Ovulasyon testi ile hamilelik

Geç döllenme olmuştur ama sizin hala devam ediyor yani ben daha adet günüm gelmeden test yapıyorum bence siz acilen tekrar gebelik yapın ve kan test verin

Bende pcosum yarın regl olmam gerek ovulasyon testinde pik gormusmuydun benimde ovulasyon testi silik baya koyu çıkmış olsaydı hamileliği yoracaktim ama kesin regl olucam hiç hamilelik belirtilerin varmi
Tam bir pik görmedim ama pike yakın gördüm. Bende o yüzden tam emin olamıyorum. Ya pek bi belirti yok aslında gecen ay çok kendimi dinliyordum her seyi hamileliğe yordum bu ay öyle yapmak istemiyorum

ds sağlık diye test almıs eşim tek o varmış eczanede silik çizgi dahi çıkmadı kızlar. Hayırlısı artık reglimi beklicem

Benimki sanırım yumurtlama, dün çok sol kasık ağrım vardı. Bugun test yaptım eşim ds sağlık diye test almıs silik dahi çizgi çıkmadı

Bende birsey yok böyle çıkması normal mi ecopirin kullandım kanama yaptı 2 3 gün az miktar geldi bıraktım böyle çizgi çıkması normal mi
Kaç gunfur yapıyorsunuz yumurtlama zamanı iki çizgi aynı koyulukta veya t daha koyu olacak

Kaç gunfur yapıyorsunuz yumurtlama zamanı iki çizgi aynı koyulukta veya t daha koyu olacak
Benim hiç koyu çıkmadı başından beri böyleydi hatta yumurtlamadim diye düşündün ecopirini kesince kanama durdu pembe renkli

Eklentiler

• 1000095643.jpg
    153 KB · Görüntüleme: 2
  • 1000095642.jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 2
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…