Ovulasyon testi ile hamilelik

mimozamc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2024
85
17
27
Merhaba, hamile olan bir kişide ovulasyon testi illa pik mi çıkar. Bilgisi olan var mı?

Bende çok merak ediyorum hatta konu açmayı düşünüyordum siz acnissiniz hamile olanlar aydınlatın bizi illa hamileyken ovulasyon testi pikmi olmali
Evet benimde baya merak ettiğim konu bi kaç kişi hamileydim ama pik değildi demiş bazı yerlerde ama genellikle pik oluyor deniliyor deneyimi bilgisi olan paylaşabilir mi

Evet benimde baya merak ettiğim konu bi kaç kişi hamileydim ama pik değildi demiş bazı yerlerde ama genellikle pik oluyor deniliyor deneyimi bilgisi olan paylaşabilir mi
Soyle soyleyim ben gebeligimi ovulasyin testi ile ogrendim, normalde adet gununde yunurtlama gunum degildir ve test yaptigimda pik di ondan sinra test aldigimda hamile oldugumu ogrendim

Siz niye gebelik testi almıyorsunuz net hamilesiniz ben neden gebelik yapmadığınızı anlamadım gecikmeniz bile var. Kan testi verin en azından
Pcos var bende o yüzden bir tık koyu cıkıyordu onceden de testlerim. Ovu takip için instada görüştüğüm sayfada tam pik olmadıgını söylüyor bundan kaynaklı arada kalıyorum çok heveslenip modum dustu bu sefer aceleci davranmak istemedim. Bugun alacagım teşekkür ederim. Ve umarım öyledir

Benimde yumurtlama sonrası böyle çıkmıştı ovulasyon sonra kan verdim beta 0.1 çıktı daha reglime var ama geçmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…