ovu da da çıkması imkansız olması lazım...
hakkında hayırlısı bakalım...

Kizlar adettime 2 gun var bu ay cift ciygiyi 16. Gunde gormustum bu ovulasyon testi ben hamile olabilirmiyim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1400491995358.jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 1.100
Kizlar adettime 2 gun var bu ay cift ciygiyi 16. Gunde gormustum bu ovulasyon testi ben hamile olabilirmiyim

selamlar azrammmm bende deminden beri bu konu uzerine okuyordum ... galiba hamissin bende bu ayin 07 sinde catlatma ignesi oldum bugun igneden sonraki 12. gunum ovulasyon testi ile bende denesem mi cikar mi acaba ??? bu arada 3-4 gundur beyaz krem gibi az da olsa bir akinti var goguslerimde hasasiyet yok ama ara ara uclarinda sizi var sankiii

Canim benn hamilemiyim tam emin olamadim evde varsa ovu testi yap bise kaybetmessin bende merak ettim :) benimde goguslerim agriyo karardi ve belim kaburgalarim kiriliyo sanki

ama testınden oyle gıbı :26: Bende ıste gogus uclarımda bıraz sızı var .. 1 haftadır ara ara gıren batma var , gaz 3 gundur fazlalastı bırde su beyaz krem kıvamında akıntım var ... Yarın sabahtan yapıyım bır ovu testı .. Yalnız bendekı clearblue nun gulen yuzlu olanı ınsallah cıkar onda

Ins. Hamileyimdir :) sende ins.. olesindir canim ins. Cikar yarin sonucu buraya yazarsin :)

Bunuda bugun yaptim yarin adet gunum ovu. Testi sizceee ,?

Eklentiler

• $1400585400096.jpg
    22,5 KB · Görüntüleme: 1.151
Merhaba, ben yeni üye oldum. Ben de bu konuyu merak ediyorum bu sabah ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi belirgindi regl olmama iki gun var ve benim her ay iki üç gun öne geçerdi hala olmadım ınş hamileyimdir:) regl ağrısı gibi batan cinsten ağrılar goguslerim sabah çok sis gibi ve ağrılı geçen hafta yumurtlama dönemindeki gibi akıntım oldu gebelik testi aldım ama negatif çıkar diye cesaret edemiyorum sizce ovulasyon testi ne derece doğru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…