Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Selam herkese normalde 6sinda hasta olmam lazimdi ama tatil dolayısıyla geciktirici ictim..ama 4gun once biraktim hala hasta olmayınca bir yumurtlama tesi yaptim evde vardi

Yorumlarsaniz

Eklentiler

• Screenshot_2015-08-08-11-17-42.png
    Screenshot_2015-08-08-11-17-42.png
    604,3 KB · Görüntüleme: 204
Kizlar benimde bat a 7 gun var ovulasyon testi yaptim simdi umut varmi sizce

Eklentiler

• _20150808_121648.JPG
    _20150808_121648.JPG
    79,6 KB · Görüntüleme: 202
Ozaman bugünü ve yarını değerlendirme canım yumurtan 24saat icinde catlayacak günün gelmiş bol şans :KK66:
Degerlendir yanı canm ayy telefondan yazıyorum kendi düzeltiyor ya yanlış olmasın amann bugün yarın ilişki olsun canım sonrada gun aşırı devam et istersen

merhaba, yeni üye oldum ilk defa yazıyorum ama uzun zamandır yazılanları takip ediyorum. ben de sizler gibi gebe kalmak için çalışıyorum, bu ay ilk defa klomen tedavisine başladım ve mensime 2 gün var. çok ümitli değilim ama yine de ya tuttuysa diye düşünüyor insan.
merak ettiğim şu, gördüğüm kadarıyla ovulasyon testi pozitif çıkanların %90'ı gerçekten hamile. peki testte negatif çıkıp da hamile olduğunu öğrenen örneği yok mu hiç?

Herkese merhaba bu konudaki hemen hemen tüm yaziları okuduktan sonra bende kadınlar kulübüne üye olmaya karar verdim. Bircok anneden ve anne adayından inanilmaz bilgiler elde ettim ve sonunda bende ovulasyon testini ilk defa bu ay yaptim.Normal regl döngüm 31 gun de bir fakat bebek düsunmeye başladiktan sonra yani 3 aydir regli donemim sanirim stresten 35 gune cikti. Ovilasyon testinin icersinde 5 adet vardi ve 35.günlük döngüde teste başlama gunu olarak 7 agustos cumayı gösteriyordu. Bende cuma günu yaptim ve iki cizgide cok koyu cikti birbirne esit renkler cok şaşırdım ve ertsi sabah iliskimiz oldu. Fakat takip eden diger günlerde cizgi cok acik belli belirsiz bir renk aldi. Fakat şoyle bir durum daha var eger normal duzende 31 gunde bir regli oldugum zamana gore hesaplanildiginda ise ovilasyon tarihi en yuksek 7 agustos cumayi gosteriyor yani ben stres yaptigim icin 35 e cikan regli gunumun ovilasyon test tarihi baslangic olarak gozukurken anladigim kadariyla 31ine gore hesaplandigindada en yuksek ovilasyon doneminde iliskiye girmisiz. Benim merak ettigim cift cizgi ciktiktan sonraki sabahı ve öncesindeki iki gunu degrlendirdik yumurtlama gününun ertesi sabahi iliski olduğunda da bebek olabiliyormu böyle bi durum yasayan ark. Varmi cift cizgiden sonraki gunlerin cizgilerinin rengi açiliyor normal degilmi okuduklarimdan cikardigim bu ama tecrubeli bir ark. Varsa bana yazabilirmi faha cok yeniyim bu konularda...

Merhaba. Adetim 4 gün gecikti. En Son adet tarihim 10 temmuz 2015. 20-21 temmuz ve 3 ağustos ilişki tarihleri Dün evde ovulasyon testi vardı 2 kere onu yaptım 1.de 2 çizgi net bir şekilde cikti t daha koyu çıktı , 2.de eşit renkli çıktı. Bugünde bekleyin yarın test yapmayı düşünüyorum. Mide bulantısı yok baş dönemde yok düne kadar adet öncesi ağrıları çektim. Göğüsleri biraz fena ağrıdı ve acıdı. Bugün daha iyiyim sadece göğüsler devam ediyor azıcık. Sizinde yorumlarınız olursa sevinirim.

Bek
Merhaba. Adetim 4 gün gecikti. En Son adet tarihim 10 temmuz 2015. 20-21 temmuz ve 3 ağustos ilişki tarihleri Dün evde ovulasyon testi vardı 2 kere onu yaptım 1.de 2 çizgi net bir şekilde cikti t daha koyu çıktı , 2.de eşit renkli çıktı. Bugünde bekleyin yarın test yapmayı düşünüyorum. Mide bulantısı yok baş dönemde yok düne kadar adet öncesi ağrıları çektim. Göğüsleri biraz fena ağrıdı ve acıdı. Bugün daha iyiyim sadece göğüsler devam ediyor azıcık. Sizinde yorumlarınız olursa sevinirim.

X