Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

kızlar bende yumurtlama döneminde ovülasyon testinde çift çizgi görmedim ama adetime 1 gün varken ovülasyon testi yaptım 2.çizgi çok net değildi ama silikte değildi ve adetimden 6 gün geçti idrar testi yaptım negatif çıktı pazartesi doktora gidicem inşallah bebiş vardır kızlar ya

Hayirlisi olsun cnm,bildigim kadarıyla adetine bikac gun kala cizginin net olmasi gerekiyor hamile oldugu ogrenmek icin daha dogrusu oyle yazmisti kizlar..

Hayirlisi olsun cnm,bildigim kadarıyla adetine bikac gun kala cizginin net olmasi gerekiyor hamile oldugu ogrenmek icin daha dogrusu oyle yazmisti kizlar..

çizgi netti zaten silik değildi canım ama bi daha ovülasyon testi yapmadım ben idrarda da çıkmadı inşallah kanda çıkar ya

arkadaşlar dün de yazmıştım ama pek bi cevap alamadım galiba benim durumumda olan pek yok dün ovulasyon yaptım 2. çizgi çok netti. ancak bugün adet görür gibiyim hafif kahverengilikte geliyor. dün baya umutlanmıştım belim ve karnım çok ağrıyordu başım hafif dönüyordu. nolur bilgisi olanlar yazabilirler mi nolcak benim bu halim?

Eki Görüntüle 940690 Kızlar bir yardım edin lütfen reglim 9 gün oldu gecikti 3 gün önce gebelik testi yaptım 2.çizgi silik bi şekilde çıktı ve heemen doktora gittik ultrasonda dr kese görmediiğini söyledi kan testi yaptı onda da cıkmadı 2 gün içinde yine olmazsan tekrar geri gel dedi bugün 3.günüm hala regl olmadım şimdi bi yumurtlama testi yapayım dedim bu şekilde silik bi çizgi çıktı ne anlama geliyor bütün bunlar? ( gebelik testinde 2.çizgi silik cıktıktan 10 dk sonra dağılmaya ters düz olmaya başladı ) 3 gündür napıcamı sasırdım

İnşallah geç döllenme olmuştur ve hamilesindir canım .Bunu senin kadar bende çok isterim.

kızlar adetime 3 gün var sabah ilk idrarla gebelik testi yaptım 2. çizgi hafifde olsa çıktı burdan öğrendim ki ovulasyon testiylede öğreniliomuş hemen yaptım ondada 2. çizgi çıktı sizce hamilemiyimm??

tatlım yrn bidaha yap ovulasyon testiyle t cizgisi daha koyuysa yuzde 90 hamişsin

akşam dayanamadım yine yaptım ovulasyon testi :) aynısı gibi çıktı dediğin gibi bide yarın yapıyım canım inşş dediğin gibidirr

bencede hamilesinnnnnnnnnn
darısı bizlere artıkkk cnmmm

Inssss canim insss Rabbim tum isteyenlere versin bi düşüğüm oldu 9 ay once 1.5 ay oncede eşim varikosel ameliyatı oldu cok istioduk ins vardir :) kesin sonuc icin pazartesi kan testine gidicem hayirli haberle dönmek dilegiyle :)

aminn cnm aminn hepimize ins.kısmet olsun

benimde bugün adetin 20. günü .. 15 ve 16. günü çift çizgiyi gördüm değerlendirdim.. sonrasında ikinci çizgi birden silikleşti yok denecek kadar dı yani.. bugün(20.gün) bir ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi silik olsada tam olarak belli 2 gün sonra tekrar yapacağım bakalım koyulaşacak mı .. umarım olur ... gelişmeleri yazacağım .. bu topiği sevdim çok faydalı ..

benim ateşimde yüksek 36,8 ölçtüm az önce .. böyle olmazdı sadece ovulasyon öncesi yükselirdi..
burnumda sıcak hava çıkıyor neredeyse ...

Resim nasıl koyacağımi bilmiyorum
Adet tarihim geceli 3 gün oldu evde gebelik testim yoktu ben de ovulasyon testi yaptım ve kopkoyu 2 çizgi çıktı. T çizgisi c çizgisinden çok daha fazla belirgin sizce durum nedir ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…