Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar merhaba, yoğun kaşıntı ve akıntı için bugün doktora gittim mantar olmuşum. Reglime 2-3 gün var. Doktor rahim kalınlaşmış 10mm dedi. Gebelik testi negatif ovulasyonda resimde ki gibi. Sizce var mıdır birşeyler.Tecrübelerinizi paylaşır mısınız, teşekkürler :)

Son düzenleme:
Kızlar benim adetime 7 gün var.ovulasyon testini hamilelik testi olarak sabah mi kullanacagiz yoksa kullanma klavuzuna gore mi?lutfen cvp yazinn(

ben sbh kullanmaştm gün içinde denemiştim reglime 1 gün kala ovulasyonla öğrendm hmn gebelik testi de yaptm o da çok açık pembe belli belrsz çıkmştı

ovulasyon pozitif değil gb cnm 2. çizginin 1.den daha koyu olması lazım gebelik olması için yrn bidaha dene bakalım koyulaşcakmı kaç gün var regline

ovulasyon pozitif değil gb cnm 2. çizginin 1.den daha koyu olması lazım gebelik olması için yrn bidaha dene bakalım koyulaşcakmı kaç gün var regline

canım teşekkürler baktığın için. Maalesef regl oldum. Yumurta takibine başladık, birde bugun hgs çekilecek stressden valla ölmek üzereyim. Midemdeki organlar bile birbirne karıştı sanki stressden. Hayırlısı bakalım. İnşallah bu hsg de son olur da Allahım nasip eder bize de hayırlı sağlıklı bir evlat.

hopdedikportakal.PapatyaGiriş tarihiSep 2013Mesajlar105Arkadaslaaaarrr bana bi el atin yardimci olun. Simdi bi topikte ovlasyon testiyle hamilelik ogrennler oluyomus benim yumurtlamm bir haftaonce oldu ve cok koyu cikmisti ikiside ve arka arkaya yaptigimda siliklesti cizgi. Okuyunca erken ogrenildigini ovulasyon testiyle kalktim yaptim resimdeki gibi cikti hamilemiyim ben simdi..uzerinde tarih yazan yumurtlama zamanim digeride gebelik icin yaptigim test ve sivi alimim fazlaydi testi yaparken yerimde duramiyorum resmen.
ACIIIL CEVAPPARINIZI BEKLIYORUMMMM
Eki Görüntüle 1010945 Eki Görüntüle 1010948

eğer soldaki gebelik testiyse hamilesin:)))))

merhaba,

soldaki 2 tane olan gebelik testi mi?

eğer öyleyse, umutlandırıp hayal kırıklığı yaşatmak istemem, ama 2. çizginin çıkması gebelik belirtisidir:)

yani hamile olmazsanız 2.çizgi çıkamaz.

kan testi yaptırın hemen:))

hayırlı haberlerinizi bekliyoruz:)

Ovulasyon testi canim ondada cikiyomus diye okudum dogrumu acaba. Yumurtlamm bitti cunku sagdaki yumurtlama zamanim digeride dun gece yaptim sivi alimim falan fazlaydi ona ragmn oyle cikti bir saat arayla yaptim o testide

Ovulasyon testi canim ondada cikiyomus diye okudum dogrumu acaba. Yumurtlamm bitti cunku sagdaki yumurtlama zamanim digeride dun gece yaptim sivi alimim falan fazlaydi ona ragmn oyle cikti

yok tatlım o zaman değilsin gebelik testi doğru sonuç verir asla ovulasyonla gebelik öğrenilmeeeeeezzzzzzzzzz

Bu topigin ilk sayfalarinda bi cok arkadas yazmis cikiyo diye en iyisi biraz daha beklemek o zaman
himm canim ov testi ile bicok kisi ogrendigini yaziyo evet dogruluk payi vardir diye dusunuyorum. ama ov testinde gebeligin oldugunu gormek icin 2cizginin de ayni koyulukta (hatta 2.nin daha koyu) olmasi gerekiyormus. biraz daha bekle, adetim geciktiginde gebelik testi+kan testi yaparsin. hayirlisi olsun:))

stres yapma cnm inşallah olur Allahın izniyle, Allah isteyen herkese nasip etsn inşallah..

stres yapma cnm inşallah olur Allahın izniyle, Allah isteyen herkese nasip etsn inşallah..

Amin canimm.. hgs temiz cikti sukur. Radyasyonlu oldugu icin doktor bu ay planlamayin dedi. Bu ay freeyiz :) biraz kafamiz dagilcak insalah

Kizlar ayin 1inde ovulasyon testinde koyu cizgiyi gordum o gunu ve ertesi gunu degerlendirdik, 1 hafta sonra tekrar bakiyim dedim ovulasyon yine cift cizgi Herakde simdi yumurtluyorum diye o gunude degerlendirdik=))fakat tam koyu degil, 3 gundur tekrar ediyorum halaa cizgi var ve adetime 6gun kaldi, nedir bu anlamadim

ben sbh kullanmaştm gün içinde denemiştim reglime 1 gün kala ovulasyonla öğrendm hmn gebelik testi de yaptm o da çok açık pembe belli belrsz çıkmştı

yazdığın cvp için teşekkür ederim ama maalsef bu ay da kırmızıları gördüm( inşallah öbür ay sonuç alırım.hayıt ve soğan suyuna başlayacağım bu ay bende pko illeti var çünkü (

Adetime son 6 gun kaldi merakimdan ovulasyon testi yaptim silik cizgi çıktı sizce sonuclar dogru oluyomu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…