Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

tebrik ederim:) benim sayfama girip bakarsan dün resim yükledim aynı koyulukta ve ben hamileydim o zaman

Canım baktım resmine gerçekten de rengi falan baya koyu. benim ovulasyon olduğu gün bile bu kadar koyu çıkmamıştı ki doktor bana ovulasyon oldu dedi yani kesindi yumurtladığım eve geldim ikinci çizgi bellli idi koyu idi ama bu kadar değildi. bugün yaptığım bi hayli koyu resimde yine rengi daha açık bile çıkmış yani şuan elimde bakıyorum kopkoyu ümitlenmek istemiyorum ama elim ayağım birbirine dolandı şimdiden eşimi aradım gelirken gebelik testi al dedim umutlandı hemen dedim önemli bişey yok evde bulunsun diye istiyorum dedim hiç bişey demedim demiycem de. Rabbim hayırlısını nasip etsin inş. Sana da Rabbim bebeğini hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşallah....

Allah razı olsun canım. inşallah sende hayırlı haberi alırsın ama ben normal gebelik testi yapmıştım ve sabah ilk idrarla eğer akşam yapacaksan erken gebelik testlerinden aldır yada sabahı bekle:)bu arada pko su olan yani hormonlarında sorun olanlarda da ovi testi koyu çıkıyor gerçi onlarda sürekli koyu çıkıyormuş ama senin öyle değil sanırım çünkü ovi günü daha açık demişsin ay inşallah bebişin gelmiştir

canım valla sürekli olarak doktordayım aslında hic bi sorun yok ama meraktan ne durumdayım diye gidiyorum kontrole bu zamana kadar hiç bi hormon testimde ve usg ile yapılan muayenelerde bi sorun yoktu Allaha şükürler olsun . ama bilemem tabi durup durup adete yakın bi sorun çıktıysa. dediğin gibi yarın sabah yapıcam testi . bende hiç bi belirti yok ama. herkeste aynı olmaz tabi ama şöyle bi miğde bulantısı olsa fena olmaz

benimde hiç belirtim yoktu.aman isteme mide bulantısı bak yaşayanlar nasıl sıkıntı çekiyor.inşallah rahat bir hamilelik geçirirsin.yarın hayırlı haberi duyarız inşallah:)

benimde hiç belirtim yoktu.aman isteme mide bulantısı bak yaşayanlar nasıl sıkıntı çekiyor.inşallah rahat bir hamilelik geçirirsin.yarın hayırlı haberi duyarız inşallah:)

canım müjde hamileyimmmmmmmmmm bunu yazmak da nasipmiş allahıma şükürler olsun. rabbim bütün isteyenlere versin inşallah... kan değerim 571 çıktı iyi dedi doktor çok mutluyum... demek ki ovulasyon testi işe yarıyomuş dün akşam gebelik testi de yaptım ondada çıkmıştı zaten

maşallah canım çok sevindim:)Rabbim sağlıklı hayırlı bir evlat olarak kucağına da almayı nasip eder inşallah

tebrik ederim..allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inş.. bende bu ay yumurta takibi yaptırmak istedim ama doktor gerek yok dedi..ovulasyon testi ile takip edeceğim..ovulasyon testi daha önce de kullanmıştım ama bazı şeyler aklıma takıldı..sen doktor kontrolu ve ovulasyon testini birlikte yaptıgın için cevap verebilirsin diye düşündüm..

ovulasyon testinde en koyu çizgiyi çıktıgı gün mü yumurta çatlamış oluyor.. yoksa en koyu çizgi yumurtanın çatlaması yaklaştıgında mı çıkıyor.. bir de ne sıklıkla ilişki oldu..doktorun bu konuda önerisi oldu mu..gün aşırı diyorlar ama ben bu ay gün aşırı deneyerek tutturamadım..daha önce yumurtlama haftasında her gün deneyerek tutturmuştuk..her gün denemede de sperm kalitesini ve hızın düşürme riski var..o yüzden ovulasyon testi ile takip edecek olsam bile kafam karıştı..

Çok teşekkür edrim canım benim .Rabbim sana da ve tüm isteyenlere de tez zamanda hayırlısıyla nasip etsin inş. Amiiiinnnnn....

Canım ben ovulasyon testimi yaparken 11. gün yapmaya başlamıştım dediğin gibi bir yandan da doktora gidiyodum 15. gün 2 çizgi gördüm o gün pazardı doktora gidememiştim o gün ilişki oldu 16. gün pazartesi dr gittim yumurtam için 21 mm olmuş demişti dr. eve geldim yine test yaptım yine 2 çizgi çıktı o gün ilişki olmadı zaten çatlamamış dedim spermin kalitesi için bekledik. ertesi gün salı günü 17. günümde dr gittim yumurtan çatlamış dedi o gün eve geldim test yaptım ve 2. çizgi biraz silinmişti sonra netten araştırdım ki yumurta çatlamak üzereyken iki çizgi olurmuş ama çatladığı gün çizgi biraz silinirmiş. neyse doktor o gün ve ertesi gün ilişki önerdi. artık yumurta çatlamış ve ne kadar çok ilişki olursa o kadar iyi olur diye düşündüm. artık spermin kalitesi önemli değil 24 saat vaktimiz var zaten ne var ne yoksa gönderelim dedik. :) o gece 2 3 defa birliktelik oldu ertesi gün sabah saat 9 gibi bir daha oldu o gece de ilişki oldu toplam iki gün çalıştık anlayacağın :) yalnız hiç kalkmadım yerimden önce ayaklarımı kaldırdım sonra kalçamın altına yastık koydum ve sabaha kadar öyle uyumuşum hiç bir belirtimde olmadı. Esas önemli olan bol dua CANIM inş. hayırlısı ile bebğin sana gelir. Benim içinde dua et olurmu çünkü benim bebeğim dualarla geldi hiç ummadığım anda o yüzden bebeğimi yine dualarla ancak kucağıma alabilirim dualarını eksik etme olurmu...

teşekkür ederim canım..aklımdaki bütün sorulara cevap buldum sayende..senin ve minik bebeğin için bol bol dua edeceğim. rabbim sağ saglim kucagına almayı nasip etsin, allah yüzümüzü güldürsün..sende gelişmeleri güzel haberlerini eksik etme olur mu? her güzel haber bizlere umut oluyor..

iyi akşamlar arkadaşlar ben bir çok eczaneye ovulasyon testini soruyorum o neee diyorlar bazıları normal gebelik testi veriyolar anlıcanız ben bir türlü alamadım siz alırken ne diyorsunuz yardımınıza ihtiyacım var

Iyi aksamlar kizlar. Ben korunmayi biraktigim ay ovulasyon testleri de kullanmaya basladim. Ilk ay teste gore hareket ettim, sonuc çıkmadı. Ikinci ay test sonuclarini bi kenara koyup, gun aşırı denedik. Yine de yumurtlama günümü takip açısından testi yaptim. Ilk cift cizgi gormeye basladiktan sonra, cizgi hic silinmedi. Yani adet günüme kadar çift cizgi gordum ve gebe oldugumu ordan anladim ilk. Sonra adet tarihim gecince gebelik testi yaptim ve sonucu öğrendim, gercekten de pozitifti. Yani ovulasyon testleri gebeligi gebelikten önce teşhis ediyo hakkaten.

az önce ov.testini yaptım adet günüm bugün ve ben olmadım merakımdan gebelik testi yerine ov. testi yaptım ve çift çizgi çıktı benim hamile olma ihtimalim mi var şuan

Canım ben " http://...............................-adet-ovulasyon-testi-en-uygun-fiyat-59973188 " sitelerden daha uygun fiyatlarla alabilirsin başka markalarda alabilirsin ben bunu kullanıyorum donanımlı eczaneye girsen özel hastanelerin yakın eczane dekiler bilir az çok :) çıkmıyor net adresi kopyalıyıp yapıştırdımda olmadı istediğin siteden alabilirsin daha fazla oluyor hemde

Son düzenleme:
az önce ov.testini yaptım adet günüm bugün ve ben olmadım merakımdan gebelik testi yerine ov. testi yaptım ve çift çizgi çıktı benim hamile olma ihtimalim mi var şuan

Öyle görünüyor :)) gebelik testi yap hüsrana uğrama ok Allah Hayırlısını Versin :)

siteden yorumlarınızı takip ediyorum. 2 ocak tarihinde çatlatma iğnesi oldum. 18 ocak itibariyle (bugün) 16. gün oluyor. siteden anladığım kadarıyla ovulasyon testi gebelikte erken sonuç veriyormuş. 2 gün önce yaptın 2. çizgi silikti. bugün 2. çizgi daha belirgin. yorumlarınızı bekliyorum acaba hamilemiyim. yorumlarınız için şimdiden çok çok teşekkür ederim.

Eklentiler

• $IMG_3986.jpg
    11,9 KB · Görüntüleme: 1.085
arkadaşlar fotoda silik gibi çıktı ama gerçekte net bi çizgi var? bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum yorumlarınızı bekliyorum. ellerim titreyerek :)

benimde iki çizgi birden çok net çıktı hamile olma ihtimalin yüksek diyorlar ama hala bir bilgim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…