Ovulasyon testim pik

Selam canım sen adet oldunmu
Bı test yapsaydin ama şuan adet olman icin de erken adet genelde yumurtlma sonrası 14 gün sonra oluyor 30unda çatlama olduysa 12-13 inden önce olmaman gerek büyük ihtimalle 2 hafta önce catlamistir yumurtan bı gebelik testi yap bence varsa çıkar bende Perşembe günü gittiğimde bana iki yumurtlma olmuş demişti goruyolar yumurtlma olmuş mu olmamış mı

Canım benim ikinci yumurtlamam ama ben geçen ay iki defa yumurtlamisim bir adet bitikten sonra ortasında yumurtlamisim birde adete 7 gün kala yumurtlamisim

Canım benim ikinci yumurtlamam ama ben geçen ay iki defa yumurtlamisim bir adet bitikten sonra ortasında yumurtlamisim birde adete 7 gün kala yumurtlamisim
Çok iyi o zaman degerlendirseydiniz ya bende iki defa yumurtlmisim geçen ay da ikisi de tutmadı işte adet oldum

Peki adetten kaç gün önce gittin doktura birde yumurtlamadan 14 gün sonra adet goruyorsan nasıl adet oldun
Çünkü ben geçen ayın
Peki adetten kaç gün önce gittin doktura birde yumurtlamadan 14 gün sonra adet goruyorsan nasıl adet oldun
Birde ben Martin 8 adet baslangicimdi yani 2 gün gecikmiş oluyorum anlamadım vallahi kafam karisti

Çünkü ben geçen ayın

Birde ben Martin 8 adet baslangicimdi yani 2 gün gecikmiş oluyorum anlamadım vallahi kafam karisti
Bende aynı 8inde adet oldum 13 ünde bitti 21 inde yumurtlamam oldu bu ayda 2sinde adet oldum 7sinde falan bitecek iste letu kullanıyorum bakalım nolacak

Bende aynı 8inde adet oldum 13 ünde bitti 21 inde yumurtlamam oldu bu ayda 2sinde adet oldum 7sinde falan bitecek iste letu kullanıyorum bakalım nolacak
İnşallah en yakın zamanda güzel haberlerini alırım canım rabbim gönlüne göre versin kucağını boş birakmasin hayırlı evlat nasip etsin senin hiç yokmu çocuğun

İnşallah en yakın zamanda güzel haberlerini alırım canım rabbim gönlüne göre versin kucağını boş birakmasin hayırlı evlat nasip etsin senin hiç yokmu çocuğun
Yok iki senelik evliyim ben bı senedir istiyoruz senin sonuç ne gebelik testi yaptınız mı sizin var mı hiç çocuk

Yok iki senelik evliyim ben bı senedir istiyoruz senin sonuç ne gebelik testi yaptınız mı sizin var mı hiç çocuk
Evet 3 yaşında bir oğlum var doğumun hemen arkasında bir hamilelik daha yaşadım bebeğin kalbi durdu aldılar 4 yıllık evliyim kurtasdan sonra bir yıl korundum son 5 aydır korunmuyorum test yapmadım daha çok erken çıkacağını sanmıyorum bir hafta gecikirse yapacağım rabbim hayirlisini verir inşallah sen rahim filimi cekildinmi hiç

Çekildim ock ayında üçüncü adetim filmden sonra bence belli olur varsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…