Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Merhaba kızlar,
Sizlere bir sorum olacak benim şuan adetime 5 gün var dün ve bugün ovulasyon testi yaptım t çizgisi daha koyu olacak şekilde çıktı.Acaba tekrar yumurtluyor olabilir miyim yada gebelik olabilir mi ?

Slm kizlar bugun yumurtlamamdan 6 gün gecti ovulasyon testi yaptim t cizgisi daha koyu çıktı ne demek bu anlamıyorum çok heyecanlıyım lütfen yardımcı olunnnnn...

Slm kizlar bugun yumurtlamamdan 6 gün gecti ovulasyon testi yaptim t cizgisi daha koyu çıktı ne demek bu anlamıyorum çok heyecanlıyım lütfen yardımcı olunnnnn...

merhaba,

fotoğraf koyabilirseniz daha rahat yorum yapabiliriz. ama t çizgisi çok koyuysa gebeliği gösteriyo olabilir.
ama daha adetinize de 1 hafta vardır en azından. sabredin azıcık adet gününde gebelik testi ile kesinleştirirsiniz:21:
hayırlısı olsun hakkınızda:emir_bebek:

merhaba,

fotoğraf koyabilirseniz daha rahat yorum yapabiliriz. ama t çizgisi çok koyuysa gebeliği gösteriyo olabilir.
ama daha adetinize de 1 hafta vardır en azından. sabredin azıcık adet gününde gebelik testi ile kesinleştirirsiniz:21:
hayırlısı olsun hakkınızda:emir_bebek:
Dayanamadım hastaneye gittim kanda baktirdim negatif çıktı kafam çok karıştı olsa çıkardı heralde boşuna umitlenmeyim bari...

ama yumurtlamanizin ustunden 6 gun gecmis henuuz☺️ varsa da cok erken en azindan 1 hafta daha bekleyin ancak cikar bence moralinizi bozmayin bosuna bence😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben de ovulasyon testi kullandım yumurtlama tespiti için. Aslında ovulasyon günümü biliyordum çok belli oluyordu sekiz aydır bebis istedigimizden bi deneyeyim dedim. Yumurtlamadan sonraki ve onceki günler test çok silikti. Yumurtlama günü ise kopkoyu.
Sonra buradakileri okudum ve bugün ovu. testinden tam bir hafta sonra bi tane daha ovu testi yaptim merak işte:)
Ve ovu günündeki gibi koyu çıktı yine. Oysaki ovu gününden bi gün sonra silikti.
Anlayacaginiz her ay umutlanmak için buldugum sebeplere bir yenisini daha ekledim :)

Eki Görüntüle 1075046
arkadaşlar hepinize merhaba benimde aynı şekilde adetim geçti
ovl.testini denedim böyle çıktı acabamı dedim:KK53::KK53:
Sizce nasıl..
Oldum olucak gibiyim..
Rabbim inş sevindirir
Arkadaşım inşallah bebeklerimiz bizimledir ve sagliklidir
Benim de adetime bir hafta kaldi seninkinden biraz acik sanki benim testim. Benim testin markasi surelab seninkinden sanirim

Arkadaşım inşallah bebeklerimiz bizimledir ve sagliklidir
Benim de adetime bir hafta kaldi seninkinden biraz acik sanki benim testim. Benim testin markasi surelab seninkinden sanirim

inşallah arkadaşım inşallahhhhhh
benim 2 gün geçti görünce acabamı dedim
ama 1 yıldan beride heray acabalarla geçti yorgunum umutlanmakta istemiyorum:18::18:
yok benimki LABOQUICK marka sı..
allahım tüm bekleyenlerin yüzünü güldür:KK49:

Kızlar benim bildiğim yumurtlama döneminde olunca iki çizgi de eşit koyulukta olması gerekiyor. Bir çizgi silikse o dikkate alınmıyor ve yumurtlama yok demek oluyor.

ARKADAŞLARRR BUGÜN ADETİM GEÇELŞ 3.GÜNÜM VE BUGÜN SIVI ALIMINA DİKKAT ETMEDEN YAPTIĞIM OVULASYON TESTİM.
ÇOK HEYECANLI VE TEDİRGİNİM:18::18::18::18:
acabaaaa ??? $image.jpg

SELAMMMMMMM KIZLAR..
RABBİME BİNLERCE KEZ ŞÜKÜR OLSUN BANADA MUCİZEMİ VERDİİİİ.CUMA AKŞAMI TEST YAPPTIRDIM 132,64 ÇIKTI :nazar: 3 HAFTALIKMIŞ DAHA
AYLARDIR HEP HAYKIRMAK İSTEDİĞİMİ ŞİMDİ YAPIYORUMMMMM
HAMİLEEEEEEEEEEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
RABBİM BEKLEYENLEREDE TEZ VAKİTTE NASİP EDER İNŞALLAHHHH

KİMSE ECAVP VERMEMİŞ Bana ama olsun gebelik testi doğruladııııı:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

SELAMMMMMMM KIZLAR..
RABBİME BİNLERCE KEZ ŞÜKÜR OLSUN BANADA MUCİZEMİ VERDİİİİ.CUMA AKŞAMI TEST YAPPTIRDIM 132,64 ÇIKTI :nazar: 3 HAFTALIKMIŞ DAHA
HAMİLEEEEEEEEEEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

KİMSE ECAVP VERMEMİŞ Bana ama olsun gebelik testi doğruladııııı:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Bebeğin sana uğur getirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza :) ovulasyon testindeki t daha mı koyu çıkmıştı? Resimden çok anl

Bebeğin sana uğur getirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza :) ovulasyon testindeki t daha mı koyu çıkmıştı? Resimden çok anl

aminnnnnnnnnnnnnnnnn inşallahh darısı herkezin başına tez vakitte
yok canım herikiside kalın belirgin çıkmıştı

Bu test bir kere adetin 24. Günüydü beni ve eşimi hayal kırıklığına uğratınca tekrar denemeye cesaretim yok :KK43: 4,5 yıldır negatife alıştık karı koca :) yoksa evde bi tane var :)

SELAMMMMMMM KIZLAR..

çok sevindim hayırlı uğurlu olsun volim hayırlısıyla kucağınada alırsın inşallah darısı bizlerin başına inşallah merak ettiğim birşey var bata ne kadar vardı canım bunu yaptığında

çok sevindim hayırlı uğurlu olsun volim hayırlısıyla kucağınada alırsın inşallah darısı bizlerin başına inşallah merak ettiğim birşey var bata ne kadar vardı canım bunu yaptığında

pardon canım gördüm yukarda geçtikten sonra yapmışsın ovu testini sadece geçincemi yaptın yoksa bata kadar hep yaptın mı?

aminnnnnnnnnnn canım aminnnnn inş darısı hepinizin başına..
bir tane adet olcağım gün yaptım zaten o anda aklıma düştü .
sonra ertesi gün yaptım hep koyu ve çift çizgiydi..zaten adetim geçeli 3.gün de çok silik bir gebelik testi ile karşılaştım..

aminnnnnnnnnnn canım aminnnnn inş darısı hepinizin başına..
bir tane adet olcağım gün yaptım zaten o anda aklıma düştü .
sonra ertesi gün yaptım hep koyu ve çift çizgiydi..zaten adetim geçeli 3.gün de çok silik bir gebelik testi ile karşılaştım..

çok güzel bir haber senin adına çok sevindim ilk bebekmi

SELAMMMMMMM KIZLAR..

hadi gözün aydın :KK54:

X