Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Kızlar sizce durum nedir geçen ay olmadı ovu testi ile pkoluyum bende soğan kürü ile 35gune düşürdüm regl döngümu bu ay incir ve soğan kürü uyguluyorum bakalım bu ay ne olacak

Kızlar bata 6 gün kaldı ovülaston testim yumurta çatlamadan sonrakine göre koyulaşmaya başladı (gene silik ama belirgin koyulaşıyor) . Bu durumla karşılaştınız mı ? Resim yükleyemiyorum acaba telefondan girdiğimden mi

Tatlım yumurtlama 18 de olmuş ve değerlendirmiş gözüküyorsun yıldızlardan anladığım kadarıyla. İnşallah güzel haberler verirsin..Unutmadan bugunüde değerlendir.

18inde de ilişki olsaymış keşke dedim ama 17sinde olmuş o günden hazır askerlerin vardır içinde inşallah tutar canım.

Tatlım yumurtlama 18 de olmuş ve değerlendirmiş gözüküyorsun yıldızlardan anladığım kadarıyla. İnşallah güzel haberler verirsin..Unutmadan bugunüde değerlendir.
18inde değil ama bi gün önce ve sonra degerlendirdim umarım bu ay tutar beklemek hiç bu kadar zor olmamıştı Allah hepimize nasip etsin

Kizlarrr Hamileligim kesinleşti kan testi yaptim sonuç 687 Darısı isteyen herkese olsun. OKYANUS302 P Piremses_bsra yardimlariniz için çoook tesekkurler
hayırlı olsun canım rabbim kucağımıza almayı nasip etsin isteyen herkeze bu duyguyu tatdırsın :) ne demek canım yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…