Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Ameliyat olmak istemedm cnm..rezervlere zarari oluomus..tup bebek denedm bi defa olmadi..dondurlmuslarla deniyecegiz ama umudum yok:KK43: ilac dozumu cok verdi doktr..embriyolarn saglikli olmadgi dusunuorum..sen hamilemisin su an yoksa dogum yaptinmi?
yok tatlım 19 aydır uğraşıyorum :KK47:

Cnm az once bidaha yaptm ov testi boyle cikti
20150411_215953.jpg

adetin gectikden sonrami cnm benm daha 5 gunjm var ama..ay bilmiorm kesin yine psikolojik hepsi biliorm ama iste....
Ov. Testlerine baktm adete 5 gun varken gayet umutlu cikmis ihmal etme ve oglen 12 gibi yap bakalm insallah koyulasack daha da :)

Kızlar merhaba yaa ovulasyon zamanı olan belirtıler ben de cok uzun suruyor sızce neden kasık agrım gaz sancım

Ben kasımda hamileydım ama bebiş dustu gene ıstıyoruz ama vucudum dusukten berı sapıttı

Maşallah canım benim 2 gün kala böyle çıkmıştı. Büyük ihtimalle hamilesin :KK66:
Ahh cnm ya keske ama ben negatf sonuc almaya 3 yildr alisik oldgm icin bunada pek heveslenemiorm acikcasi kesin vucudun yaptgi biseydir :KK43:cikolata kistim var tam 13.gunumde doktora gttm yumurtlamissin dedi iliski dun veya bugun olmali dedi..tam ogunde iliski oldu...imkansiz degil hamile kalman ama zor dedi o yuzden pek umudum yok kesin baska biseyden bole cikio:KK43:

X