Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar umudunuzu kırmak istemem ama gecen ay benımde hep boyleydı ama maalesef regl oldum alttada adete 3 gun kala olan test bence en guzelı ya kan verın yada gebelık testi yapın
Yaaaa tüh ümitlenmemk lazim ama durabiliyomuyuz iste ahh ahhh:KK17::KK43:

Üzül diye söylemedim :KK43: sadece pskolojık olarak kendını hazırlıyosun sonra ınsan daha cok üzülüyor ondan dedım ben tatıldeydım çok üzülmüştüm :KK61:
Ben de öyle 2 ay önce 2 kere kan verdim 1 gun gecikti diye adetim sonuc hüsran insan yıkılıyor artik

Üzül diye söylemedim :KK43: sadece pskolojık olarak kendını hazırlıyosun sonra ınsan daha cok üzülüyor ondan dedım ben tatıldeydım çok üzülmüştüm :KK61:
zaten gebelik yapmaya cesaretim yok negatif çıkacağna eminim sanki... en güzeli düşünmemek ama dayanamıyor insan işte...

Ay hadi inşaaallah hamişsindir yaaa benim ovi testimde seninkinin aynisi fakat bata 11 gun falan var birde biz yumutlamadan 2 gün once ve yumurtalamadan 1 gun sonra denedik malesefki cift cizgi oldugu aksam misafir staylaaaa :mad: oyuzden umarim tutmustur diyip Allaha dua ediyorum

Ay hadi inşaaallah hamişsindir yaaa benim ovi testimde seninkinin aynisi fakat bata 11 gun falan var birde biz yumutlamadan 2 gün once ve yumurtalamadan 1 gun sonra denedik malesefki cift cizgi oldugu aksam misafir staylaaaa :mad: oyuzden umarim tutmustur diyip Allaha dua ediyorum
Ayyy ayneennnn benimde öyle oldu yaaa bi gun sonra iki kerede yumurtlamadan once su 5 gün hemencik gecsin Allammm amin:KK31::rolleyes:

Yarin sabah da bi ovulasyon yapcam yine baya kalin olursa erken gebelik testi alcam yaa DAYANAMIYOOOOOMo_O:KK20::KK55::KK55::KK55:

Kızlar umudunuzu kırmak istemem ama gecen ay benımde hep boyleydı ama maalesef regl oldum alttada adete 3 gun kala olan test bence en guzelı ya kan verın yada gebelık testi yapın
Kızlarrr dayanamadim gittim bi gebelik testi aldim geldim hemen denediiiim sizce cok azicik minicik bi cizgi var mi sankiii daha 5 gun var adetime :KK17::KK17:o_Oo_O

Bakin bakalim

Eklentiler

• 20150810_175204_Richtone(HDR)-1.jpg
    20150810_175204_Richtone(HDR)-1.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 661
X