Ovulasyon testi

kızlar dün sabah çatlatma iğnesi vuruldum ve dün öğleden sonra ovulasyon testi yaptım doktor çatlatma iğnesinden bir gün sonra ilişkiye girin ve sonra ki gün girin dedi 24 saat sonra yani bugün sabah ilişkimiz oldu, t çizgisinin daha koyu olduğu testi de bugün öğleden sonra yaptım daha da koyu çıktığını gördüm ama yarın yapmamız gerekiyor doktor öyle söyledi kararsız kaldım bende kaçırmakta istemiyorum

Eklentiler

• D769FC58-D68E-4CC8-9252-A05BCC768180.jpeg
    215,9 KB · Görüntüleme: 50
Kaçırmazsınız. Çatlama da 1 gün sonrası oluyor. Geç kalınmış değil yani. Canınızı sıkmayın

Kızlar merhaba, benimde ovülasyon testlerim bu şekilde. Pik görmemişim dimi hala

Eklentiler

• A0A21249-26BF-407A-87BE-FE0EFD9BBD13.jpeg
    232,2 KB · Görüntüleme: 43
Yok görmemişsin daha test yapmaya devam et bence
Teşekkür ederimm. 3 gündür bel ve kasık ağrım vardı. Bugün kesildi. Acaba diyorum yumurtlama ağrısıydı da testlerdemi çıkmadı acaba ?
Testlerde görmeyip yumurtlaması gerçekleşen varmı ?

Canim benim çok geçmiş olsun beni hatirlarsan çok üzüldüm adına Allah sabır yüreğine ferahlik versin şu an Fransada mısın Türkiyedemisin bilmiyorum ama mutlaka genetik test yaptır bende 2 hafta önce 20 haftalık yavrumu kaybettim 2.kaybım rahim ağzı yetersizliği varmis yani bir sonra ki hamilelikte dikiş attirmam gerekiyor şu an Türkiyideyim ve kan pıhtılasmasi icinde test verdim 1 ya da 1.5 ayda geliyormuş insallah sorun çikmaz.

Canım sen çatlatma iğnesi olmuşsun içinde hcg var ovulasyon hep pik çıkar hamilelik testide pozitif çıkar seni yanıltmasın düzenli ilişkiye devam

Hatırladım evet. Ayyy. Valla çok çok üzüldüm ya. 20 haftalık hem de. Canım benim ya. Fransadayım şu an. Pazartesi kan sonuçlarıyla doktora gidip randevu alacağız inşallah. Burada yaptıracağız testleri

Oyle oldu canm nasip değilmiş imtihan işte Insallah sonuçlarin güzel cikar Rabbim sağlikli hayirli evlatlar nasip etsin güzel haberlerini bekliyorum

İnşallah canım. Senin düşükten önce belli değil miydi böyle bi problem olduğu?
Hayir canim ben sage femme her gittigim de direkt bebege bakiyordu daha once dusuk yaptigimida soylemistim ama vajinal muayeneyi hic bir zaman yapmadi izine 1 ayligina Turkiye ye geldim tam 19. haftada cinsiyeti ogrendim doktorada belirttim onceden dusuk yaptigimi ama yine bakmadi vajinaya tam o zamanlar agrim vardi hafiften ama ben normaldir diye dusundum doktorda bakalim demeyince ustune dusmedim yeni yeni bebek inmeye baslamis aslinda zaten 2 hafta sonra dogum yaptim gec kalmisiz.

Nefret ediyorum böyle sorumsuz insanlardan. Bi de doktor olacaklar. Sormak istediğim çok şey var da. Yeniden hatırlatmak istemiyorum sana o zamanları

Nefret ediyorum böyle sorumsuz insanlardan. Bi de doktor olacaklar. Sormak istediğim çok şey var da. Yeniden hatırlatmak istemiyorum sana o zamanları
Kimseye kızmiyorum olacaği varmiş nasip değilmis deyip sabrediyorum canim Allah nasip ederse bir daha ki hamilelikte insallah daha dikkatli olacğim kucağima alacağim istediğini sorabilirsin daha iyiyim elhamdulillah evet bir acim var ama zamanla iyilesiyor

Cinsiyeti neydi? Bi de doğum yaptım dedin ya. Bildiğin normal doğum gibi mi oluyor? Bebeği gördün mü doğumdan sonra? Kusura bakma. Bilmek istediğim için soruyorum. İnşallah ileride başıma gelmez ama. Yine de işte

Cinsiyeti kız hastahaneye yatis yaparken uzun surede kalabilirsin dediler ama sancilara dayanmak cok zordu 1 2 ay buyuseydi yasama ihtimali vardi ama ben dayanamazdim suyum geldi normal doguma aldilar ıkınma hissiyati gelene kadar bekledim ilk defa dogum yapacagim icin hic bir sey bilmiyordum yardim ettiler hemen doğuramadim Allah razi olsun bir hemsire geldi dayanamdigimi gorunce çömeltti o sekilde dogurdum bebeğe bakmak icin kafami yere indirdim hemen kaldirdilar bakma dediler izin vermediler morgdan sonrada görmedim teslim alirken uzerini kapattilar beklemeden hemen gömdük çok acı kucağin bos dönmek ama çok şukur Rabbim sabrini veriyorda dayanabiliyoruz simdi 2 meleğim oldu Allah en kisa zamanda tekrar nasip ederde kucagima alirim insallah

Canım benim ya. Acıların en büyüğünü yaşamışsın. Ne de güzel dayanmışsın ama. Cennette seni bekliyorlar inşallah. Şefaatçin olur inşallah orada. Sabrın çok güzel. Tevekkülün çok güzel. Allahım kucağını sağlıkla hayırla doldursun inşallah

Allah razi olsun canim bazen ben bile şaşiriyorum nasil dayanabiliyorum diye ama Rabbim sabrini çok guzel veriyor elhamdullilah, inaniyorum hayirli sağlikli evlatlarda nasip edecek Rabbim hepimize nasip etsin❣

Ben bildiğin pik canım bu yarın silinirse hele kesin pik benimkini görsen aklın durur bu ay ilk kez kullandım ben de ama kendimi kimi hiç anlayamadım
Senin regl döngün kaç gün canım
Peki ertesi gün silinmezse 5-6gun pik görünüp sonrasında silinirse dger günler pik sayılmaz mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…