Ovulasyon testi

Merhaba kızlar bakar mısınız

Eklentiler

• 3F9BA4AF-A50D-4B62-AC6B-D2AA318AAF3A.jpeg
    103,6 KB · Görüntüleme: 36
Diğer günlere göre max çizgisi silikleşiyor telefonda pek belli olmuyor canım dimi
Düne göre daha belirgin bir çizgi var canım belki yarın çatlar. Hamile olma ihtimalin var mı acaba bazı arkadaşların bu kadar uzun süre belirgin çizgi çıkması hamilelik olabilir diyorlardı

regl günüme tam 2 hafta var Düne göre daha belirgin bir çizgi var canım belki yarın çatlar. Hamile olma ihtimalin var mı acaba bazı arkadaşların bu kadar uzun süre belirgin çizgi çıkması hamilelik olabilir diyorlardı

Düne göre daha belirgin bir çizgi var canım belki yarın çatlar. Hamile olma ihtimalin var mı acaba bazı arkadaşların bu kadar uzun süre belirgin çizgi çıkması hamilelik olabilir diyorlardı
Regl günüme tam iki hafta var

Anlamadım neden böyle oldu ya kötü bisey varda ben mi bilmiyorum acaba
Senin normalde yumurtan kendi kendine çatlıyor muydu. Eger baktirdiysan yani catlatma ignesine gerek duyulmadiysa daha önce yüksek oranda yumyrtan çatlayacak. Bazı durumlarda yumurta catlamiyor. Eger çok sıkıntı edersen yarin kadın doğuma git. Yumurtanın ne kadar büyüdüğünü görürsün. Gerekirse igne verir. Belki gittiğinde çatlamış halini görür rahat edersin.

Normalde yumurtanın çatladığını nasıl anlayabilirdim yani ben daha önce hiç böyle bir şeyle karşı karşıya gelmedim testi de ilk defa kullanıyorum sadece yumurtalıklarımda bir sorun olmadığını biliyorum havuç tüketmeye devam edeyim madem anlayamadım ki ama ilk pik göründüğün zamandan Max çizgisi birtık daha silik

Evet aslında bu da çok mantıklı

Gebelikle ilgili tedaviye başladıktan sonra doktorlar belli günlerde kan testi ister ve o zaman belli olur. Bazı kişilerde bazı aylarda yumurta çatlaması görülmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…