Ovulasyon testi

Merhabalar bizde yeni denemeye başladık uygulamaya baktığımda o gün yumurtlama günümdü fakat ovulasyon testi hiç düşünmemiştim. Dünde ilk kez ovulasyon testi yaptım sonuç bu şekilde sanırım negatif ama yumurtlamayı kaçırdım mı henüz olmadı mı acaba reglimden itibarende 16. Günüm ve bugün baya akıntım geliyor
F866BE6C-0273-4BC9-93E4-EB0378E6E4FE.jpeg

Merhabalar bizde yeni denemeye başladık uygulamaya baktığımda o gün yumurtlama günümdü fakat ovulasyon testi hiç düşünmemiştim. Dünde ilk kez ovulasyon testi yaptım sonuç bu şekilde sanırım negatif ama yumurtlamayı kaçırdım mı henüz olmadı mı acaba reglimden itibarende 16. Günüm ve bugün baya akıntım geliyor Eki Görüntüle 3147003
Tam emin olamadım ama sanki ya çatlama ya da yumurtlamaya yakın gibi. Tavsiyem takvimden ziyade ovulasyon testi ile takip etmeniz

Kızlar konu açtım ama kimse bakmadı. Size burdan sorsammm olur mu 🙈,

Ben normalde 23-24 günde bir regl oluyorum. En son 4 Ekimde regl oldum. 12 Ekim günü değerlendirmeye başladım, düne kadar devam ettim gün aşırı.
Ancak bu konularda çok bilgisiz olduğum için ovulasyon testine regl bitiminde başlamadım. 15 Ekimde ovulasyon testlerine başladım. Yani 12. gün başlamış oldum. Bu testleri benim için değerlendirebilir misiniz

Eklentiler

• 218E2039-15B7-4E41-84A9-9153EFF007FA.jpeg
    218E2039-15B7-4E41-84A9-9153EFF007FA.jpeg
    101,8 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar konu açtım ama kimse bakmadı. Size burdan sorsammm olur mu 🙈,

Ben normalde 23-24 günde bir regl oluyorum. En son 4 Ekimde regl oldum. 12 Ekim günü değerlendirmeye başladım, düne kadar devam ettim gün aşırı.
Ancak bu konularda çok bilgisiz olduğum için ovulasyon testine regl bitiminde başlamadım. 15 Ekimde ovulasyon testlerine başladım. Yani 12. gün başlamış oldum. Bu testleri benim için değerlendirebilir misiniz
Ayın 18 i pik gibi görünüyor. Bugünü değerlendirin bence ve yapmaya devam edin. Yani testi yapmaya devam edin 😅

Ayın 18 i pik gibi görünüyor. Bugünü değerlendirin bence ve yapmaya devam edin. Yani testi yapmaya devam edin 😅
🤣🤣
tamam teşekkür ederim 😊

Şimdi ben 23 günde bir regl olduğum için bu ikinci yumurtlama olabilir mi? ( bunu da forumda öğrendim 🤣) Ve bu ikinci yumurtlama ise regl normalde 26 sında regl olacağım. Yani bir hafta var. Bir haftada belli olur mu hamilelik?

🤣🤣
tamam teşekkür ederim 😊

Şimdi ben 23 günde bir regl olduğum için bu ikinci yumurtlama olabilir mi? ( bunu da forumda öğrendim 🤣) Ve bu ikinci yumurtlama ise regl normalde 26 sında regl olacağım. Yani bir hafta var. Bir haftada belli olur mu hamilelik?
Neden ikinci yumurtlama olsun? Onu anlamadım. İlk yumurtlama da olabilir. Geç yumurtluyor da olabilirsin. Testleri yapmaya devam et bakalım. Sürekli koyu giderse gebelik testi yaparsın 😉😌

Neden ikinci yumurtlama olsun? Onu anlamadım. İlk yumurtlama da olabilir. Geç yumurtluyor da olabilirsin. Testleri yapmaya devam et bakalım. Sürekli koyu giderse gebelik testi yaparsın 😉😌
Çünkü zaten 23 günde bir oluyorum ya 15. gün olduğu için pik ikinci midir demiştim. Ama evet neden ilk olmasın de mi, onu hiç düşünmemiştim 🤣🙈 Siz söyleyince bir mantıklı geldi şimdi 🤔

X