Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Ahh cnm ya keske ama ben negatf sonuc almaya 3 yildr alisik oldgm icin bunada pek heveslenemiorm acikcasi kesin vucudun yaptgi biseydir :KK43:cikolata kistim var tam 13.gunumde doktora gttm yumurtlamissin dedi iliski dun veya bugun olmali dedi..tam ogunde iliski oldu...imkansiz degil hamile kalman ama zor dedi o yuzden pek umudum yok kesin baska biseyden bole cikio:KK43:
Çok yakın bir arkadaşımda da çikolata kisti vardı. Doktor ameliyat olmazsan hamile kalamazsın dedi. O ay hamile olduğunu öğrendi, ameliyata gerek kalmadı :KK66: Rabbim yeter ki nasip etsin ümidini kesme :KK66:

Kızlar adetim 18gun geçti dün ovülasyon testi yaptım çıkan sonuç bu ekte sizce sonuç nasıl gebelik testinde sonuç negatif

Eklentiler

• 1428773577295.jpg
    1428773577295.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 315
Kızlar yumurtlama gününde çift çizgi çıkmıştı, sonraki 3 gün de çift çizgi çıktı. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Yani adetimin 15, 16, 17 ve 18. Günü çift çizgi çıktı. Acil yorumlarınızı bekliyorum

Çok yakın bir arkadaşımda da çikolata kisti vardı. Doktor ameliyat olmazsan hamile kalamazsın dedi. O ay hamile olduğunu öğrendi, ameliyata gerek kalmadı :KK66: Rabbim yeter ki nasip etsin ümidini kesme :KK66:
Bende duydum bikac kisi allah hayirlisini versin hepimize ama 3yildir olmayinca insann umudu kalmiyo pek bide bi negatif tup bebek denemem var:KK43: daha once bi iiki defa bata bikacgun kala ovulasyon testi yaptim hic boyle oliyordu silik oluodu hatta bi defasinda heyecan yapmistm bosa cikti..ama dedgim gbi baya silikti..bir iki gun daha yapiim bakalm ne olacak☺

Canım benim ovülasyon testime bakar mısın adetim 18gun geçti dün ovülasyon testi yaptım sonucu ekledim gördün mü sence gebelik var mı gebelik testi yaptım negatif
1428773577295.jpg

Artik hamile olmadgmdan eminim galiba...cunki bugunki daha acik cikti:KK43:bosa heveslendim
20150413_120406.jpg

Bende duydum bikac kisi allah hayirlisini versin hepimize ama 3yildir olmayinca insann umudu kalmiyo pek bide bi negatif tup bebek denemem var:KK43: daha once bi iiki defa bata bikacgun kala ovulasyon testi yaptim hic boyle oliyordu silik oluodu hatta bi defasinda heyecan yapmistm bosa cikti..ama dedgim gbi baya silikti..bir iki gun daha yapiim bakalm ne olacak☺

0dolunay0 0dolunay0 cnm sen ogrenmeden once goguslern cok sismismiydi?benm sis degil fakat uclari surekli yanio gbi sizlama var..

İnşallah bebek sayesinde koyu çıkıyordur, hiç sıkma canını :KK66: en hayırlı zamanda gelecek o melek merak etme:21:
adete 4-5 gün kala eğilince göğüs uçlarına acı toplanıyordu ve damarlanmaya başlamıştı canım. hatta adete bir gün kala o damarlar baya acıyordu, hala da acıyor :)

Canım benim ovülasyon testime bakar mısın adetim 18gun geçti dün ovülasyon testi yaptım sonucu ekledim gördün mü sence gebelik var mı gebelik testi yaptım negatifEki Görüntüle 1491042
18 gün geçtiyse tekrar yumurtlamış bile olabilirsin canım. Çünkü şimdiye gebelik testinde çıkması gerekirdi :KK66: bence çalışma olsun bu aralar :KK66:

X