Ovulasyon testi nasıl çıkmış?

Galateiaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2023
24
7
29

17 Eylül'de regl oldum. 26'sında ölçmeye başladım. 30 Eylül'de piki gördüm. 30 Eylül sabahında bu testi yapmıştım. Akşamına değerlendirdik. Doğru mudur? Yardımlarınızı bekliyorum. İlk defa kullanıyorum. 1 senedir deniyoruz ama maalesef olmuyor. Hormonlarım normal, eşimin sonuçları normal. Hsg filmi çektireceğim. Ama doktor bir şey çıkacağını sanmıyorum dedi. Yaşım 28. 168 boyum ve kilom normal. Adet düzensizliğim yok.

Evet doğru bence 30'unda yumurtlama olmuş sonra çatlamış, yine bugünü de değerlendirin bence

30 unda ovulasyon oldugu icin 15 ekim olur adet gününüz 17 ekim degil. Hamilelik testini ona gore yaparsınız.
Bazen 28 günde bazen 29 günde bir oluyorum. Bir iki gün erken veya geç gelebiliyor. Ama dediğiniz gibi olabilir. O zaman ovulasyonu yarın da yapıp bir daha yapmayım. Gerçekten telefondaki takvimler yanlışmış. 4 Ekim yumurtlama gösteriyor ama 30'u yumurtladım.

Ben tam takvime göre yumurtladım ya şaşırdım ama çatlamadı galiba henüz

Ben tam takvime göre yumurtladım ya şaşırdım ama çatlamadı galiba henüz
Aslında pek belirti de vermedim ama dank diye çift çizgi görünce ve sonradan çift çizgi gidince de evet olmuş bu dedim. Bozuk olma ihtimalini düşünmek istemiyorum artık. 1 senedir çok yoruldum siz yeni mi istiyorsunuz?

Bozuk gibi durmuyor ya yumurtlama olmuş ve çatlamış bence. Evet yeni istiyoruz biz. Doğum kontrol hapını yeni bıraktığım için yumurtlayacak mıyım korkumdan ovülasyon denedim hemen

Bozuk gibi durmuyor ya yumurtlama olmuş ve çatlamış bence. Evet yeni istiyoruz biz. Doğum kontrol hapını yeni bıraktığım için yumurtlayacak mıyım korkumdan ovülasyon denedim hemen
İnşallah çok çabuk olur ben de birkaç sene önce kullandım. Bıraktığınız an korunma bitiyor zaten

İnşallah çok çabuk olur ben de birkaç sene önce kullandım. Bıraktığınız an korunma bitiyor zaten
Korunma bitiyor da yumurtlamadan emin değildim doktor 2-6 ay arası dedi, bazı doktorlar bırakılan ay yumurtlama olur diyordu. Yumurtlama oldu bakalım nasıl gidecek

Merhaba, dün ovulasyon testinin ilk idrarla yapılmaması gerektiğini net üzerinden okudum ama ilaç içeriğinde öyle bir şey yazmıyordu. Sanırım silik çıkarmış ilk idrarla yapınca. Bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı?

Ben de hep ilk idrarla yapılmaması gerektiğini okudum, ikinci idrar ve öğlen idrarı bile çok fark etti bende hatta. Nedenini bilmiyorum ama siz de öğlen ya da akşam yapsanız daha iyi olur

Ovulasyon testi ilk idrarla yapılmaz

Geçmiş ola artık. İnsan içine yazar işte. Ben de direkt içindeki kağıttan bakarak yaptım. Bir de ben de koyu çıktı ama sanırım açık çıkıyormuş ilk idrarla yapılan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…