Ovulasyon testim pik

Surann

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2022
132
18
34
Selam kizlar yardım lütfen ben bu ayın 8 de adet gördüm 5 gün sürdü 21 de yumurtlama gördüm ve değerlendirdim ovulasyon testlerim pozitif görünce şimdi adetime 7 gün var 2 gündür test yapıyorum ovulasyon testi ve baya koyu çıkıyor birde bugün bacaklarımda ağrı var acaba bende bir sorunmu var niye böyle olabilir

Eklentiler

• 16799566980636008307860683116459.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 239
Ay bismillah hamile olmayasın? Test yapsana canım

En az 1 saat önceden Herhangi bi sıvı almadan ve ilk idrar olmayacak şekilde yapman gerek canım yada hamilesin veya prolaktin yüksekliği de olabilir bı kaç gün bı havuç ye düzenli olarak devam ederse doktora bı görün derim ama inşallah hamilesindir

Havuç yetim birde belki iki kere yumurtluyorum

Hamile olabilirsin canım bende de böyl çıkmıştı

Sizin dediğiniz gibi yaptım iki saat bir sıvı almadım daha koyu cikti

Eklentiler

• IMG_20230328_043322.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 224
Hamile olabilirsin canım bende de böyl çıkmıştı
Siz adete kaç gün varken yapmistiniz o ulasyon testi şimdi yine yaptım test iki saat sıvı almadım aynı koyulukta çıktı

Eklentiler

• IMG_20230328_043322.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 178
Geçen ay adetime 1 gün kala ovi testiyle denemek istedim pik göstermişti arastirdim gebelik olabiliyormuş acaba diye sevinmiştim cok ertesi günde adet oldum bende anlamadım

Bence gebelik testi yap eğer negatif çıkarsa kadın doğuma git lh ina baktır lh yüksekliği de olabilir bak çünkü ovulasyon testelri lh seviyesine göre koyulasiyor
Vallahi adetime 6 gün var aşırı baş ağrım var dış ağrım var bacaklarım sızlıyor sancım var görüşlerde hafif hassasiyet var beyaz akıntım çoğaldı halen pozitif çıkıyor hayırlısı bakalım

Benmde adetime 7 gün var ama hic ovulasyon testi yapmadım yumurtlama dan kaç gün geçti

21 biriydi yumurtlamam sen bir yap istersen ovulasyon testi
Ben yarın doktora gidecem progesteronuma baktiracam gerçekten yumurtlama olmuş mu diye zaten bı hafta devam ettim ovulasyon testine bnde koyu çıkmadı yumurtlama sonrası yarın gidecem 9. Gün bugün yumurtlama sonrasi geçen salı idi benmde

Bir yumurtlama ilacı var gerçekten işe yarıyor onu kulansana eminim işe yarar

Bir yumurtlama ilacı var gerçekten işe yarıyor onu kulansana eminim işe yarar
Geçen ay letu kullandım üç yumurta büyüdü hiç bişey değişmedi normalde her ay yumurtlama oluyor ama bende prolaktin yüksekliği var o yüzden olmuyor

Geçen ay letu kullandım üç yumurta büyüdü hiç bişey değişmedi normalde her ay yumurtlama oluyor ama bende prolaktin yüksekliği var o yüzden olmuyor
Benim arkadaşımda da vardı ama hamile kaldı özel bir doktura gitti ona bir bitki ilacı verdi o ay hamile kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…