Ovulasyon testime lütfen bakar mısınız?

Anaymbenana

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
1.765
854
kızlar öncelikle merhaba ben 3 aydır ilaç tedavisi alıyorum öncesinde reglim düzensizdi ama 3 aydır ilaç kullanınca reglim 27-28 günde bir olmaya başladı bu ay da klomen kullandim..23 Aralık'ta doktor kontrolüm vardı yumurtamin 17 mm oldugunu iki üç güne çatlaması gerektiğini söyledi takvimimde de bugün yumurtlama görünüyor ama ovulasyon testim yine silik çizgi..ilk kullandigim zamanlar tek cizgi çıkıyordu 3 gündür silik çizgi de çıkmaya başladı.. yardımcı olun lütfen yumurtlama olmuş mu olmamış mı anlayamıyorum bu ay ilk kez ovulasyon testi kullandım pek anlamıyorum bu ovulasyon testini.. şimdiden teşekkür ederim

26 aralıkta yumurtlama olmuş

Birde biz sadece dün değerlendirebildik sizce hamile kalma şansım var mı?
Canım evet var ben bu ay yumurtladigimi hissettim ondan bir gün önce ilişkim olmuştu o günde oldu sonraki günde ama ben yumurtladigim güne göre 12 gün sayıp test yaptım ve pozitif çıktı gitgide koyulasiyor ben yumurtladigim gün olduğuna inanıyorum ama değerlendirebilirsen bugünü de değerlendir mutlaka

Maalesef dünü değerlendiremedik ama bu akşamı degerlendirdik bugünde testim silik çizgi çıktı bu arada Rabb'im sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin insallah

Maalesef dünü değerlendiremedik ama bu akşamı degerlendirdik bugünde testim silik çizgi çıktı bu arada Rabb'im sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin insallah
Olsun canım onceki gün değerlendirmenin de bir yarari var hatta bugununde inşallah rabbim nasip eylesin amin canım benim insallaj Allah razı olsun

Kızlar benim testime de bakar mısınız? Neden sürekli çift çizgi görüyorum

Eklentiler

• AC194868-785F-41C1-85CF-9BE0AF4100EB.jpeg
    115,8 KB · Görüntüleme: 314
Canım maalesef yumurtlama yok şuan bu testler de t çizgisi daha silik olması gerek yada c ile t çizgisi aynı renkte olması lazım

Canım sen bilirsin ama bence bırakma ben adet olacağım sanıyorken yumurtlama oldu 24.günde düşün. Umutsuz olma sabret
Birde ben bu ay klomen kullandim geçen hafta cuma günü kontrolüm vardı doktorum iki üç güne catlar yumurtan 17 mm olmuş dedi ama çatlamadi yumurta ovulasyon testim de görünmüyor akıntım falan da yokbu ay birde ağır grip oldum çokta çocuk için çalışmadık açıkçası olmaz sanırım bu ay

Belli olmaz umudunu kaybetme canım doktor öyle dediyse doğrudur bilemedim ama yumurta 22mm de çatlar diye duymuştum 17 mm baya az gibi geldi ama hakkında hayırlısı olsun inşallah nasip ollur en hayırlı zamanda canım

Amin inşallah bugün reglimin ilk günden bu yana 19.gunum ve hala testlerim silik çıkıyor kafam allak bullak oldu reglime 11 gün kaldı

Amin inşallah bugün reglimin ilk günden bu yana 19.gunum ve hala testlerim silik çıkıyor kafam allak bullak oldu reglime 11 gün kaldı
Dediğim gibi umudunu kaybetme sakın sabırla testlere devam et ama yumurtlama yok deyip ilişkiye girmemezlik yapma yine 2 günde 1 şeklinde devam et bencce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…