Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar dayanamadım sıvı alımına dikkat etmeden bugün de yaptım ov. testi
Koyulaşma var mı sizce ? 2 nisan yumurtlama günümdü bat 16 nisan
@0dolunay0
Evet koyulasiyr ve daha da koyulacak gibi görünüyor. Normalde cook silik cikmasi lazm. E bide sivi aliminada dikkat etmemissin. Dikkat etsen belkide daha koyu cikacakti :)

Evet koyulasiyr ve daha da koyulacak gibi görünüyor. Normalde cook silik cikmasi lazm. E bide sivi aliminada dikkat etmemissin. Dikkat etsen belkide daha koyu cikacakti :)
Canım bugün yaptığım az biraz daha silikti düne göre, bakalım hayırlısı olsun inş.

Çok sevindim inan. Bende bugün gebelik belirtilerinin hepsi kayboldu acaba bişey mi oldu yoksa normal mi bilemedim içim içimi yiyor :KK43:
Gebelik testi yapmadin mi canim ? Ben gebe oldgm halde cok belirti hissetmiyrm ki. Goguslerm disinda tabiiiii:rolleyes:

Kizlar mrb adete 5 gun var ovulasyon testime bi bakrmisnz?

Eklentiler

• 20150411_164507.jpg
    20150411_164507.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 225
tatlım testin çok buğulu çıkmış net gözükmüyor? dünde yaptın mı kıyasladın mı koyulaşmış mı? eğer koyu ise gebeliik testi yap canım
Cnm.dun yapmadm ilk kez bugun yaptm.daha onceki aylarda daha silik olurdu smdi biraz daha koyu ama bi gatiplik var bu testlerde benmkilerde yani..c cizgiside cok koyu cikmio acaba kotu bi test mi kalitesiz filan anlamadm..yarin tekrar yapicam bakalm☺

Cnm.dun yapmadm ilk kez bugun yaptm.daha onceki aylarda daha silik olurdu smdi biraz daha koyu ama bi gatiplik var bu testlerde benmkilerde yani..c cizgiside cok koyu cikmio acaba kotu bi test mi kalitesiz filan anlamadm..yarin tekrar yapicam bakalm☺
canım hangi marka ki testin? sen yapmaya devam et tatlım.inşallaahhh bebişine kavuşursun

ameliyat ihtimalin yok mu canım. yada tüp bebeğe geçseniz.
Ameliyat olmak istemedm cnm..rezervlere zarari oluomus..tup bebek denedm bi defa olmadi..dondurlmuslarla deniyecegiz ama umudum yok:KK43: ilac dozumu cok verdi doktr..embriyolarn saglikli olmadgi dusunuorum..sen hamilemisin su an yoksa dogum yaptinmi?

X