Ovulasyon testimi yorumlar mısınız🌸

Canım şimdi gördüm vermişsin kan 19 u yumurtlamaysa hemen hemen aynıyız bakalım seninki kaç çıkıcak beni etiketle hayırlısı olsun
Tamam canım tabiii haber ederim bende sana yazmaya geliyordum mesajları arıyordum inşallah ikimizde güzel sonuçlar alırız

Ayyy kız sen baktırmışsın bile maşallah değerin çok güzel çıkmışş tebrik ederim
Sağ ol önemli olan iki kat artması ama cuma o kadar silikti ki hatta sen görmüyorum demiştin sanki artmış. Hayırlı ve sağlıklısı olsun ikimiz için de

Sağ ol önemli olan iki kat artması ama cuma o kadar silikti ki hatta sen görmüyorum demiştin sanki artmış. Hayırlı ve sağlıklısı olsun ikimiz için de
Aynen evet görememiştim ve çok üzülmüştüm ama şimdi çıktığı için çok mutlu oldum dediğin gibi sağlıklı bir şekilde artıyor demek ki maşallah

Çoook teşekkür ederim seninde güzel haberlerini bekliyorum inşallah
Bu ay yok bende olmaz canım Bata 1 gün var her zaman ki gibi göğüs ucu ağrısından tut bel ağrısı mide bulantısına kadar her belirti var ama bu sabah test yaptım çubuk testlerden negatifdi

Bu ay yok bende olmaz canım Bata 1 gün var her zaman ki gibi göğüs ucu ağrısından tut bel ağrısı mide bulantısına kadar her belirti var ama bu sabah test yaptım çubuk testlerden negatifdi
Yaa dur bakalım ümidini kaybetme adet olmadığın sürece bekleyumurtlama gününü biliyor muydun belki de geç döllenme oldu

Benimde aynısı olmuştu ama ben değerlendirdim daha sonra adete 8 gun varken yine t silik çıktı bakalım adetime 5 6 gün kaldı

Eklentiler

• Screenshot_20230630_161417_Chrome.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 27
Yaa dur bakalım ümidini kaybetme adet olmadığın sürece bekleyumurtlama gününü biliyor muydun belki de geç döllenme oldu
Yok canım kendimi biliyorum, bu ay ovülasyon ile takip ettim 19u pikti 16-17-18-19 değerlendirdik sonra silikleşmeye başlayınca test bıraktık sonrasında zaten test baya silik çıktı ilişkide olmadı 19unda olan mutlaka şimdiye çıkardı idrarda diye düşünüyorum

Anladımm ama idrara geçme süresi bünyeden bünyeye bile değişebiliyormuş ya inşallah vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…