Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

meraba arkadaşlar benimde adetimin 29.günü ovulasyon testi yaptım ikinci çizi 1. çizgi den koyuydu adet günüm 2 gün geçti bugün adet oldum şimdi benim yumurtlama günüm ayın sonundamı oluyo çok kafam karıştı.yardımcı olursanız sevinirim.teşekkür ederim

çok teşekkür ederim iyi niyetli sözlerin için umarım insanlar anlamıyor zalimce eleştirebiliyorlar ama diyorumya kimseyi sınamasın allah böyle umarım volim 2. Yi verir allah kızım çok istiyor bende keza bakalım sadece dua ediyorum allaha sığınıyorum

özlem hanım aynı durumdayız hemde ben birtane 5 aylık ölü doğum birde düşük yaptım 1,5 sene içinde 10 mayıs bat olucak ama inşallah olmaz.topiği başından beri okuyorum bende eve gidince yapıcam ov.testi içimden bir his sanki diyor ama kısmet.bu arada benim kızımda 9 yaşında :)

Adetim bir gün geçince merak edip ovulasyon testi yaptım.ikinci çizgi pembe çıktı.sordum herkese hamilesin dediler tabii çok sevindim.ama maalesef bugün adet oldum.bence ovulasyon testinde çift çizgi görünce hamileyim diye umutlanmayalım.sonra hayal kırıklığı oluyor :KK43:

özlem hanım aynı durumdayız hemde ben birtane 5 aylık ölü doğum birde düşük yaptım 1,5 sene içinde 10 mayıs bat olucak ama inşallah olmaz.topiği başından beri okuyorum bende eve gidince yapıcam ov.testi içimden bir his sanki diyor ama kısmet.bu arada benim kızımda 9 yaşında :)

beni anladığınız için çok teşekkür ederim hayat herkesi farklı sınıyor işte batınıza çok az kalmış merak ettim testin sonucu ne oldu haber verirseniz çok sevineceğim

beni anladığınız için çok teşekkür ederim hayat herkesi farklı sınıyor işte batınıza çok az kalmış merak ettim testin sonucu ne oldu haber verirseniz çok sevineceğim

Dün test yaptım çift çizgi çıktı sma 2.çok koyu değil sanırla batı bekliycem geçen ayda stresten 2 gün gecikmiştim bu ay sakin takılıyorum mutlaka size haber veririm inşallah kızlarımız bu ay güzel haberi alırlar abla olurlar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

dün test yaptım çift çizgi çıktı sma 2.çok koyu değil sanırla batı bekliycem geçen ayda stresten 2 gün gecikmiştim bu ay sakin takılıyorum mutlaka size haber veririm inşallah kızlarımız bu ay güzel haberi alırlar abla olurlar

iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

biz allah kısmet ederse abla oluyoruz :)))

Ayyy çok sevindim inşallah bizde oluruz.kaç gün geçti bat benim daha 3 veya 4 gün var stresten adet düzenim bozuldu çok merak ediyorum ve sabırsızlanıyorum.hayırlı olsun inşallah sağlıklı kucağına alırsın😍😍😍😍

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhabaa :)
sabahtan beri bu konudayım ve tahmin edilecegi üzere acayip sabırsızım :)
bat ıma 5 ya da 6 gün var...
ovu testi denesem m evde var da?

bi de bu testleri sabah mı kullanıyosunuz yoksa aynı ovu testi olarak yaptıgımız gibi akşam üstü mü ?

Bu akşam bi tane denemeye karar verdim en azından 2. cizgi var mı yok mu ona bakıyım bari offfff ne zor beklemek :)

Bu akşam bi tane denemeye karar verdim en azından 2. cizgi var mı yok mu ona bakıyım bari offfff ne zor beklemek :)

2. çizgi az yada çok herzaman çıkıo hamilelik varsa ovulasyon günündeki gb 2 side aymı koyulkta olmalı yap bakalım inş. hamissindir ben bi gün kala ovulasyonla ögrendm :))

benim bat da 14 mayıs, deneyelim bakalım:)

benim bat ta 13 mayıs :)
inşallah son bat lar olur :)

2. çizgi az yada çok herzaman çıkıo hamilelik varsa ovulasyon günündeki gb 2 side aymı koyulkta olmalı yap bakalım inş. hamissindir ben bi gün kala ovulasyonla ögrendm :))

benim 2.cizgi hiç yoktu ki :)
tamam bi gün kala da denerim ne de olsa ovu testi bol elimde :KK9:

yalnız merak ettim siz gebelik testi gibi sabah mı yaptınız yoksa ovu da ki gibi fün ortası ya da akşam mı ?
rabbim saglıcakla bebeginizi kucagınza almayı nasip etsin:KK16:

benim bat ta 13 mayıs :)
inşallah son bat lar olur :)

benim 2.cizgi hiç yoktu ki :)
tamam bi gün kala da denerim ne de olsa ovu testi bol elimde :KK9:

yalnız merak ettim siz gebelik testi gibi sabah mı yaptınız yoksa ovu da ki gibi fün ortası ya da akşam mı ?
rabbim saglıcakla bebeginizi kucagınza almayı nasip etsin:KK16:

sabah yapmadım gün içinde yaptm öle sıvı alımına fln da dikkat etmemiştim bi deniyim ddm burda okuyunca baktm koyu çıktı hmn gebelik testi de yaptm o an onda da açık pembe 2. çizgi vardı. ertesi gün sbh gebelik testini yine yaptm yine aynı açıklıktaydı rengi

sabah yapmadım gün içinde yaptm öle sıvı alımına fln da dikkat etmemiştim bi deniyim ddm burda okuyunca baktm koyu çıktı hmn gebelik testi de yaptm o an onda da açık pembe 2. çizgi vardı. ertesi gün sbh gebelik testini yine yaptm yine aynı açıklıktaydı rengi

Tamam battan bi gün önce deicem çıkarsa ovu ile ögrenen biri olarak buraya yazarım :)

Bat a 3 gün kala bi merakla ovu testi yaptım yinee :)
2. çizgi silik çıktı bunun bi anlam ifade etmediğini aynı koyulukta olması gerektigini biliyorum ama yine de kırmızıları görene kadar umutluyum :)
Hayırlısı bakalım:KK16:

X