Ovulasyon testi

İnşallah canım ya duanı eksik etme merak ediyorum Sence ne zaman test yapayım
Tabii duamdasınbence birazcık daha sabret ben adetten 6 gün önce yaptım bembeyaz negatifti 3 gün önce yaptım silik çıktı bugün başka markayla denedim o biraz daha belirgin4 5 gün kala deneyebilirsin bence çünkü yerleşme kanaması da yaşadın sanırım

Yaaa çok sevindim adına hayırlısı olsun inşallah benim adette 7 gün var bekleyeceğim ozaman dün yaptım hiç bişey çıkmadı

Herhangi bir belirtin varmı canım bende hiç yok o dün ki lekeden başka bugün de o leke yok

Yaaa çok sevindim adına hayırlısı olsun inşallah benim adette 7 gün var bekleyeceğim ozaman dün yaptım hiç bişey çıkmadı
Allah razı olsun teşekkür ederim ümidini kaybetme çok erken yapmışsın bende 6 gün kala yapıp negatifi görünce bu ayda yok dedim ama varmış seninki de pozitife dönecek inşallah

Herhangi bir belirtin varmı canım bende hiç yok o dün ki lekeden başka bugün de o leke yok
Benimde çok fazla belirtim yok sadece akşamları başım dönüyor ve çok halsiz yorgun oluyorum sürekli uyuyasım geliyor

Merhaba bende de her ay belirti olurdu bu ay hiç yok, olmadı herhalde diyorum ama umarım sizinki gibi olmuştur benim. Adete 2 kaldı, test yapmadım ama çok fazla sarı akıntım var
Yaaa ovulasyonun koyulaşıyor gibi benim ovulasyon testlerim silik çıktı hiç ümidim yoktu ama bide gebelik testi deneyim dedim böyle çıktı inşallah yanıltmıyordur

Merhaba bende de her ay belirti olurdu bu ay hiç yok, olmadı herhalde diyorum ama umarım sizinki gibi olmuştur benim. Adete 2 kaldı, test yapmadım ama çok fazla sarı akıntım var
inşallah olmuştur dün leke geldi okadar bekleyeceğim adette 8 gün var

Merhaba Evet benimde çok belirtim yok hatta kendimi geçen aya göre kıyasladığımda bu sefer kesin hamile değilimdir diyordum ama şükür testte çıktı reglime 3 gün kalaakıntınızdan şüphelendiyseniz bi test yapın bence varsa çıkabilir benim yaptıklarım erken gebelik testi bile değildi normal kaset test

Yaa ben de gerçekten öyleyim, hatta eşime dün dedim ki bu ay da olmadı sanırım, çok üzüldü. Negatif çıkar diye test yapmak da istemiyorum adetimi bekleyeyim diyorum. Şuan kayınvalidemlerdeyim pazartesi eve geçince adet olmazsam bi test yapayım ben de

Bende öyleydim yok yok olmadı bu ay da diyerek eşimin de moralini bozdum ama şükür sonu güzel olduBeklemediğiniz anda oluyor zateninşallah adetiniz gelmez de hamilesinizdir test yaparsanız bana da haber verin mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…