Ovulasyon testiyle gebelik öğrenenler

maviistanbul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2022
157
69
29
Hanımlar bazı kadınlar ovulasyon testiyle gebelik öğreniyormuş. Regle yakın günlerde ovulasyon testinde t c kadar koyu veya daha koyu çıkan çoğu kadın gebelik testi yapınca o silik çizgiyi görüyolarmış. Bunu yapan hanımlar sizler Bat'a kaç gün kala ovulasyon testinizde t yi c kadar koyu gördünüz?

Merhaba.

Merhaba. Durum ne oldu acaba hamile olduğumuzu öğrendiniz mi? Bende adetime 2 gün kala ovülasyon testinde 2. Çizgiyi biraz daha koyu gördüm.

Merhaba. Durum ne oldu acaba hamile olduğumuzu öğrendiniz mi? Bende adetime 2 gün kala ovülasyon testinde 2. Çizgiyi biraz daha koyu gördüm.
Konuyu yazdığım ay olmadı ama bu ay hamile olduğumu öğrendim gün içinde yaptığım için hcg testinden önce lh testi denedim 2 tane 2sinde de t c kadar kırmızıydı. Ardından hcg yaptım silik çizgi çıktı çıktığı gibi de kan vermeye gittim hamileyim elhamdülillah . Rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin. Ve ben reglime 6 gün kala yapmıştım bide hcg testi deneyin 2.çizgiyi koyu görmüşsünüz

Ay çok sevindim Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah darısı da başıma olsun hcg testi için gecikmeyi bekleyeceğim inşallah, negatif görmek bi miktar yoruyor artık beni :)

Ay çok sevindim Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah darısı da başıma olsun hcg testi için gecikmeyi bekleyeceğim inşallah, negatif görmek bi miktar yoruyor artık beni :)
Amiin aminn Rabbim en yakın zamanda yüzünü güldürsün inşaALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…