Ovulasyon testi

Cnm yumurtlma oluşması ikinci çizgi çok ama çok silik çıkar dimi

Yumurtlama olduğunda İkinci çizgi belirgin ve koyu çıkar diye biliyorum çatladığında silikleşir☺️
Canım nasilsın hayırlı bayramlar 💐 varmı bişey gebelik sende ❤️ Bugün test yaptım böyle çıktı herhalde bugün yumurtlama gördüm telefonda belli değil ama koyu diğeriyle hemen hemen

Eklentiler

• 141C25DE-8DA1-46F6-B268-FCEABC815459.jpeg
    141C25DE-8DA1-46F6-B268-FCEABC815459.jpeg
    45 KB · Görüntüleme: 84
Canım nasilsın hayırlı bayramlar 💐 varmı bişey gebelik sende ❤️ Bugün test yaptım böyle çıktı herhalde bugün yumurtlama gördüm telefonda belli değil ama koyu diğeriyle hemen hemen
İyiiyimm canım sen nasılsın hayırlı bayramlar 🥰diğeriyle hemen hemen aynıysa o zaman yumurtlama olmuştur ya hadi inşallah tutar 🤩

İnşallah benim sarı akıntım var hafiften kasıklarım ağrıyordu bakalım ☺️❤️ İki gündür de baya uykum geliyor 🙈 adetime 9 gün var, ümitlenmekte istemiyorum
Sarı akıntıya hamilelik belirtisi diyolardı ya inşallah öyledir 🥹💗adetine de daha varmış beklemesi çok zor demi 🙈

Bende gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı ama inşallah vardır🥹💙
Ayyy hadi hayırlısı olsun inşallah vardır ❤️ Bende 2 gün önce sarı leke görmüştüm ya bugün de açık kahve renginde geldi ovulasyon testi tekrar böyle çıktı canım 2 gündür koyu çıkıyor bide sen testini atsana bakayım nasıl çıkmış 🙈❤️

Eklentiler

• 93AA3B07-CA96-4C1C-A488-5C50DA0CDD1B.jpeg
    93AA3B07-CA96-4C1C-A488-5C50DA0CDD1B.jpeg
    55,1 KB · Görüntüleme: 76
Ayyy hadi hayırlısı olsun inşallah vardır ❤️ Bende 2 gün önce sarı leke görmüştüm ya bugün de açık kahve renginde geldi ovulasyon testi tekrar böyle çıktı canım 2 gündür koyu çıkıyor bide sen testini atsana bakayım nasıl çıkmış 🙈❤️
Yaaa ovulasyonun koyulaşıyor gibi 😍benim ovulasyon testlerim silik çıktı hiç ümidim yoktu ama bide gebelik testi deneyim dedim böyle çıktı inşallah yanıltmıyordur🥹

Eklentiler

• 20230630_074450.jpg
    20230630_074450.jpg
    149,3 KB · Görüntüleme: 82
X