Ovulasyon testi

Cnm yumurtlma oluşması ikinci çizgi çok ama çok silik çıkar dimi

Yumurtlama olduğunda İkinci çizgi belirgin ve koyu çıkar diye biliyorum çatladığında silikleşir
Canım nasilsın hayırlı bayramlar varmı bişey gebelik sende Bugün test yaptım böyle çıktı herhalde bugün yumurtlama gördüm telefonda belli değil ama koyu diğeriyle hemen hemen

Eklentiler

• 141C25DE-8DA1-46F6-B268-FCEABC815459.jpeg
    45 KB · Görüntüleme: 84
Canım nasilsın hayırlı bayramlar varmı bişey gebelik sende Bugün test yaptım böyle çıktı herhalde bugün yumurtlama gördüm telefonda belli değil ama koyu diğeriyle hemen hemen
İyiiyimm canım sen nasılsın hayırlı bayramlar diğeriyle hemen hemen aynıysa o zaman yumurtlama olmuştur ya hadi inşallah tutar

İnşallah benim sarı akıntım var hafiften kasıklarım ağrıyordu bakalım İki gündür de baya uykum geliyor adetime 9 gün var, ümitlenmekte istemiyorum
Sarı akıntıya hamilelik belirtisi diyolardı ya inşallah öyledir adetine de daha varmış beklemesi çok zor demi

Bende gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı ama inşallah vardır
Ayyy hadi hayırlısı olsun inşallah vardır Bende 2 gün önce sarı leke görmüştüm ya bugün de açık kahve renginde geldi ovulasyon testi tekrar böyle çıktı canım 2 gündür koyu çıkıyor bide sen testini atsana bakayım nasıl çıkmış

Eklentiler

• 93AA3B07-CA96-4C1C-A488-5C50DA0CDD1B.jpeg
    55,1 KB · Görüntüleme: 76
Yaaa ovulasyonun koyulaşıyor gibi benim ovulasyon testlerim silik çıktı hiç ümidim yoktu ama bide gebelik testi deneyim dedim böyle çıktı inşallah yanıltmıyordur

Eklentiler

• 20230630_074450.jpg
    149,3 KB · Görüntüleme: 82
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…