Ovülasyon testime bakar mısınız acill

Eklentiler

• IMG_3232.jpeg
    IMG_3232.jpeg
    130,2 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_3229.jpeg
    IMG_3229.jpeg
    112,8 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_3230.jpeg
    IMG_3230.jpeg
    120,3 KB · Görüntüleme: 21
Merhaba az önce yaptım 10 dk bekledim sonuç bu sizce dün pikmiydi şuan çatlamış mı yani birde ben dün değil ondan önceki günü değerlendirebildim yinede şans varmı eğer çatladıysa
13. Gün yumurtlama 14.gün yani son testim çatlama olmuş canım tabiki şans var bugün ve yarını da değerlendir

13. Gün yumurtlama 14.gün yani son testim çatlama olmuş canım tabiki şans var bugün ve yarını da değerlendir
Merhaba kusura bakmayın gerçekten çok rahatsızız ettim sizi cevaplarsanız çok sevinirim etrafımda başka deneyimli sorabileceğim biri yok o yüzden böyle rahatsız ediyorum bugün ki ovülasyon testim bu şekilde çıktı kafam çok karıştı tekrar koyulaşmış bel ağrım adet olucak gibi ağrım var arada akıntı geliyor yüzüm sivilce doldu hastalık halim var biraz vücut ağrısı hafif ateş kırgınlık burun tıkanıklığı ama o da yükselmiyor yani yatağa düşürecek kadar değil anlayamıyorum adet düzenleyici kullanıyorum koruması yok onun bitmesinede 5-6 gün var doktor 7 gün bekle adet olmak için demişti yani belirsiz aslında uygulamada ovülasyon tarihimi 6-12 si arası gösteriyor karmakarışık bir durum içindeyim dün akşam gebelik testi yaptım negatif çıktı lütfen yardımcı olun kafam çok karıştı 🙏

Eklentiler

• IMG_3255.jpeg
    IMG_3255.jpeg
    61 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_3257.jpeg
    IMG_3257.jpeg
    106,1 KB · Görüntüleme: 13
Merhaba kusura bakmayın gerçekten çok rahatsızız ettim sizi cevaplarsanız çok sevinirim etrafımda başka deneyimli sorabileceğim biri yok o yüzden böyle rahatsız ediyorum bugün ki ovülasyon testim bu şekilde çıktı kafam çok karıştı tekrar koyulaşmış bel ağrım adet olucak gibi ağrım var arada akıntı geliyor yüzüm sivilce doldu hastalık halim var biraz vücut ağrısı hafif ateş kırgınlık burun tıkanıklığı ama o da yükselmiyor yani yatağa düşürecek kadar değil anlayamıyorum adet düzenleyici kullanıyorum koruması yok onun bitmesinede 5-6 gün var doktor 7 gün bekle adet olmak için demişti yani belirsiz aslında uygulamada ovülasyon tarihimi 6-12 si arası gösteriyor karmakarışık bir durum içindeyim dün akşam gebelik testi yaptım negatif çıktı lütfen yardımcı olun kafam çok karıştı 🙏
Şimdi yine yaptım böyle çıktı dün yaptığım genelikte böyleydi ekliyorum belim ve kasıklarım inanılmaz ağrıyor

Eklentiler

• IMG_3259.jpeg
    IMG_3259.jpeg
    42,4 KB · Görüntüleme: 15
  • 48C003CF-7CC8-4EA5-B3B5-75D6B3D81144.jpeg
    48C003CF-7CC8-4EA5-B3B5-75D6B3D81144.jpeg
    33,9 KB · Görüntüleme: 13
Kızlar benimkine de bakar mısınız? 🙏🏻 Bugün döngümün 12.günü son iki gündür bu şekilde çıkıyor, bugün daha da koyu. Dünü değerlendirdik bugün ara mı vermeliyim? Yarın silikleşirse diye korkuyorum, bazıları pik görmeden silikleşiyormuş. İlk defa kullanıyorum🙏🏻

Eklentiler

• IMG_1758.jpeg
    IMG_1758.jpeg
    110,2 KB · Görüntüleme: 12
Canım kusura bakma yeni gördüm bugün tam pik olmuş

Kızlar benimkine de bakar mısınız? 🙏🏻 Bugün döngümün 12.günü son iki gündür bu şekilde çıkıyor, bugün daha da koyu. Dünü değerlendirdik bugün ara mı vermeliyim? Yarın silikleşirse diye korkuyorum, bazıları pik görmeden silikleşiyormuş. İlk defa kullanıyorum
Bugünü değerlendir sperm sorunu yoksa pik gördüğün gün ertesi gün ve diğer günü değerlendirmelisin yani mesela diyelim bugün pik oldu yarın ve ertesi günü değerlendirmen lazım

Peki normal mi bu yani 2 gün öncede pikti sonra dün silikleşti şimdi tekrar koyu kafam karıştı birde dün değerlendirdik bugün değil de yarın değerlendirsek yinede olur mu çok teşekkür ederim bu arada yardım ettiğiniz için
Rica ederim olur öyle de ama o gün tam pik olmamış olabilir canım bugün yaptığın tam pik

Gebelik testi için de çok erken daha yapma canım
Merhabaa yine ben acaba bugün ki testede bakabilir misiniz sanırım bende bir problem var bugünde silikleşmiş bir koyu bir silik ben anlamadım çok garip yani çok silik değil aslında ama anlamıyorum çatlama falansada değerlendirmelimiyim bugün adet düzenleyicim 5 tane kaldı

Eklentiler

• IMG_3270.jpeg
    IMG_3270.jpeg
    112,8 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_3271.jpeg
    IMG_3271.jpeg
    117 KB · Görüntüleme: 9
Merhabaa yine ben acaba bugün ki testede bakabilir misiniz sanırım bende bir problem var bugünde silikleşmiş bir koyu bir silik ben anlamadım çok garip yani çok silik değil aslında ama anlamıyorum çatlama falansada değerlendirmelimiyim bugün adet düzenleyicim 5 tane kaldı
Bu arada inanılmaz bel ağrısı kasık ağrısı var sancı gibi arada hastalık halim devam ediyor ateşim hafif var çok yorgunum yüzüm yanıyor

Bu arada inanılmaz bel ağrısı kasık ağrısı var sancı gibi arada hastalık halim devam ediyor ateşim hafif var çok yorgunum yüzüm yanıyor
Bugünde bu şekilde adete çok az kaldı bu şekilde acaba testi koyulaşmaya başlayıp hamile olan var mı unutlanmak istemiyorum hala belirtilerim devam ediyor adete yakın tekrar yumurtlayamam herhalde

Eklentiler

• IMG_3282.jpeg
    IMG_3282.jpeg
    88 KB · Görüntüleme: 3
  • IMG_3284.jpeg
    IMG_3284.jpeg
    107,9 KB · Görüntüleme: 2
X