Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

canım sonucu yazarmısın benim ov testide böyle çıkıyo :KK3:

Canm benim bole cikti sende resmini at bakim ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1400703229786.jpg
    $1400703229786.jpg
    22,5 KB · Görüntüleme: 556
canım test silik çıktı diye attım ben :44: hayırlısı bakalım inşallah hepimiz hamişizdir :KK49:

Arkadaslar merhaba,
Dun evde hamilelik testi kalmadigi icin ovulasyon testi yaptim iki kez. Her ikisindede ikinci cizgi birinci cizgiden cok daha fazla koyuydu (bordo rengi). Hayal kirikligina ugramamak icin bu sabah eczaneden Clearblue test aldim ve hamileyim : - ) Ikinci cizgi cok net !
Allah isteyen herkese nasip etsin... 6 aydan beri deniyorduk...

Bende hamileliğimi ovulasyon testi yle reglime 2 gün kala öğrendim

Bende adet oldum gecikme olmadi hep gecikiyodum kirunmayi biraktigimdan beri sevindim demek biaeler yoluna giriyo :)

Merhabalar yeni üyeyim ama aylardır burayı okuya okuya ezberledim birçok şeyi :) arkadaşlar ben bu ay evde ovulasyon testi yaptım 14.gün yakaladım pozitife ama yumurta akına benzer akıntı gelmedi.çalışmalar boşuna gitmiş olabilir mi??

Merhabalar yeni üyeyim ama aylardır burayı okuya okuya ezberledim birçok şeyi :) arkadaşlar ben bu ay evde ovulasyon testi yaptım 14.gün yakaladım pozitife ama yumurta akına benzer akıntı gelmedi.çalışmalar boşuna gitmiş olabilir mi??

Bendede gelmemisti ama ovulasyon testim pozitifti 13. gunde. Su an hamileyim.

Çok teşekkür ederim cevabın için içim rahatladı:)

bişey sorucam canım benimde o yumurta akı gibi akıntı glmedi fakat adetine yakın bi değişiklik oldumu sende anlatırmısın biraz

Benim adet gunum yarin aslinda. Her 27 gunde bir regl oluyorum. Bu benim 3.cu hamileligim. Eylul ayinda 11 haftaliktan bebegimi kaybettim. Hic bir hamileligimde regl oncesi belirti yasamadim. Yani adet belirtileriyle ayni... Sivilciler, kasik agrisi, siskinlik ve bel agrisi. Dun sadece biraz midem bulandi. Psikolojik mi bilmiyorum tabii. Senin kac gun var SAT a?

Benim adet gunum yarin aslinda. Her 27 gunde bir regl oluyorum. Bu benim 3.cu hamileligim. Eylul ayinda 11 haftaliktan bebegimi kaybettim. Hic bir hamileligimde regl oncesi belirti yasamadim. Yani adet belirtileriyle ayni... Sivilciler, kasik agrisi, siskinlik ve bel agrisi. Dun sadece biraz midem bulandi. Psikolojik mi bilmiyorum tabii. Senin kac gun var SAT a?

benim aslında 7 gün var ama adet döngüm 27 28 gün böle hesaplarsam 3 gün var canım göğüslerim fena dolgunlaştı ama acı yok her ay şişiyor zaten kestiremiyorum ki 2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım ondada adet günümde şişmişmi sanırım belirtilere bakmamak lazım en mantıklısı..
kaybın için çok üzüldüm inş. hayırlısı ile kucağına alırsın tatlım aynı acıları rabbim yaşatmasın kimseye inş.

başlıktaki soruyu görünce girip bilgi vermek istedim. ben tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım. o aşamaya kadar neler denedim neler hamile olup olmadığımı anlamak için. sonuçta 22 haftalık hamileyim. geçen gün temizlik yaparken bir kutu ovulasyon testi buldum. denemek istedim ve inanamadığım bir sonuç ortaya çıktı. idrarı damlatır damlatmaz test çubuğu ana çubuktan cok daha koyu ve çabuk belirginleşti. gebelik testlerimde bile bu kadar çabuk çıkmadı ortaya. yani cevap evet kullanılabilir. gebelik testinden daha etkili nihayetinde hamileyim ve yumurtlama olmuyor o zaman gebelik hormonuna duyarlı bir test....:) hepiniz bu duyguyu yaşarsınız inş....:KK3:

benim aslında 7 gün var ama adet döngüm 27 28 gün böle hesaplarsam 3 gün var canım göğüslerim fena dolgunlaştı ama acı yok her ay şişiyor zaten kestiremiyorum ki 2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım ondada adet günümde şişmişmi sanırım belirtilere bakmamak lazım en mantıklısı..
kaybın için çok üzüldüm inş. hayırlısı ile kucağına alırsın tatlım aynı acıları rabbim yaşatmasın kimseye inş.

Sagol cnm...Allah gonlune gore versin. Insallah bebegin bu ay gelir. Beklemek cok zor. Insan en ufak seyden umutlaniyor. Ben gecen ay adetime 5 gun kala test yaptim. Pozitif cikti. Sonra kan testi yaptirdim HCG 10 cikti. Sonra lekelenmelerim oldu ve 1 gun gecikmeyle regl oldum..KImyasal gebelik denilebilir mi bilmiyorum.. Doktor 8 gun gecmeden kan testi yaptirma dedi. Bu ay 8 gun gecmesini bekleyecegim.

Sagol cnm...Allah gonlune gore versin. Insallah bebegin bu ay gelir. Beklemek cok zor. Insan en ufak seyden umutlaniyor. Ben gecen ay adetime 5 gun kala test yaptim. Pozitif cikti. Sonra kan testi yaptirdim HCG 10 cikti. Sonra lekelenmelerim oldu ve 1 gun gecikmeyle regl oldum..KImyasal gebelik denilebilir mi bilmiyorum.. Doktor 8 gun gecmeden kan testi yaptirma dedi. Bu ay 8 gun gecmesini bekleyecegim.

evet cnm kimyasal gebelik yaşamışsın rabbim bunu sağlıcakla kucağını almayı nasip eder inş.

yaa lutfen bana da yardımcı olur musunuz? benmde bugun adetım gecelı 7 gun oldu. genelde benım duzensız oldugu ııcın test bıle yapmadık ıstemedım. şimdi burayı okuyunca evde ovu. testım vardı yaptım. t de cızgı daha koyu cıktı ıkısıde koyu renk ama sızceeee hamılemyımdırr?????

X