Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Haberleşiriz tabi canım ama benim anlamadığım benim 4 şubatta pik yaptı pazar günü bat olması lazım gerçi 4-5 aydır 2 gün falan lekelenmem oluyo sonra adet başlıyo yine öyle galiba
Lekelenne icin doktora gorundun mu cnm bana pek normal gelmedi. Umarim bebisin belirtisidir eger degilse bi doktora görün derim

İnsaallah cnm benim ama pek ümidim yok hafif hafif karin ağrılarım basladi genelde adetten 2-3 gun önce başlar ve hala hamileliği dair hiçbir belirti yok maalesef

Canım benim hiç moral bozmak yok kendini adet olmaya bi yandan hazırla ki hayal kırıklığı olmasın ama yine de içinde hep bi umut olsun ayrıca hiçbir belirtisi olmayıp da hamile olduğunu öğrenen birsürü hamiş var

Cok doğru diyosun cnm . Ben zaten 3 gündür adet olucam psikolojisindeyim ve beklemedeyim ama umit herzamn vardir insanin icinde biyerlerinde

Cok doğru diyosun cnm . Ben zaten 3 gündür adet olucam psikolojisindeyim ve beklemedeyim ama umit herzamn vardir insanin icinde biyerlerinde

Ben 2 aydır falan çörek otu bal tarçın kürü uyguluyordum canım bu ay hayıt tohumu kürünü de uygulayacağım inşaAllah , en azından hormanlar ve yumurta kalitesi gelişimi açısından etkiliymiş bu kürler :)

Cnm ben daha bisey kullanmadim onumuzdeki ay da bi deneyeyim diyorum olmadi memlekete gidicem zaten orda doktora gorunucem umarim gerek kalmaz insaallah sana yarar cnm bu kür :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…