Ovulasyon testi

Yok ama 4gun önce ovulasyon zamanında gelen akıntı gibi akıntı geldi yeni mi çatladı yumurta anlamadım
Birde göğsümde şişme hassaslık olurdu reglden önce bu sefer yok
Yeni çatlamamıştır heralde. Adetten ya da varsa inşallah bebekten dolayıdır akıntı Yarın adet olmazsan bi test yap bakalım. Vardır inşallah

Yeni çatlamamıştır heralde. Adetten ya da varsa inşallah bebekten dolayıdır akıntı Yarın adet olmazsan bi test yap bakalım. Vardır inşallah
Yapmaya korkuyom sanki yarın adetim gelecekmiş gibi kendimi hazırlıyorum içimde bir kenarda keşke gelmese bu sefer mucize olsa diyorum. Yine bir tarafım kendini kandırma olsaydı bir belirti olurdu diyor. Yani kendimle kendim savaş içindeyim içimde bir kaç kişi konuşuyor durmadan

Hahah hep öyle olur zaten. oldun mu adet ?

Ay bilmez miyim o durumları. Ne zordur
Bebik dayanamadım test yaptım bugün negatif yine adet yok hala ama uygulamada bir gün gecikmiş gösteriyor son reglden bu yana 29.gun bugün anlamadım 25 27 günde geliyordu

Ay bilmez miyim o durumları. Ne zordur
Birde regl belirtisi bile yok göğüslerim şişerdi kabız olurdum yada ishal ve kasikda ağrı bu sefer göğsümde şişme yok ama sadece ucu ağrıyor. Akıntı az az beyaz ama sümük gibi şeffaf değil. Arada kasıkta ağrı belde ağrı geçiyor bunuda ben hamişlik sandım gittim test aldım yaptım yokyine heveslenmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…