Ovulasyon testim pik

Geçen ay letu kullandım üç yumurta büyüdü hiç bişey değişmedi normalde her ay yumurtlama oluyor ama bende prolaktin yüksekliği var o yüzden olmuyor
Ben iki gündür ovulasyon yapmadım aşırı sancım var şimdi doktura gideceğim bakalım doktur ne diyecek merak ediyorum

Ben iki gündür ovulasyon yapmadım aşırı sancım var şimdi doktura gideceğim bakalım doktur ne diyecek merak ediyorum
Ben sbaah gittim iki yumurtlama olmuş dedi bana benm testlerimde hiç bu şekilde çıkmadı ikinci yumurtlmayi teste görmedim demekki aynı gün içinde oldu bencede senin gitmen gerek

Benim arkadaşımda da vardı ama hamile kaldı özel bir doktura gitti ona bir bitki ilacı verdi o ay hamile kaldı
Bana bı ay letu verdi kullandım geçen ay da deprem bölgesine gitmis kullanmadım bende kafama göre bugun Perşembe gel dedi haftyaa adet olmazsan olursanda letuyu kulln bida dedi bakalım hayırlısı olsun

Selam kizlar ben gittim doktura adetime 5 gün var birtane büyük çatlamış yumurtan var dededi rahim duvarin kalınlaşmış dedi ama kan testi yapmadı daha erken adetin gecikirse dedi yaparız amalile kalmış olabilirsin dedi bu aralar ilaç kullanma kesinlikle dedi 5 günüm kaldı sabırsızlıkla bekliyorum akıntım çoğaldı goguslerde hassasiyet var içimden bir ses malile kaldığımı soyluyor ama Allah bilir

Bana bı ay letu verdi kullandım geçen ay da deprem bölgesine gitmis kullanmadım bende kafama göre bugun Perşembe gel dedi haftyaa adet olmazsan olursanda letuyu kulln bida dedi bakalım hayırlısı olsun
Senin adetine kaç gün var

Hamile olabilirsin canım bende de böyl çıkmıştı
Selam tekrardan ben bugün doktura gittim ovulasyonum pik çıktığı için adetime 5 gün var rahim duvarim kalınlaşmış birde birtane büyük çatlamış yumurtan var dedi bu aralar ilaç kullanma dedi hamile kalmış olabilirsin dedi kan testi vermek istedim çok erken dedi adet kacmeden doğru olmaz kan testi dedi ama benim rahimde adet sancısı gibi değilde farklı bir ağrı var bekleyip gorucem bakalım

Senin adet gunun ne zaman ikimizde aynı gün yumurtlma gördük benmde doktor iki yumurtlma olmuş dedi haftaya Perşembe gel adet olmazsan gebelik testi yapalım olursan letu kullan dedi ama içimden bı ses geleceksin Perşembe günü gibi geliyor dedi

İnşallah adet görmez hamile kalırsın benim ayın 5 adet günüm peki yumurtanın catladigini söyledimi doktur

Merhaba hanımlar bende ilk defa bu ay denedim 1 yıl önce dış gebeliğim ve kimyasal gebeliğim var sağ tüpüm de alındı bakalım nasıl olacak bu test, 28 ve 29 mart pik sanırım 2 günü değerlendirdim bugün siliğe döndü test hadi hayırlısı

Merhaba bence bugunude değerlendir inşallah tutar

Ay ne kadar inat ettiniz test yapmamaya ya, test yapın kurtulun Allah aşkına

Bence bugün mutlaka değerlendir ve avokado ye bı hafta inşallah tutar

Selam canım sen adet oldunmu

Selam kizlar ayın 30 da doktura gittim bana birtane yumurtan çatlak şuan dedi ben o günü degerlendirdim yani 6 gün oluyor benim bugün adet olmam lazimdi ama olmadım dün akşam deli gibi bacaklarım belim agiriyordu ve adet sancısı çekiyordum ama bugün hiç bir sancım yok agrimda yok sadece ayaklarım çok üşüyor goguslerimde hafif bir batma oluyor ara ara böyle yasayipta hamile kalan varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…